Априлки 2013 - тема 15

  • 32 407
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте в новата темичка! гледам че сте коментирали количка X-lander, аз имах такава  модел XA и пак ще си я ползвам..много съм доволна от нея, пълно легнало положение има, широчка е , малко е тежка ама не ми пречи аз я тегля по стълбите до асансьора само..минава през всякакви препятствия..

 http://www.novobebe.com/bebeshki-kolichki-x-lander-2012-nova-kolekcia-bg-273.html

А на кой трябваше да пиша за пола на бебето, тъй като вече знам, че ще е момче  stork-boy
За много години на всички! много здраве, късмет и прекрасни мигове със семействата !  Hug
на АПРИЛ2013 пиши, но утре ще те оправя, не ми се занимава в момента

# 16
  • София
  • Мнения: 295
Много красива темичка отново!   bouquet
Дандето, добре, че не си паднала по-сериозно. Сигурна съм, че младежът е добре  Wink

alvelina, да, основно това са кошове за новородени. Не съм се замисляла, но се наричат и зимни, вероятно защото са по-закрити, напълно легнали, та от тази гледна точка са и най-подходящи за новородено бебе. За твоята приятелка - направо не мога да повярвам, че 4 мес. не е извеждала бебето. Дъщеря ми е родена декември и до април я извеждах в зимния кош, докато се стопли времето. Wink

От мен един глас за триколките - всe такива съм ползвала. Не съм имала проблеми с това, ето ги: http://detskistoki.com/bebeshki-kolichki/kombinirani-bebeshki-ko … -bebeconfort.html
и http://prodavalnik.com/lyatna-kolichka-chipolino-omniya-vip-60lv-i13932401 Съвсем различни са двете, но ми бяха доста удобни. Смених Бебе Конфорт-а, само защото ми дотежа.

# 17
  • Мнения: 3
dandeto,браво за хубавата темичка и найстина добре,че не е нещо сериозно с падането.И аз така се бях шашнала,като се спънах в нас,в един кабел и залитнах,та на ръка се погпрях.Браво и на бебчо,че се е обадил,че е наред,та да успокои мама. Hug
Аз ще използвам коша за новородено,то по принцип го дават до към 5-6месец,а и на бебчовците им е удобно,като гледам по приятели.Миналата година на моя приятел,брат му се здобиха с момченце май месец.Ползваха си коша до последно.Те бяха с Дрифта,но на мен като дизан не ми допада тази количка на Кангаро.А и майката не е доволна от летния вариянт,че като пусне бебето да спи в пълно легнало,опирало в коша за багаж. ThinkingАбе като цяло не ми харесва тая количка,като недовършена ми е,малко дървена Mr. Green

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
Happy New Year!
 Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 4 122
Прибирам се от преглед:
Всичко с малката госпожица е Ок - с главата надолу и постоянно рита. Голяма е 238 мм и е 850 грама, всичко и е наред, но има някакво изоставане, по мерките отговаря на 25 г.с. и 4 дни, но важното е че всичко на нея и е наред. Следващият ми преглед при моята АГ е на 22.01., а пък при доктора ми от Токуда е на 07.02 - иска пак да се видим и след това вече живот и здраве от 8 месец за запис на тонове.

# 20
  • Мнения: 11
˙·٠• АлЕкС •٠·, при кой се следиш в Токуда? След дълго разпитване съм се спряла там да раждам, но не се колебая при кой лекар да се запиша. А знам, че там се чака около месец за среща с лекаря след записването на час.

# 21
  • Мнения: 22 436
И аз да се запиша в новата тема. ) Поздравления, чудесна е. )

Днес ходих да ми напише болничния за януари месец, също ми слуша и тонове. )
Бебока продължава да стои напречно, сърцето му беше точно на 5пръста под пъпа ми. Това бебе явно няма намерение да се обръща.
На консултация съм чак на 27ми януари, но преди това мисля да отида в частната клиника за малко мерки и да го видя. )

# 22
  • София
  • Мнения: 4 122
˙·٠• АлЕкС •٠·, при кой се следиш в Токуда? След дълго разпитване съм се спряла там да раждам, но не се колебая при кой лекар да се запиша. А знам, че там се чака около месец за среща с лекаря след записването на час.

Руми,
Ами аз се насочих към д-р Илиев и ходих при него на преглед. Доволна съм от първоначалното му отношение към мен и като цяло по време на прегледа - много внимателен, общителен и всичко обясни - огледа я малката - всичко и измери и се разбрахме за следващият преглед. А часа за днес си го записах точно преди празниците.

# 23
  • Мнения: 1 350
много приятна тема, така оформена Simple Smile всеки път гледам и първа страница, сега ще го правя май на всяко влизане в темичката Wink

dandeto, много неприятно е падането, сигурно си се уплашила повече отколкото те е заболяло, пий едно но-шпа по-добре или чай, както са ти писали.
аз миналата седмица се излупках в една преспа на Витоша, с единия крак затънах като се отклоних от пътеката без да искам, и е подпрях освен на ръка и на корем, до там стигна преспата, добре, че бях на една страна, та не го притиснах. уплаших се, ама носехме чай и се успокоих бързо, бебо плува в околоплодните води и няма страшно  Peace

Smurf, аз пък това й харесах, че е с две дръжки и мога да я бутам с една ръка Wink въобще не се криви, понякога закачам това-онова на двете дръжки, и до няколко кг е стигала торба с покупки, освен че съм пълнила коша отдолу с покупки, няма проблем. още я ползваме с малката понякога, и мисля да я ползваме с малчо, живот и здраве Simple Smile колелетата също са много здрави.
поразгледай я наживо пак ако й се чудиш Wink

някой пита за секса в миналата тема, с миналата док ми каза, че може и 37-38 седмица, ама ще ми е некомфортно от корема Wink е, ние бяхме спряли по-рано и си намирахме начин за подобно удоволствие Wink

# 24
  • Мнения: 22 436
Аз предния път до 32г.с. си правих секс, по-нататък не знам, защото родих. )
Но по принцип няма проблем, стига на вас да ви е комфортно и да се чувствате ок.

# 25
  • Мнения: 142
И мойта си седи седалищно.. дано се обърне скоро, че доста си обиваме една на друга така..
аз секса - още в началото ми го отрязаха.. а вече дори и не ми се прави.. чувствам се като кит  Tired

# 26
  • Мнения: 11
Мерси за информацията, Алекс! Досега прочетох много добри коментари за д-р Илиев, както и за д-р Димитров (него го видях веднъж на живо преди месец, когато ме прегледа по спешност, че не се чувствах добре). Все още мисля кой да избера. Мои приятелки раждали в Токуда казват, че всички лекари са добри там.
Много бързо си успяла да се запишеш за Илиев - днес бях на лекции за бъдещи мами в Токуда и едно от момичетата ми каза, че при него горе-долу месец по-рано се запазва час и е много натоварен.

# 27
  • Мнения: 22
хайде и аз да скокна в темичката...супер визия отново  Grinning

# 28
  • Мнения: 4
Браво,чудна темичка Wink Hug

# 29
  • Мнения: 67
Супер тема Simple Smile бях зарязала бг мама предните 3-4 теми, но тази ще я чета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт