CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №28

  • 43 909
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 9 931
Имам една чуденка.
Планирам как да осъществя контакт/среща с директори на няколко печатници в София, относно стаж (неплатен) и евентуално за работа.
Понеже по телефон или мейл - не ти обръщат почти никакво внимание, реших  днес или утре да пусна няколко плика с копие от диплома, мотивирано писмо и контакти за връзка, ако няма отговор след седмица ще прозвъня. Praynig


Въпроса ми е как точно да ги изпратя, за да съм сигурен, че ще стигнат до директора? Отгоре ще напиша "До директора..." - може би трябва да е препоръчано/лично предаване (не знам точно услугата как се казва)?

Другия вариант е да се опитам да си уредя среща по телефона или да отида направо на място newsm78

# 751
  • Мнения: 397
Няма как да си сигурна 100% че ще стигнат до директора.На старата ми работа имаше доста хора под шефа, които бяха упълномощени да приемат всякакви писма до него и пресяваха.Аз също съм приемала, предавала съм ги нагоре и оттам са заминавали в коша. Според мен е по-добре да отидеш лично, да осъществиш контакт с когото те допуснат да го направиш и да се постараеш да го впечатлиш, все едно си на интервю. Оттам нататък, дори и нищо да не зависи от него имаш по-голям шанс да се чуе някъде нагоре за какво и как кандидатстваш.

# 752
  • София
  • Мнения: 9 931
Твърдите, че има голяма вероятност да изгубя още една седмица?
Питах в БГ Пощи, казаха ми че има опции да разбера дали е получена пощата, но и те ми казаха, че ще бъде приета от упълномощено лице и не се знае дали ще достигне до шефовете.  ooooh!

Може да отида лично да го предам/оставя плика (ако не може да се срещнем и разговаряме).

Значи, май ще отида направо на място, като ще си приготвя запечатан плик и отделно документи - за "интервюто".

# 753
  • Перник
  • Мнения: 4 863
hakama, печатници ОКОЛО София (Костинброд) интересуват ли те?

# 754
  • София
  • Мнения: 9 931
hakama, печатници ОКОЛО София (Костинброд) интересуват ли те?
Да, дори и извън София (но вече за работа, или ако тук не се добера до (неплатен) стаж, което ме съмнява да не стане) Simple Smile

Реших утре да посетя няколко печатници (няма какво да се бабим...), за да си уредя на място среща, ще нося и плик с документи, за да ги оставя (предадат на управителя) с входящ номер.

Все пак мисля да изпратя 2-3 плика (до други места), да видя какъв ще е ефекта.

# 755
  • София
  • Мнения: 3 077
Райфайзен са пуснали много интересна позиция, да си я пожелая на глас тук  Simple Smile Ама съм скромна  Laughing

hakama, успех.

# 756
  • София
  • Мнения: 2 062
Не знам дали да пожелавам Райфайзен на когото и да е  Mr. Green, но позицията ти я пожелавам, щом ти харесва  Wink

Ха да видим кой ще пусне новата тема. Който я пусне, му пожелавам към средата и да я "напусне" Wink  Mr. Green Hug

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 4 041
Направих нова тема, тъй като тази може да я заключат скоро:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707540.new#new

# 758
  • София
  • Мнения: 38 570
hakama, печатници ОКОЛО София (Костинброд) интересуват ли те?
Да, дори и извън София (но вече за работа, или ако тук не се добера до (неплатен) стаж, което ме съмнява да не стане) Simple Smile

Реших утре да посетя няколко печатници (няма какво да се бабим...), за да си уредя на място среща, ще нося и плик с документи, за да ги оставя (предадат на управителя) с входящ номер.

Все пак мисля да изпратя 2-3 плика (до други места), да видя какъв ще е ефекта.


Кажи в кои печатници ще ходиш, че познавам някои хора от бранша.

Общи условия

Активация на акаунт