Априлки 2013 - тема 15

  • 32 404
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 88
запис и от мен тука, ние сме 716г в 24та седмица Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 181
На мен , в Токуда много ми похвалиха Корсачки. Решила съм, ако нещо не ми допадне в болницата, в която съм избрала той да ми е опция /но аз съм от тези, които обичат сигурността и гледам да имам по няколко възможности/.
С това раждане, пак сънувах нов вариант..........и на сън ме е страх да родя hahaha Влязох в болницата, но се оказа, че преди мен има друга жена по спешност, а аз мога да изчакам още няколко дни Mr. Green
Вчера на женската консултация само ме мериха см, кг, кръвно/100 на 60/, тонове на бебето и това е. От както лекарката има сестра прегледа минава малко по-вяло, преди винаги ме гледаше не ехограф, а сега..........в понеделник съм в частната болница , да видим  как ще мине. И там ще давам кръв и урина за изследване, но поне винаги ме гледат на 3Д и 4Д.
Синковеца все пита кога ще измислим име за сестра му, и аз отговарям, че с баща му не можем да стигнем до консенсус, този път ще е проблем.......Мъжът ми все едни сложни имена предлага/ той не, че се е скъсал да дава идеи/ Аделина, Цветомира........аз исках нещо по-стандартно/ Елена, Елица, Мартина , последната има ИД на 14.04 /. Снощи ми оферира Виктория Thinking и сега се опитвам да преценя харесва ли ми, или не. Няма ИД, поне не и на Цветница или в периода около раждането/ синковеца нали е роден април и ИД има тогава, да не стане след време за брат ми има 2 празника за мен един, и недоволни/.
Относно секса, предният път правихме до 7 месец, сега мъжът ми се държи с мен, сякаш ще се счупя Mr. Green Категорично заяви, че няма намерение да рискува и да забравя за секс/освен в началото/, то и сега не ми се прави, чувствам се като мини кит. Не съм се теглила от няколко дни, а и не смея. Поставила съм си лимит макс 15кг да кача, но да видим. Онзи ден жената в аптеката ме пита дали до 2 месеца няма да родя Crazy.......края на април ми е принципно термина, т.е. колко ми е голям корема........

# 32
  • Мнения: 410
добро утро.е няма спане тия дни....много ме боли таза(над опашката) и краката-отстрани на ябълките Cry CryСлед около час хващаме с малката влака за Пловдив-незнам как ще издържа без сън,като пристигнем следобеда ще пиша.Онази вечер пих парацетамакс за болките-само аз ли се разширявам засега???

# 33
  • Мнения: 4
добро утро.е няма спане тия дни....много ме боли таза(над опашката) и краката-отстрани на ябълките Cry CryСлед около час хващаме с малката влака за Пловдив-незнам как ще издържа без сън,като пристигнем следобеда ще пиша.Онази вечер пих парацетамакс за болките-само аз ли се разширявам засега???
не много сме, но го коментирахме във ФБ

# 34
  • Мнения: 6 993
И аз паднах снощи, Данде, но нищо ми няма, само 2 часа после стоях на тръни да се разрита, то като почна и няма спирка цяла нощ  Laughing, но явно е добре  Grinning
Понеже аз имам проблем с единия крак и често ми се случва да си огъна така глезена, невинаги падам, де, ми препоръчаха да си направя прощъпулник и на мен, като правим на бебчо  Laughing

А сега да ви разкажа каква уникална среща имах тази сутрин. Едната спирка, на която чакам, е срещу рехабилитационната болница. Та сядам си аз на пейката и се явява някакъв човек на колело, към 50-60 годишен сигурно, оглежда ме (аз съм с разкопчано яке) и казва: "Момичееее, така като те гледам, бая килца трябва да свалиш, качвай се на колело, не на трамвай!" И аз  Shocked И оправдателно: "Ама аз ще имам бебе...", което той май не чу правилно и реши, че вече имам бебе и взе да ми обяснява как трябвало да тичам, да карам колело, са правя коремни преси, за да ми се свие коремът, и да вдигам тежести. И седи пред мен и вдига колелото да ми покаже - раз-два, раз-два.  Joy И аз  Shocked Joy И се чудя да плача ли, че явно все още изглеждам дебела, а не бременна, или да се смея  Joy Накрая ми заяви, че рехабилитацията е много важно нещо, да си купя колело и духна с колелото. Предполагам е бил доктор от рехабилитационна болница.  Grinning

# 35
  • Мнения: 4
И аз паднах снощи, Данде, но нищо ми няма, само 2 часа после стоях на тръни да се разрита, то като почна и няма спирка цяла нощ  Laughing, но явно е добре  Grinning
Понеже аз имам проблем с единия крак и често ми се случва да си огъна така глезена, невинаги падам, де, ми препоръчаха да си направя прощъпулник и на мен, като правим на бебчо  Laughing

