Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 28 ~

  • 34 224
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 474
 Heart Eyes EmbarassedНаде и аз си мислех някакъв вариант за гледане на втори сезон без да чакаме БТВ,за съжаление незнам езика,така че сме само консуматори.

# 61
  • Мнения: 21 201
Иве, въпросната сцена е точно по средата на 49 епизод, като преди това я придърпа в коридора и се целуваха като ученици, а не като женени хора. ooooh!
Привет и на появилите се след мен. Hug

# 62
  • Мнения: 727

oha ohaaaa ohaaaaaa

# 63
  • Мнения: 21 201
Heart Eyes EmbarassedНаде и аз си мислех някакъв вариант за гледане на втори сезон без да чакаме БТВ,за съжаление незнам езика,така че сме само консуматори.
И аз не го знам, но имам и аз като Емир резервен план, все пак е повече от нищо.

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 11:09 от Neidjal

# 64
  • Мнения: 727
Наде-това съм го проспала като момент....сигурно съм мигнала Crazy Joy,то няма такива секунди нежност на женени хора.....пу язък язък не се насладиха хич на добрата страна на брака без деца Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 11 820
тука с мен говори  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 22
Здравейте! Хубав ден и спорен на всички в темата!
 По повод непрекъснатите зловредни слухове, че новият проект на Чаги се отменя, официално сценаристката на ай япъм Едже Й. потрети в туитър, че няма такова нещо. Ура!!!! Значи - наесен с песен, Чаги ще е на екрана 100%. Дано дотогава успее да се тури у ред и да преодолее кофти случката.
А аблата е от стара коза яре. На всички е известно, че не и е за първи път да я разследват за наркотици, ама та не пада по гръб...нейсе. Щом са се рзделили с Чаатай, значи тя го е пуснала и сега му гледа сеира..

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте! Хубав ден и спорен на всички в темата!
 По повод непрекъснатите зловредни слухове, че новият проект на Чаги се отменя, официално сценаристката на ай япъм Едже Й. потрети в туитър, че няма такова нещо. Ура!!!! Значи - наесен с песен, Чаги ще е на екрана 100%. Дано дотогава успее да се тури у ред и да преодолее кофти случката.

Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 474
Heart Eyes EmbarassedНаде и аз си мислех някакъв вариант за гледане на втори сезон без да чакаме БТВ,за съжаление незнам езика,така че сме само консуматори.
И аз не го знам, но имам и аз като Емир резервен план, все пак е повече от нищо.



Аз пък останах с впечатление ча го знаеш езика след толкова превод и разяснения

# 69
  • Мнения: 0

Аз пък останах с впечатление ча го знаеш езика след толкова превод и разяснения
Знае го тя ама се прави на утрепана Mr. Green

То много го знаем ама си траем Laughing

# 70
  • Мнения: 11 820

Аз пък останах с впечатление ча го знаеш езика след толкова превод и разяснения
Знае го тя ама се прави на утрепана Mr. Green
ми то кой не го знае йок мок евет мевет  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 22
Момичета, ако имате желание гласувайте за Хазал, има още малко до края. До скоро беше първа, но Вел. век явно има много фенове и Хюррем я изпревари
http://www.ayakligazete.com/

# 72
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Засега само записче от мен   bouquet

# 73
  • Мнения: 21 201

Аз пък останах с впечатление ча го знаеш езика след толкова превод и разяснения
Знае го тя ама се прави на утрепана Mr. Green
ми то кой не го знае йок мок евет мевет  Mr. Green
rotfImao rotfImboПлюс още някои научени думи и фрази. Направо сме на ТИ с турския, като матерен език ни е. Joy
Не, че разбрах как да гласувам за Хазал, нито пък в предната тема за тях двамата отново в общ техен проект, но както и да е.

# 74
  • Мнения: 0
Момичета, ако имате желание гласувайте за Хазал, има още малко до края. До скоро беше първа, но Вел. век явно има много фенове и Хюррем я изпревари
http://www.ayakligazete.com/
Къде е че не го видях Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт