Детски клубове в София - 4

  • 207 244
  • 1 146
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 10 825
Вече не е "Патиланци", а "Боби и Кели". Лятото сме ходили - отвън си беше същото, вътре все още течеше ремонт.

# 1 126
  • София
  • Мнения: 23 203
бяхме на рожден ден в Лиани.
ужасно място се оказа.
три рожденни дни бяха, на различна възраст деца, всичките накуп в детския кът. дребосъците седяха по ъглите и се пазеха от големите.
имаше уж някакви девойки с табелки "аниматор", но основната им задача беше да подпират съоръженията  Rolling Eyes

# 1 127
  • Мнения: 6 627
момичета, моля за малко помощ. не сме ходили в тринити, но ни е много удобно като локация за парти. на сайта им няма галерия, но ще отида да разгледам. може ли да споделите какво има в клуба като зали и съоръжения, по-специално стават ли за 6-9 годишни деца? поне да знам какво да очаквам. нямат и официални цени на сайта, а са само по запитване, но от форума ми стана ясно, че трябва да очаквам по-висока сметка.

# 1 128
  • Враца
  • Мнения: 2 350
Здравейте,
За тези, които се интересуват от музеен рожден ден - препоръчвам с две ръце.Отпразнувахме рожденият ден на сина ми в Политехническия музей.Стана на 9.Всички деца бяха 2-ри клас и всички останаха мнооого доволни от празника. Беше им интересно и забавно, особено частта с опитите newsm10
А това ли са цените, обявени на сайта - http://www.polytechnicmuseum.org/index.php?option=com_content&am … 183&Itemid=91 ?

Да, това са цените.Час и половина се занимава с децата екскурзовод. И после - половин час за почерпка. Напълно достатъчен им е половин час  Wink.

Разкажете, моля, какво представлява мястото за почерпка /в музея сме ходили/.
Къде стоят родителите, докато децата са вътре? Вие каква организация приложихте спрямо родителите?
Аз съм мислила този вариант за РД, много ми е идеен, но не стигнах до там.
Първо мислех, че ако кажа на родителите да дойдат да доведат децата, няма къде да почерпя тях, а имат само около час и половина време, тоест- не могат да се приберат, трябва да стоят по колите. Не е удобно.
Другият вариант беше да наема автобус, за да ги закарам и върна от/до определено място- тоест, родителите да не идват. Но пък наемането на автобус е сложно и доста скъпо "удоволствие"...
Така че ще ми е интересно да разбера как Вие сте решили въпроса.

# 1 129
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529
Момичета, някой да е празнувал скоро в Пухената къща в Младост 2? Моите впечатления са доста стари вече  Grinning
Другият вариант ми е в Бижу, но пък там детския кът не го затварят само за рождения ден.
Приемам и други предложения за Младост  Grinning Рожденика ще стане на 3 годинки, но ще има и по-големи дечица.

# 1 130
  • Мнения: 29 966
В Младост 4 - Wiki Kids House. Миналата година бяхме там и е ОК, но малко скъпичко излиза.
В Бижу не бих си направила РД на детето, защото не искам да се прескачат с други деца.
Пухената къща май е точно за около 3-4-годишни, но пък не е голямо пространството за родителите. Малко е тъмничко. Не знам какви са цените.
Островът на съкровищата в Младост 1 - много е студено там. Може би за лятото е ОК.
Имаше един Слон Балон в Младост 1А, но не знам дали още съществува. Иначе преди 2 години сме ходили там последно.

# 1 131
  • Мнения: X
В "Пухената къща" празнувахме миналата година и бях много недоволна.
Децата играха и се кефиха, разбира се, защото не направих драма пред тях.
Ще си намеря отзива и ще го копирам, че не ми се пише.
Ето го:
Партито ни за РД в Пухената къща в Младост мина, но не съм доволна.
Децата и гостите се забавляваха, не съм акцентирала пред тях недостатъците, които ме подразниха, но все пак ще споделя какво не ми хареса:

1. Сгрешена картинка на тортата. Това не стана проблем, защото не го направихме такъв пред детето, а то не е научено да реве за дреболии. НО: виждала съм деца, които много се разстройват от това. Тортата е центърът на всеки детски рожден ден и това си е сериозен гаф за мен.
2. Сгрешени плата за гостите: вместо две малки от по 500 гр., имаше 2 големи от по кило (поне в сметката ми). Другите неща от платата си бяха наред, поне.
3. Фотографска услуга, която беше напълно неприемлива за мен. Казано ми беше, че ще имам фотограф за цялото парти, който ще се занимава само с това и накрая ще получа диск с всички снимки. Когато ги попитах къде е фотото, че не го виждам, те се стреснаха, очевидно беше, че не помнят за тази уговорка и едната аниматорка започна да снима с едно миниатюрно фотоапаратче, вместо да се занимава с децата. Явно нямаха никаква готовност за това, но пък не пропуснаха да ми вземат 30-те лева, които се дължат за фотограф. Никой дума на обели за диска в края на партито, а прехвърлянето на снимките отнема около две минути. Казаха да съм дойдела да си го взема другата седмица. Не знам ще получа ли изобщо нещо, като гледам как се занимаха със снимките ми.
4. Обадиха ми се преди партито да ми предлагат да си платя "само" още 50 лв. за тематично парти, защото на децата щяло да им е по-интересно. Леко се втрещих и попитах няма ли да ги има организирани някакви игри, както за всяко парти за РД, което е стандартно. Аз за какво плащам наема на залата за РД, за да стоят децата на топло и да си играят сами с играчките ли?
Те бяха леко обидени и ми казаха, че като дойдат децата на партито съм щяла да видя колко е прекрасно. Е, играха си, но не видях нещо уникално, честно казано. Тематичното паpти го отказах, множко ми идваше.

