Отговори
  • Мнения: 11 607
ЗА БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ, ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЩО ГИ ВЪЛНУВА, НО НЕ ИСКАТ НОВА ТЕМА

ЧАСТ 66


В ресторанта:
- Всеки ден ли сервирате такива помии?
- Не, господине. В понеделник имаме почивен ден.



Питайте без да се притеснявате, но и споделяйте без да се притеснявате !

Не е нужно да знаем всичко! Важно е да знаем достатъчно, на точното място, в точния момент, по точния начин! Ако паметта все пак ни изневерява - тук има достатъчно дами и господа, които могат да допълнят нашите знания!

Полезни линкове:

http://www.recepti.lamqta.com/

# 1
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 641
Пу, първа, мерси Маме   bouquet

Аз също хапвам фурми, когато много ми се пиряде слдако.
Верче, мога да ти препоръчам този сайт, вътре има много интересни нисковъглехидратни десерти  Peace Тези бонбони са страхотни http://www.--спам--/bg/2012/recepies/%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B8/ и курабийките също http://www.--спам--/bg/2012/recepies/%D0%BF%D1%8A%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D0%BA%D0%B8/

Уф, защо ги дава като спам?  newsm78 Ами това е сайта три пъти дабълю -spam152- разделът е Рецепти

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 16:56 от ani_d

# 2
  • Мнения: 22 867
Уф, защо ги дава като спам?  newsm78 Ами това е сайта три пъти дабълю --спам-- разделът е Рецепти

ani_d, напиши му името на български, а чичко гугъл ще помага да го открием.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 883
Милото се прибра от Гърция с едни маслини ,но не са обработени.Какво да ги правя? Не стават за ядене. В зехтин ли да ги сложа?

# 4
  • Мнения: 3 284
Милото се прибра от Гърция с едни маслини ,но не са обработени.Какво да ги правя? Не стават за ядене. В зехтин ли да ги сложа?
Прави им се марината но по точно мога да ти кажа утре.И моя мъж така донесе и по този начин станаха но станаха  за ядене след доста време.

# 5
  • Мнения: 1 883
Милото се прибра от Гърция с едни маслини ,но не са обработени.Какво да ги правя? Не стават за ядене. В зехтин ли да ги сложа?
Прави им се марината но по точно мога да ти кажа утре.И моя мъж така донесе и по този начин станаха но станаха  за ядене след доста време.
Давай, ще чакам. Че е грехота да ги изхвърля. Аз много обичам маслини ,но тези са  Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 11 009
Милото се прибра от Гърция с едни маслини ,но не са обработени.Какво да ги правя? Не стават за ядене. В зехтин ли да ги сложа?
Прави им се марината но по точно мога да ти кажа утре.И моя мъж така донесе и по този начин станаха но станаха  за ядене след доста време.
Давай, ще чакам. Че е грехота да ги изхвърля. Аз много обичам маслини ,но тези са  Sick

Първо трябва няколко дена да се киснат във вода, като се сменя поне един път на ден.
След това се прави саламура от вода и сол и се оставят в нея.

# 7
  • Мнения: 249
Здравейте,
организирам домашни парти и се чудя как да разпределя времето си. Част от хапките са фурми със синьо сирене и прошуто и сини сливи с бекон. Тъй като това е доста пипкаво мога ли да ги приготвя и да ги замразя, като ги извадя на деня само да ги запека?
Другото нещо е тарталети с крем сирене- може ли да замразя готовите тарталети и после само да ги напълня?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 606
Маме  Hug
Parcalesa, мисля, че тарталетите няма проблем да ги замръзиш, за фирмите-не знам, ама сините сливи стават много гадни, извадени от фризера. Два пъти съм пробвала да замразяваме и после ги изхвърлям.
Момичета, донесоха ми 3 буркана сладко от мушмули, та се чудя какво да го правя  newsm78 Децата не искат да го ядат така, та се чудя вместо захар в някакъв кекс ли да го сложа  newsm78

# 9
  • Мнения: 4 864
Още нямам никакви питания, ама предстои да мисля торта за годишнината с половинката,та ще имам нужда от вас Wink

# 10
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 641
ani_d, напиши му името на български, а чичко гугъл ще помага да го открием.  bouquet

inspiredfitstrong  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 606
Още нямам никакви питания, ама предстои да мисля торта за годишнината с половинката,та ще имам нужда от вас Wink
http://yoli-www.blogspot.com/2013/01/blog-post.html
Това е страхотна торта, само че отгоре просто изрязвам едно сърце и го слагам отгоре, вместо да правя сложни украси. Страшно е ефектна. В къщи се прави за Свети Валентин.

# 12
  • Мнения: 4 864
Още нямам никакви питания, ама предстои да мисля торта за годишнината с половинката,та ще имам нужда от вас Wink
http://yoli-www.blogspot.com/2013/01/blog-post.html
Това е страхотна торта, само че отгоре просто изрязвам едно сърце и го слагам отгоре, вместо да правя сложни украси. Страшно е ефектна. В къщи се прави за Свети Валентин.

Ако щеш вярвай, точно тази торта бях наумила Wink Мерси   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 372
Правих еклерите на Изи, но ми остана крем. Ще го сипя в чашки, но отдолу ми се ще да има нещо - бишкоти ли да поставя или бисквити?

# 14
  • София
  • Мнения: 4 590
Правих еклерите на Изи, но ми остана крем. Ще го сипя в чашки, но отдолу ми се ще да има нещо - бишкоти ли да поставя или бисквити?

Може ли рецепта за тези еклери, че съм ги изпуснала? Blush

И да попитам още нещо - за тези бриоши, които бяха коментирани в предишната тема, тестото с каква консистенция трябва да бъде? Имах един несполучлив опит с тях и ми се ще да не се повтаря.

Общи условия

Активация на акаунт