Времето как само си минава, а на бебчо все по-тясно в коремчето му става!МАРТ-11

  • 28 574
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
А тестването за алергии не би ли било редно да се пуска заедно с кръв и урина, които се правят сега!? Аз си мислех, че от ЖК ще назначат такива изследвания... Иначе в последния момент, когато си вече с контракции в болницата... малко инфарктно положение става!

# 16
  • Мнения: 22 436
milena.petrova, аз съм от Плевен и мнение за Авис Медика достатъчно мога да ти дам.
Ако не държиш на конкретен лекар, който ще те изражда там, бих предпочела Света Марина. Особено след последните 2инцидента в болницата.

За упойките, като правите тестове уточнявайте и каква упойка искате и се консултирайте с анестезиолога.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 912
времето наистина си минава и шубето все по-силно става  Joy  поне при мен, яко ме е стиснало  Crazy

# 18
  • Мнения: 0
времето наистина си минава и шубето все по-силно става  Joy  поне при мен, яко ме е стиснало  Crazy

И при мен е така Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
И сега ме е страх, ама си мисля,че тепърва ще ме хване голямото шубе.
milena.petrova и аз ще съм в Авис. Една приятелка роди там миналата седмица, нещо май е разочарована, ама не изпадна в подробности. Но все пак всеки остава с различно впечатление, според това как са минали нещата при него, малко е субективно мисля.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата темичка Simple Smile
milena.petrova Аз ходя в Авис Медика.При д-р Петрова съм и за сега съм много доволна от нея.2 приятелки са раждали там и са доволни от условията и от вниманието.

Лека вечер от мен Simple Smile

# 21
  • Мнения: 26
Mirama,  а ходя при Док. Бързашки още от самото начало-доволна съм принципно от него , въпреки че не се впуска в мн обяснения,но попиташ ли го казва Simple Smile Все пак искам да знам и др мнения за болница Авис-имам познати който раждаха там, но др е да чуеш още едно.... за сега ми каза, че щом дребосъчко се е обърнал ще е нормално раждане,забравих само да го попитам за цената принципно, но мисля , че е около 700 лв. Права ли съм?

# 22
  • Мнения: 0
milena.petrova нормално 770 лв.

# 23
  • Мнения: 62
Запис и от мен Simple Smile Peace. Ще се отчета след прегледа на 5ти.
Ще помоля,който е ходил на Отворените врати в ОБ Варна да ми прати списъка с изискуемите неща.  bouquet

# 24
  • Мнения: 37
Здравейте, много сте изписали и нямам време да се връщам да чета назад, може някой да е споделил нещо по това, за което искам да питам,но е прекалено много. Днес бях на преглед на частно и се оказа, че моето бебе изостава в развитието, имам много високо кръвно и прееклампсия и още нещо не наред с плацентата, което не разбрах точно- плацентата не снабдявала бебето с необходимите вещества. Утре сутрин ме изпрати по спешност в МД при доктор Божилов и ако положението е много лошо можело да се наложи дори спешно секцио, ако не смъкна кръвното. Изписа ми разни хапчета, но някоя от вас знае ли и някакъв народен лек за сваляне на кръвното. Някоя имала ли е подобен проблем ? Направо незнам какво да мисля, седях в като тресната в кабинета...  Някой има ли впечатления от доктор Божилов ?

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile  Честита ни нова тема и още едно мартенче Simple Smile))  Ей сега видях във фейсбук групата.Чакам с нетърпение да дойде 11 за да изляза в болничен. Много много се уморявам и все търся някъде да си полегна........

# 26
  • Мнения: 105
Mimossa, mimosaria как се казват тези теми за подреждането на дрешките, че нещо съм ги изпуснала  newsm78

# 27
  • sofia
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен  Hug  никой не казва нищо за бифшата Тина Киркова.. аз си ходя там на следене на бременността и мисля да раждам там,някой друг има ли? Някакви впечатления? Много ще съм ви благодарна Simple Smile)   bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 6
Тиарка, направо ще се опитам да ти намеря линка и ще ти го пратя и клипчето!

# 29
  • sofia
  • Мнения: 5
и аз и аз искам клипа,че в фейса не го намирам....  Rolling Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт