какво правят мъжете по време на раждане?

  • 9 256
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 214
И при двете раждания, мъжа ми е бил неотлъчно до мен.
Никъде не ме е оставял сама и не е ходил. Родих бързо и два часа по-късно бяхме изписани.
За събирания и черпене време няма ( май е бг традиция).

С бебета на 2-3 часа не ти е до това.
Има един куп неща за които трябва да мислиш и правиш.
Единствено и в двата случая си взе няколко дни отпуск, за да може да регистрира децата,
да пазарува, да помогне с първите къпания и пр. Peace
Това ми харесва.  Peace А не като тука - чисти панаири. То традиции, традиции, ама не е лошо малко да погледнем и в страничните канчета.  Peace

# 121
  • Мнения: 2 286
Мила, така е ,като ви изписват на 2рия час Party , а тука 3 дни ooooh! кво да правят хората, уплътняват си времето Whistling

# 122
  • Мнения: 534
И при двете раждания, мъжа ми е бил неотлъчно до мен.
Никъде не ме е оставял сама и не е ходил. Родих бързо и два часа по-късно бяхме изписани.
За събирания и черпене време няма ( май е бг традиция).

С бебета на 2-3 часа не ти е до това.
Има един куп неща за които трябва да мислиш и правиш.
Единствено и в двата случая си взе няколко дни отпуск, за да може да регистрира децата,
да пазарува, да помогне с първите къпания и пр. Peace
А мене на третия ден не искаха да ме изпишат, защото бебето нямало 72 часа от раждането(родих в 20:30 часа)  #Crazy

# 123
  • Мнения: 2 286

Много неприятна ситуация...
Аз родих в 19:55 на 24-ти и в 14ч на 27-ми ни изписаха.

# 124
  • Мнения: 5 513
като за първо дете нашия татко вися пред родилното.Бебето е със секцио и беше ясно кога ще излезе ,но е чакал притеснен още 3 часа ,защото аз трудно съм излязла от упойка.После още един час да е сигурен че съм добре.И после отиде да пазари защото му бях оставила да купи някой неща за бебето по негов вкус и каквото той хареса.Вечерта от нерви и обикаляне по магазините/призна че е било изпитание/ е купил почерпка и я занесъл на шефа ми, да почерпи на работното ми място ,а по близки приятели е обиколил с бонбони.Нямал е търпение да легне да спи и да дойде да ни види на другия ден.А иначе не спря да ми звъни през час до 23 часа.Да пита как съм и боли ли и какво се бил сетил ,ами ако бебето останело толкова грозно и като порасне,а някой броил ли му пръстите.....

# 125
  • Мнения: 513
Мила, така е ,като ви изписват на 2рия час Party , а тука 3 дни ooooh! кво да правят хората, уплътняват си времето Whistling

Тъкмо това щях да кажа и аз. Мм не е българин, но три дни нямаше просто какво друго да прави, освен да празнува  Crazy

Черпиха се и трите вечери, после през деня идваше през час - два да се видим, носеше ми разни неща от вкъщи, мъкнеше храна, че аз съм злояда...

Аз не се оплаквам - всички приятели бяха почерпени докато мен ме нямаше, после като се прибрахме си седеше с мен и бебето. И много мили снимки ми пращаха, как празнуват за нас Simple Smile

# 126
  • Мнения: 687
Сега разбирам защо тук е задължително поне три дни да се стои в болницата. За да можели мъжете да се почерпят на спокойствие Joy

# 127
  • Мнения: 2 286
Не е това, а защото БГ болниците работят по "учебници" 50те години. Изолация, изолация и пак изолация Whistling

# 128
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И всеки работи когато си изпие кафето и се набъбри достатъчно. На мен 7-мия ден от секциото ми се падаше неделя. До 13 ч никой не мина на визитация а още в 8 мина една сестра от детското да ме пита какво правим. Когато в 13 ч дойде най-после визитация (лекаря пил кафе до 10 ч а после имал и раждане и всички чакаме), се оказа че изписващ лекар в детското няма от 9 насам бил нощна смяна, дежурния нямал тези правомощия. И трябваше да избирам дали да ме изпишат в неделя и да се изкъпя като бял човек в баня или още ден да ме поливат с чайника за да ни изпишат трите заедно. Голям рев ревах като видях готовите креватчета вкъщи празни  Sad Ето това е Бг действителност  #Cussing out

# 129
  • Мнения: 3 241
Не е това, а защото БГ болниците работят по "учебници" 50те години. Изолация, изолация и пак изолация Whistling

За изолацията е вярно, но далеч в не всички държави се изписват на 2рия час.
Това е по-скоро изключение.  Peace

# 130
  • Мнения: 513
Сега разбирам защо тук е задължително поне три дни да се стои в болницата. За да можели мъжете да се почерпят на спокойствие Joy

Да, точно така, а нас в болницата се чудят три дни какво да ни правят  ooooh!

Някой хора само да мрънкат знаят. Ама айде, темата не е за това, за мъжете е, да не се отклоняваме.

# 131
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Не е това, а защото БГ болниците работят по "учебници" 50те години. Изолация, изолация и пак изолация Whistling

Не съм по темата, но не мога да се сдържа - ако ни изписваха на втория час и , не дай Боже, се случи нещо с някое бебенце защото не е под наблюдение, ще писнете всички в хор "Как може толкова бързо да ни гонят от болниците!". То бива от всичко да си недоволен, ама поне някакви граници да има мрънкането.

# 132
  • Мнения: 2 286
Не е това, а защото БГ болниците работят по "учебници" 50те години. Изолация, изолация и пак изолация Whistling

Не съм по темата, но не мога да се сдържа - ако ни изписваха на втория час и , не дай Боже, се случи нещо с някое бебенце защото не е под наблюдение, ще писнете всички в хор "Как може толкова бързо да ни гонят от болниците!". То бива от всичко да си недоволен, ама поне някакви граници да има мрънкането.

 ooooh! Stop Те всичките бебета дето ги изписват на 2рия час, после умират. Мисли преди да пишеш.

# 133
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Не е това, а защото БГ болниците работят по "учебници" 50те години. Изолация, изолация и пак изолация Whistling

Не съм по темата, но не мога да се сдържа - ако ни изписваха на втория час и , не дай Боже, се случи нещо с някое бебенце защото не е под наблюдение, ще писнете всички в хор "Как може толкова бързо да ни гонят от болниците!". То бива от всичко да си недоволен, ама поне някакви граници да има мрънкането.

 ooooh! Stop Те всичките бебета дето ги изписват на 2рия час, после умират. Мисли преди да пишеш.

Ти пък започни да четеш преди да пишеш.

# 134
  • Мнения: 2 286
Не е това, а защото БГ болниците работят по "учебници" 50те години. Изолация, изолация и пак изолация Whistling

Не съм по темата, но не мога да се сдържа - ако ни изписваха на втория час и , не дай Боже, се случи нещо с някое бебенце защото не е под наблюдение, ще писнете всички в хор "Как може толкова бързо да ни гонят от болниците!". То бива от всичко да си недоволен, ама поне някакви граници да има мрънкането.

 ooooh! Stop Те всичките бебета дето ги изписват на 2рия час, после умират. Мисли преди да пишеш.

Ти пък започни да четеш преди да пишеш.

Започнала съм Peace . Я дай да видя ти какво четеш? Да се образовам и аз Flutter

Общи условия

Активация на акаунт