Времето как само си минава, а на бебчо все по-тясно в коремчето му става!МАРТ-11

  • 28 595
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Честито на Deni_Ze Да и е жив и здрав юнака. Лелее започнахме да се люпим   kyllmg  наистина ще е много забавно това с шопинга  hahaha Малкият юнак последния път си беше скрил лицето,докторката неможа да го снима,но пък му снима мъжката гордост да покажем на тати  newsm32

# 62
  • Мнения: 0
Galeto Аз смятам да пия арника по схемата на д-р Михайлов. С първата бременност пих, и не знам дали помогна, но според мен имах сравнително леко раждане, без усложнения.

Относно направленията за хоспитализация се издават от наблюдаващия бременността лекар след като влезеш в 9тия месец и не си спомням някой да ме е питал или записвал името на болницата, където смятам да раждам.
За изследванията - последния път ми взеха само вагинален секрет и ми казаха че следващия път (в началото на 9 тия месец) ще ми пуснат кръв и урина.

Мамчетата от Варна, по рано съм описвала раждането и престоя си в ОБ - с 2 думи бях много доволна, като се има в предвид, че беше 1во раждане и отидох без уговорен д-р. Списъците които Вава е публикувала са различни от тези които аз видях преди 2 седмици  newsm78 , странно ако така често ще ги променят ...

Поздравления за новородените бебчета - да са много здрави им пожелавам.

Днес бях в Карфур - има промоции на памперси, бебешки перилни препарати и всякакви други бебешки неща.

# 63
  • Мнения: 374
Записвам се в новата тема, с благодарности към Деси за нея Simple Smile
Честито на втората родила мама, бебето да е живо и здраво да радва всички вкъщи!
krissu, стискам палци всичко да е наред!  bouquet

# 64
  • Мнения: 372
Добро утро момичета, проспала съм новата тема  Crazy
Да честитя двете ни първи малки съкровища на щастливите мами   bouquet  Hug Да растат здрави и щастливи и да радват всички около себе си  Heart Eyes. А на мамите бързо възстановяване  smile3525
Честит рожден ден и на Деситка, макар и малко късно   bouquet
krissu, стискам палци всичко да се нареди по най-добрия начин  Praynig  Hug

# 65
# 66
  • Варна
  • Мнения: 290
Galeto Аз смятам да пия арника по схемата на д-р Михайлов. С първата бременност пих, и не знам дали помогна, но според мен имах сравнително леко раждане, без усложнения.


Ани и аз смятам да търся да си купя. Аз разбрах за това чудно нещо благодарение на Надето и Гери от Вн , и после доста четох из нета и съм се навила и аз да пия. Но от къде го купувате - билкова аптека ли??  и има ли фирма производител на която е по добре да взема или това си е просот билка. Може да е малко тъп въпроса, за което се извинявам. Надето ако случайно чете може и тя да каже Simple Smile)

# 67
  • Мнения: 0
Честито на двете мами и от мен  bouquet. И бързо възстановяване Simple Smile.
Mimossa и аз съм като теб корем напред и всички казват че бебчо ще е момче. Вчера пак питах доктора и той каза, че е момиче. А с розовото сме напред Simple Smile.

# 68
  • Мнения: 372
Момичета, формата на корема има връзка със структурата на фигурата на мама, не с пола на бебчо  Wink  Hug Не се шашкайте, изненади може да има, но вярвам че ще са малко  Laughing Все пак техниката е на доста високо ниво, рядко се случват такива сюрпризи вече. Е, аз нямам против да се изненадам  Blush, но по-важно естествено бебето да е живо и здраво  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Simple Smile
Честито на двете мами и от мен   bouquet
Да се похваля, че вече и аз съм от бракуваните и не ходещите на работа Simple Smile
Вчера бях на преглед, обаче само ми взеха секрет и ми прилоша при меренето на тоновете и нищо не ми казаха за бебчо Sad Докторката каза другия път да съм решила вече къде ще раждам... А аз си мислех, че още месец ще се чудя и мая, но трябва другата седмица да се поразходя и да реша.
И ние купихме повечето неща - количка, кошара, матраче, одеялца и т.н. Остана ни само вана и скрин. След като купим скрина ще се пробвам да го подредя както показахте по-горе Simple Smile
Отивам да поизчистя къщата(или да го оставя за утре  Laughing )
Лек ден от мен Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Благодаря за новата тема!

