Честита Нова Година, за всяка Януарка подаръче ще има! - N:10

  • 39 049
  • 718
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте мами Simple Smile И аз да се запиша в новата тема Simple SmileБраво Кости  Hug

Честита нова година!Пожелавам на всички много здраве,щастие  и много късмет през новата 2013 година Simple Smile

Аз скоро не съм писала,но нямам време,защото имам гости (родителите ми).Иначе ние още си чакаме бебчо.На 29 ходихме в спешното,защото имах контракции,но се оказа че имам само 1 см разкритие и се прибрахме.Сега си чакаме Simple Smile

Лека вечер на всички,аз се връщам да изчета какво сте изписали  Hug 

# 16
  • София
  • Мнения: 117
За много години,момичета и благодаря на Kosty за страхотното оформление  Hug  bouquet Честито на всички новоизлюпени мамчета ( и аз в това число Laughingsmile3541 и успешни последни дни на бременността на останалите Hug

# 17
  • Мнения: 74
Ради , страшна сладурана , направо да я схрускаш  Hug

Мимиту , честито майче , да са живи и здрави принцесите и само да ви радват

И един спешен въпрос от мен. Продължава проблема със запушения нос. Имам само едни капки - Муконазал Плюс Спрей. Дали ще е проблем  ако си пръсна, че да мога да поспа тази нощ?

# 18
  • Мнения: 425
Запис и от мен  Party

# 19
  • Мнения: 119
Честита Нова Година. Много здраве на вас и близките ви.
Честити бебоци и търпение на новите мами. Трудно е, но всичко си заслужава. Всяка една безсънна минута и всяка болка си струват. Бъдете здрави.

# 20
  • Мнения: 1 107
Ради да и изядеш сладките бузки, пу-пу Heart Eyes

Честити принцески на МиМиТу! Да са ти живи и здрави, а на теб по-бързо възстановяване!

П.С. Не бяха ли ви казали сини гащи newsm78

Последна редакция: чт, 03 яну 2013, 04:54 от Kosty

# 21
  • Мнения: 14
Честита Нова Година и от мен! Честито на всички, които се сдобиха с рожбички! Дано тази тема изпълним само с хубави вести за здрави бебчета! Успешно раждане на всички!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 21
Добро утро!
Честито на мама Мимиту - живи и здрави да са Мария и Рая, а мама бързо да се възстановява и чакаме разказче за раждането...
Пречупената - браво на детето - много е сладка...
Ние все още сме 2 в 1 - всяка вечер явно ще имам контракции и през деня все едно не съм бременна. Само тази тапа нещо не ми е ясна вече - тя си пада постоянно... ето днес сутринта пак доста обилно количество. Добре, че е кафеникава или леко розовееща иначе да съм се притеснила досега. А контракциите са на 15-20 мин, но всяка вечер са все по-болезнени от предната вечер. Шестото ми чувство все още ми подсказва че утре вече няма да сме 2 в 1 - но да видим...
Тони - аз съм си пръскала единствено Стеримар или Маримар, може и Низита... Вземи си физиологичен разтвор - той ще ти трябва и за бебето после - може да си капиш от него. И на мен ми е запушен носа вечер, но вече свикнах.
Бъни - за болките в ребрата - или бебето те рита там - или ако е основно в дясно - знам че ако притиска жлъчката - изпуска някакъв жлъчен сок и от това боли. Което и от двете да е обаче нищо не можеш да направиш освен да търпиш.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2
Ради да и изядеш сладките бузки, пу-пу Heart Eyes

Честити принцески на МиМиТу! Да са ти живи и здрави, а на теб по-бързо възстановяване!

П.С. Не бяха ли ви казали сини гащи newsm78

Бяха споменали момчета, но с голямо съмнение и ето, че принцесите ми изненадаха. Вкъщи също се бяхме нагласили за момченца, но уви. Да са ми живи и здрави другото не е важно

Мен все още ме боли даже си поплаках досега. Опитаха се да ме вдигнат, болката беше нечовешка и само се изправих до леглото.

За бебенцата знам че едното е 2.250кг, а другото 2.200кг и че едното е било за малко в кувьоз и са му пуснали кислород, но вече не е там.
По-късно днес ще се мъча пак да стана и ще отида да ги видя

# 24
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен в новата тема. С благодарности към Кости, която въпреки трепетното очакване на раждането намира сили и време за поддържане на темата   bouquet.
Честита нова година, нека тя да донесе на всички ни много щастливи мигове и най-вече здрави и прекрасни деца.
Не съм писала много отдавна, затова първо искам да честитя на всички родили мами. Пожелавам им да се радват на здрави и спокойни бебчета. Чета редовно и се радвам всеки път, когато се появи новина за ново бебче и най-вече, че всички са добре. Много мило ми става, когато видя снимки на малките съкровища - прекрасни са. Снимките някак си ме подготвят психически за срещата с моята малка принцеса, защото към момента, нещо не се чувствам много готова, да не споменавам, че дори име не съм избрала.

Bunny аз преди седмица имах подобни болки - от дясната страна точно под ребрата, болката беше направо нетърпима, продължи около седмица и по принцип се засилваше вечер, особено при седнало положение. Сутрин когато ставах от сън не я усещах, но до вечерта вече беше нетърпима, минаваше ми само при лежане и то след много намествания и избиране на точно определена поза. Към момента не знам дали бебчето се размести или нещо друго се промени, но от 4 -5 дена не съм я усещала, дано и при теб да изчезне скоро.   
Руми 07 впечатлена съм от смелостта ти, аз до сега да бях отишла в родилното (поне за да проверя какво става). Стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно, тъй като очевидно ще е скоро.
Тони за капките не мога да ти дам съвет, най-добре питай лекаря.

Пиша рядко, ама по много  Mr. Green, затова ще се спирам за днес.

На всички, които все още очакваме големия момент пожелавам леко и безпроблемно раждане и да гушнем прекрасни здрави бебчета. Много усмивки и прекрасни моменти през днешния ден.

# 25
  • Мнения: 74
Даниииии ,днес ти е термина!!! Аз ако бях щах да съм  #Crazy
Аз днес съм на ЖК . Дано вече ме видят на ехограф за да сме сигурни за позицията на дребен и да ми дадат документите за раждането,че вече съвсем не остана и при мен.

За капките - снощи и днес сутринта си сложих. Те имат силен мирис на евкалипт ,дано не са вредни нещо. Но така или иначе ми се струва ,че 10 дена преди термин едва ли е толкова страшно. В началото лекарства не дават заради органогенезата , а после за да не се предизвикват контракции . Пък то сега вече .... и бебс е готов и контракциите не са излишни  Whistling


Vergin, и аз съм още без име , а съм с термин след 9 дена  newsm78  #Crazy

Последна редакция: чт, 03 яну 2013, 09:43 от AtenaotnA

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Отдавна не съм писала,но не пропускам да ви чета.Много се радвам за всяко бебче,живи и здрави да са.Искам да ви попитам,някой дали е с моя проблем-от няколко дни съм със страшен сърбеж по цялото тяло,ама наистина цялото,дори между пръстите на ръцете.Направо да откачиш,мажа се с лосион,но сърбежа е ужасен.....има ли някоя мама която да има моя проблем и моля дайте съвет как да се справя с него,че ще откача.Отделно си имам редовни силноболезнени болки,но уви.....бебе още няма,а нямам търпение вече.Това да съм като хипопотам ми идва в повече Grinning :вече. та това засега от мен.Целувки и прекрасен ден Heart Eyes

# 27
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 37
Добро утро мами и девойки 2 в 1
Честито на родилите мами Simple Smile
Кости както винаги браво темата е страхотно оформена Simple Smile

# 28
  • Мнения: 172
Честита Нова година! Здрави бебоци и леко раждане на всички мами.
Това с чакането до известно положение чак е забавно но си е напрежение , казват че това че е първа бременност и че е момиченце са предпоставки за задържане, дано всичко е на добра страна...
Да си пожелаем един ден с по -малко неразположения.

# 29
  • Мнения: 143
ЧНГ! И честито на новите мами! Аз все още чакам,но до 11ти има време.Уж бебето е едро и уж до Нова година щяхме да сме с бебе,ама явно му е било рано Simple Smile Тази нощ отново имах контракции,но спряха,а сега леко ме наболява ниско долу и се  ослушвам.За разкритие не знам да имам,тъй  като вагинално не са ме преглеждали.

Един въпрос - някой има ли със свалени килограми от последния път на консултации?Аз имам 800 г свалени,мн странно ми стана.Хем тя беше точно след Коледа.

И още нещо да се оплача - нашия татко е болен,на всичкото отгоре май има  бронхопневмония Sad Сега се пазя да не ме зарази...

Общи условия

Активация на акаунт