Новите ни козметични похождения 37

  • 48 002
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 990
Запис с базата за сенки на Никс, друго няма да купувам тези дни, пестя за пролетните колекции  Mr. Green

# 46
# 47
  • Мнения: 4 428
Ел, пиши после как ти се струва  Grinning Аз моя още го чакам...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 610
Ще пиша  Hug Идва много на време - сутринта със сетни сили изкарах последни капки от предния ми гел. Сигурно сме го поръчали по едно и също време (на 8-ми), така че очаквай и ти поща  Hug

# 49
  • Перник
  • Мнения: 195
Ел,пристигнали ти гелчето или си го поръчала само,че аз мойто вече седмица и отгоре май го чакам  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 1 610
Малви, дойде преди минутки. Поръчах го на 8-ми, шипнаха го на 9-ти.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
И аз го чакам ,и аз  Mr. Green

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Моят балсам за устни на Виши от розовата серия привършва и аз ще взема да пробвам този балсам.Иначе ми се искаше бурканчето на Nuxe , но не мога да преглътна такова нанасяне...

# 53
  • Перник
  • Мнения: 195
Аааа значи ако няма бележка дне,утре ще трябва да се разходя до пощата да проверя,защото и моето е на 8 поръчано  Simple Smileи на 9ти шипнато

# 54
  • София
  • Мнения: 70
Хах всички ще се втурваме към пощата за измиващия гел. И моят е поръчан тогава Simple Smile)

Алена тая палитра все я избягвам, но май няма още дълго да и устоя  ooooh! Страхотни цветове. Честито! Ще я разгледам този път по-обстойно на срещата.  Peace

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Скрит текст:
Essie Nail Polish Mesmerize Heart Eyes
от Пошето 2 броя и крем на Нукс Prodigieuse за нормална към комбинирана кожа (в скрития текст)  Heart Eyes

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
От преди седмица

Само искам да попитам за метеоритите - има ли значение откъде ще си ги взема? Първите ми бяха от ягодка с някакво супер намаление, но сега се чудя дали от ибей,мола...Много ще съм благодарна за съвет. И тези новите митик (teint rose) изсветляват ли повече,защото ми се стори като ги загледах в мола,че има повече бели топченца?

# 57
  • София
  • Мнения: 43
Seche vite продава ли се някъде по козметичните магазини или само от нета поръчвате?

# 58
  • Мнения: 20 090
Bunnylicious, и аз чакам отзиви за вв-то на Буржоа, като го гледам повече ми прилича на компактен ФДТ newsm78

# 59
  • Мнения: 4 428

И моят вече дойде  Mr. Green Нямам търпение да го пробвам довечера.

Общи условия

Активация на акаунт