Платих над 500 лева за всичко, само за да напиша този ферман колко съм недоволна. Но не мога да не се оплача.

Истината е, че грешките им се дължат на неглижиране на допълнителното ми обаждане и изпратения им от мен мейл  (по тяхна молба),  две седмици преди партито, с които помолих да променят картинката на тортата, грамажа на платата и да добавят фотографски услуги. Напълно са ме забравили, но това не е простимо.
През цялото време имах чувството, че на мен се гледа като на касичка.

С две думи, не бих отишла повече там, нито бих го препоръчала.

В "Бижу" празнувахме тази година и бях много по-доволна. Имаше само още едно дете при нас в клуба. Изобщо не беше навалица.

Някой пак попита за Тринити. Вече не помня атракциите, защото не съм висяла при децата. Беше хубаво, чисто и много се забавляваха.
Но цените са немислими, поне за мен. Не може един обикновен детски РД да струва 700-900 лв.

Последна редакция: пт, 17 мар 2017, 14:35 от Анонимен

# 1 132
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529
Natali_, Vrabcho_, благодаря ви  bouquet

# 1 133
  • Мнения: 6 627
Vrabcho_, благодаря ти. аз попитах за Тринити.

# 1 134
  • София
  • Мнения: 983
Ние също отпратихме запитване и се отказахме от Тринити,защото базата беше около 950 лева,без торта и напитки за възрастните и не частно парти,а само парти,т.е. има и други деца,без излишни балони,украси и т.н.,само ще спомена ( дано не нарушавам правила Embarassed), че 1 л лимонада е 20 лв

# 1 135
  • Мнения: 29 966
В Бижу много зависи дали няма да се паднете с друг РД + допълнително още деца. Ние бяхме веднъж клиенти, когато имаше 2 РД - няма такава навалица, как само по главите не си стъпваха. Аниматорката пък не ги забавлява, седи и не се меси, явно трябва допълнително да се плати. А и отношението на персонала е леко пренебрежително, особено една сервитьорка, която го играе управител - доста грубо отношение към клиентите.

# 1 136
  • Мнения: 6 627
mishoto, това не ми звучи добре, благодаря ти, че се включи. то вярно, че на сайта им пише, че храните и напитките са органик, но явно няма избор дали искам да съм био или не.
значи ако добавим торта и напитки, отиваме към 1200  newsm78
но хич не ми харесва това с външните хора, все пак искам “частно парти“.
а горе-долу за каква бройка ставаше въпрос при вас?

# 1 137
  • София
  • Мнения: 983
Сега гледам файловете: кетъринг за възрастните с цени на 1 Бр хапка (минимум 10 хапки от вид и 150 лв консумация),капаро 250 лв; менютата за децата са стандартно,вегетарианско и био; балони 3 различни вида с цена на 1 бр; малка,стандартна или по избор декорация;  можеш да си наемеш и мини цирк с дресура на котки,примерно, театър,фокусник и т.н.;цена за внасяне на торта, те предлагат парчета или цяла,но не са евтини; покани; фотограф; подаръци за децата;цена за ангажираност на детски кът: парти- допускат се и външни деца и частно парти- не се допускат външни лица,като цената е за минимум 2 часа и разликата в цената е почти двойна; някой елементи не се заплащат при частно парти. Идеята им е повече от великолепна,като гледам снимките и изпълнението е жестоко,което струва пари,разбира се,но за нас в тази ранна възраст 4г. не си заслужава.Планирахме 10 деца (дават реверанс за 1 дете+) и около 15 възрастни. Промени се правят до 5 дни преди партито.
Нищо не пречи да отправите запитване и да си прецените сами, защото скъпото за един е нормално за друг PeaceВесело изкарване на празника Tada

# 1 138
  • Мнения: 6 627
mishoto, много ти благодаря за отделеното време и за полезната информация  bouquet при нас броят на гостите е два пъти на вашия, ще ударим 2000 лева, да не е и повече, при такива цени. за такъв бюджет е по-добре да организирам парти с барбекю и езда в някоя от малките конни бази около софия, дори разходът ще е по-малък.  newsm78

# 1 139
  • София
  • Мнения: 983
За нищо Wink и със сигурност ще е по-добре,още повече ,че за от 10 до 20 деца или 20-30 деца,цената за парти/частно парти се увеличава значително. Много добра идея за конната база,не бях се сещала.

П.С. И малко глупав въпрос,не на място: има ли някакъв начин да цитирате директно ник-те на потребителите или всеки път ги изписвате newsm78,много ми е не удобно,когато не пиша поименно,а не знам как да го направя Blush.Сори за офф-а.

Общи условия

Активация на акаунт