Galeto Аз смятам да пия арника по схемата на д-р Михайлов. С първата бременност пих, и не знам дали помогна, но според мен имах сравнително леко раждане, без усложнения.


Ани и аз смятам да търся да си купя. Аз разбрах за това чудно нещо благодарение на Надето и Гери от Вн , и после доста четох из нета и съм се навила и аз да пия. Но от къде го купувате - билкова аптека ли??  и има ли фирма производител на която е по добре да взема или това си е просот билка. Може да е малко тъп въпроса, за което се извинявам. Надето ако случайно чете може и тя да каже Simple Smile)

Във всяка аптека имат продуктите на Боарон. Ето и Арниката.
Аз да попитам за възстановяване след секцио пак ли Арника се пиеше или имаше нещо друго. Забравила съм  от предната бременност.

# 71
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, да се запиша и аз в новата тема. Да са живи и здрави двете появили се бебчета в темата.
Да се похваля, днес ми е последния ден на работа най- после. 45-дневния болничен ми е от 09.02, но ме пуснаха 1 седмица по - рано. Вече много се изморявах. А от вчера и кръста ме боли доста.
Дано всички сме добре, че не остана много. Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 423
И аз не мисля, че в направлението трябва да пише болница. От къде на къде някой ще ми казва къде ще раждам  newsm78 И в последния момент може да си промениш мнението или да имам физическата невъзможност да стигна до написаната, какво ще ме върнат ли? Ми не. Това е като направлението за изследвания, никой не може да ти каже къде да дадеш кръв. Може да препоръча ( а защо и да няма някакво отчисление, че праща пациент) но не и да те задължават.

Мирама, и аз ти се учудих на изказването за упойките. Сигурно си проучила, че спиналната упойка нормално си се ползва за секцио. Пълната анестезия за такава операция е изостанала работа, един вид. Явно не могат да я поставят ли, не знам защо е така разпространена, извън столицата обаче, тук не познавам никой родил с пълна. Пълната упойка си е на късмет, как ще я понесеш, как ще излезеш от нея, кръвно, за тръбата не ми се пише, че не трябва да се плашим точно сега, така и така я слагат и махат след като заспите и не разбирате много-много. Като цяло от пълната се излиза по-бавно и гадно, и не се знае как ще реагира даден организъм, докато спиналаната е много по-лека. Отделно не разбирам нежеланието да присъства майката на появата на бебето, мен лично ме побърква самата мисъл за секцио, пък камо ли и да заспя. Явно не ми е писано да родя нормално някога.
Криси, пиши какво се случва с вас  Praynig
Аника, Арника монтана си има във всяка нормална аптека, поне в София, 2-3 лв. е, на гранулки, от боаронските.

# 73
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте коремчета.По активна съм във ФБ ,но да ви споделя нещичко и тук  Simple Smile Heart Eyes
Вчера най накрая се наканихме да купим к-т за изписване ...толкова много гледах и нищо неможах да харесам и си сглобихме Simple Smile Комплекта сме го избрали така,че да няма после момче в розово или обратното Simple Smile . Принципно съм се нагласила за момиче де Simple Smile
На 28 бях на ЖК и бебка се е обърнала ,плацентата ми върви по напред и май май няма да устискаме до 1-ви март  Whistling
  preggo

# 74
  • София
  • Мнения: 293
Вчера обещах да напиша за направлението за хоспитализация-личната ми лекарка ми го издаде,дори не спомена за препращане при АГ,направлението е с едномесечен срок и в него не пише никакво здравно заведение:)

Общи условия

Активация на акаунт