Времето как само си минава, а на бебчо все по-тясно в коремчето му става!МАРТ-11

  • 28 575
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Ето ме и мен в новата тема, честито на двете мами за страхотните бебчета, да са им живи и здрави и много да ги радват!  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 22 436
Много странно да има такава разлика в апаратите за кръвно, която не е никак малка.
При мен не се получава такава, каквото ми мерят в ЖКто, такова си го меря и в къщи.
По едно време мерех по-често, че ми ставаше малко зле сутрин заради ниско кръвно, но от както съм си ок не го меря.

Аз сега се чудя, ако го докарам до планово секцио и ме приемат от предния ден (препоръчват спиране на храненето към 18ч. вечерта) дали пак ще ми правят клизма сутринта....че предния път голямо бързане беше и докато влязо във ВЦ-то след 5мин ме изкараха, че ме чакали в операционната....много гадно. (

# 47
  • Мнения: 16
Честитооо второ бебчеееее  bouquet да е ж  bouquetво и здравооо,а на мама бързо възстановяване!!!
Честита ни темичка   bouquet
Айде почва сеееее

# 48
  • София
  • Мнения: 23 165
чие е второто бебе или е тайна  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 16
Deni-Ze
krissu,пиши какво става след прегледа  Hug

# 50
  • Варна
  • Мнения: 289
Много странно да има такава разлика в апаратите за кръвно, която не е никак малка.
При мен не се получава такава, каквото ми мерят в ЖКто, такова си го меря и в къщи.
По едно време мерех по-често, че ми ставаше малко зле сутрин заради ниско кръвно, но от както съм си ок не го меря.

Аз сега се чудя, ако го докарам до планово секцио и ме приемат от предния ден (препоръчват спиране на храненето към 18ч. вечерта) дали пак ще ми правят клизма сутринта....че предния път голямо бързане беше и докато влязо във ВЦ-то след 5мин ме изкараха, че ме чакали в операционната....много гадно. (

Мирама, във Варна правели дори и да не си яла предния ден и само на сокове да си карала Sad. Аз изрично питах че ми е гадно клизма само при мисълта, но казаха че било по добре да ми направят. И нищо да не съм била яла, ако било планирано нямало отърване Simple Smile) При спешното не правели обаче.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 912
Честито и на второто майче   bouquet
сега видях, че Deni_Ze е била с розов щъркел, дали ще има и други изненади  Mr. Green
всичко ми е розово . . . легло, количка, дрешки . . . голяма комедия ще е, целия шопинг да повторим  hahaha

# 52
  • Мнения: 22 436
Galeto.., аз като влизах за серклажа, преди мен имаше една мацка с планово секцио. Но понеже беше яла ябълка сутринта и я оставиха след мен (заради упойката). ) Обаче не се сетих да питам дали ще и правят клизма.
Иначе на мен си ми направиха на сутринта, нищо че уж бях спешна (в 2ч. ме приеха, в 8ч. ме вкараха в операционната).
Само не знам за какъв дявол им е при секцио...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 289
Galeto.., аз като влизах за серклажа, преди мен имаше една мацка с планово секцио. Но понеже беше яла ябълка сутринта и я оставиха след мен (заради упойката). ) Обаче не се сетих да питам дали ще и правят клизма.
Иначе на мен си ми направиха на сутринта, нищо че уж бях спешна (в 2ч. ме приеха, в 8ч. ме вкараха в операционната).
Само не знам за какъв дявол им е при секцио...

За яденето преди секцио и аз зная че не е добре, при пълната упойка де, с цел да не попаднело храна от трахеята в дробовете, през тръбата която ти вкарват за обдишването като те приспят. Така че най добре и предния ден ако можеш да караш на по леки неща -сокове, фрешове,..... и не зная защо все се сещам на нашта Петя със лещата преди нейното секцио и ме напушва на смях Simple Smile)) Така че няма нищо задължително, всичко е пожелателно и малко повече информиране от наша страна по темата:)))
Някой Арника ще взема ли преди секциото по схемата на онзи известен д-р Михайлов ли да беше че не му помня името??

# 54
  • София
  • Мнения: 23 165
с Deni_Ze сме с еднакъв термин  Crazy
верно е с розов щъркел  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 293
Честито на мама Deni_Ze,здраво и щастливо бебе й пожелавам,скорошно прибиране вкъщи.

# 56
  • София
  • Мнения: 423
Честито и от мен на Дени-зе   bouquet
Теста за алергии миналия път го направих в 7 м. още. Без да предполагам излезе положителен към нещо и трябваше да пия някакви хапчета преди операцията. Не бих се оставила на риск.

# 57
  • Мнения: 385
Страхотна нова тема,Desitkad   bouquet !
Честито на Deni_ze!Да и е жив и здрав малкия юнак и бързо възстановяване!
Криссу,стискам палци всичко с теб и бебчето ти да се подреди по най-добрия начин!Имам приятелка със сходен на твоя проблем,направиха и секцио и сега си има жива и здрава дъщеричка на 2годинки!С теб сме  Hug

И аз взех да се шашкам с моя розов щъркел,да не излезе някой младеж,че доста роклички накупих  Mr. Green Да са живи и здрави дечицата ни,пък пола няма значение!

# 58
  • Мнения: 6
сега видях, че Deni_Ze е била с розов щъркел, дали ще има и други изненади  Mr. Green
всичко ми е розово . . . легло, количка, дрешки . . . голяма комедия ще е, целия шопинг да повторим  hahaha
Ха..лелеееее, лееее! На мен не ми е всичко в розово, ама имам доста дрешки розови, спалното бельо и други неща....Ох, и както всички ми казват, корема ти е напред, разхубавила си се, не може да е момиче и така нататък...ако излезе някой юнак, ще падна от смях. Горкото дете, ще са му розови първите месеци  Embarassed
Да са ни живи и здрави, това е най-важното.

# 59
  • Мнения: 0
Честито за малките бебоци да са живи и здрави .
За мамите които не са си купили колички сега е момента в Baby-Life-Malechko е месец на количката и всички колички в магазина са намелени с 20 % което е супер.
За мамите които ще раждат в селена при кои доктори сте?

Общи условия

Активация на акаунт