А сега да ви разкажа каква уникална среща имах тази сутрин. Едната спирка, на която чакам, е срещу рехабилитационната болница. Та сядам си аз на пейката и се явява някакъв човек на колело, към 50-60 годишен сигурно, оглежда ме (аз съм с разкопчано яке) и казва: "Момичееее, така като те гледам, бая килца трябва да свалиш, качвай се на колело, не на трамвай!" И аз  Shocked И оправдателно: "Ама аз ще имам бебе...", което той май не чу правилно и реши, че вече имам бебе и взе да ми обяснява как трябвало да тичам, да карам колело, са правя коремни преси, за да ми се свие коремът, и да вдигам тежести. И седи пред мен и вдига колелото да ми покаже - раз-два, раз-два.  Joy И аз  Shocked Joy И се чудя да плача ли, че явно все още изглеждам дебела, а не бременна, или да се смея  Joy Накрая ми заяви, че рехабилитацията е много важно нещо, да си купя колело и духна с колелото. Предполагам е бил доктор от рехабилитационна болница.  Grinning
добре, че и на теб нищо ти няма, аз само леко съм си натъртила коляното, ама щом не е посиняло нищо му няма. този човечец добре те е развеселил за добро утро  Joy

# 36
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен коремчета  Wink
ася20 и аз съм точно като теб,с тези болки ooooh!То понякога така силно ме боли кръста,че трудо ставам и карам таткото да ме бута BlushА аз си имам и болка м/у кракатаа на свивките,като мускулна треска.Ама здраве да е,само всичко да е наред с бебка и мен,пък болките ще минат април LaughingАбе въобще спането става все по сложно,хем поза само настрани и тго на ляво,а хем се схващам цялата ooooh!
Еовин,тоя човечец сигурно не е бил много с всичкия си LaughingТо малумен да си ще различиш бременна от дебела Mr. GreenРазсмя ме и мен с тази история Laughing

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 09:10 от Мечо:)

# 37
  • София
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен Simple Smile

С паданията, стига толкова в следващите няколко месеца  Wink

При мен нищо ново, бебка, си сменя позицията непрекъснато, още има място, киилограмите вече са ми 6+, само кило за последните 1-2 месеца, от което нямам нищо против.

Хубав ден на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 350
Еовин, добре, че нищо ви няма. много е стресиращо.

ох, и аз се посмях с тоя човечец Wink няма какво да плачеш  Mr. Green спец е бил  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 4 122
Добро утро,

Тази сутрин реших като за добро утро след банята да се кача на кантара най накрая след празници и какво да видя  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy от 57 кг. вече съм точно 60 кг. направо свят ми се зави. От началото до момента съм +7 кг. направо не искам да си помислям как ще устискам да станат + 12 кг - 13 кг. след като в 9 месец се качва най много, а аз вече нямам на къде. Е наистина вече и аз се почувствах като кит. Мисля големи рестрикции да си направя в менюто, че ако така продължавам до никъде няма да сигна, а и нещо като погледнах кантара ми се обърна вътрешно, че не е много добре и здравословно така да кача за празниците 3 кг.

# 40
  • София
  • Мнения: 295
Хаха, този дядка... голям спец, няма що  Laughing
А мен се опитва да ме заболи зъб от вчера, не мога да разбера кой, но е някой от кътниците  #Cussing out явно ще трябва да звъня на зъболекарката. Как си мразя зъбите само! Направо искам протези, тя как ми се смее всеки път като й кажа...  hahaha

И аз сега, след празниците, съм поограничила тъпченето главно заради стомаха. Кантар отдавна нямам вкъщи, та ще видя на ЖК след десетина дни какво е положението с килограмите.

# 41
  • Мнения: 22 436
Добро утро и от мен. )

Ео, хахаха, човека явно е имал тежко дежурство, избили са му нанякъде чивиите. )

Мен кръст си ме боли отдавна, спя само на страна. Ама вече и това ми омръзна, почнаха пък да ме болят ръцете, дето си ги завирам под главата. )

За килограмите, аз съм +9кг до сега в 29г.с. Хич не са малко, при положение, че остават още минимум 7седмици, след което вече спокойно мога да раждам.

# 42
  • Мнения: 4
и аз нямам кантар вкъщи и се засичам при сестра ми на нейния, днес ще видя колко съм, че след малко отивам към тях. исках да си купя кантар в началото на бременността, но мм не ми даде, щяла съм само да мрънкам колко съм качвала като се меря всеки  ден и май щеше да се окаже прав

# 43
  • Мнения: 6 993
Аз имам, но се тегля веднъж на 2 седмици, в неделя.
Точно, за да не мрънкам  Laughing

# 44
  • Мнения: 3 181
Не смея да се кача от няколко дни. Утре сутринта, вече сериозно закусих.
Някой да знае хората с  името Виктор и Виктория кога имат ИД?
Проверих Виктория отговаря на изискванията ми, и има ИД април, но са дадени 2 дати/ 9 и 18.04 коя е по-вярната/?
Остава да се избере между Калина и Виктория. Имам 3 месеца да реша

Общи условия

Активация на акаунт