Успешно "олежани" бебета - тема 6

  • 15 509
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 57
Попи аз сигурно утре ще ти пусна паричките, че днес излизах вече и няма да има на кого да оставя Ивон. 

# 61
  • Мнения: 2 211
Попи аз сигурно утре ще ти пусна паричките, че днес излизах вече и няма да има на кого да оставя Ивон. 

Няма проблеми, все пак всички сме с деца.

# 62
  • Мнения: 965
Попи аз сигурно утре ще ти пусна паричките, че днес излизах вече и няма да има на кого да оставя Ивон. 

Няма проблеми, все пак всички сме с деца.

ако ги внесем директно в ПИБ, ще стане по-бързо
и аз утре или късно тази вечер

# 63
  • Мнения: 747
 Върнахме се от консултация, ама лекарката я нямаше. Сестрата даде втория прием на ротарикс ваксината и това беше. Бях се подготвила с шпатулките ама тя не му гледа гърлото. Съжалих искрено, че си забравих телефона да ви снимам къде и как съхраняват шпатулките ама другата седмица като отидем за последната двукомпонентна ваксина

# 64
  • Мнения: 894
Posledno kolko da prevedem s dostavkata
Ne sam u nas i sorry za latinicata.Az utre 6te gi pusna.

# 65
  • Мнения: 965
Последно се разбираме, че цената на кутията е 12.65 лв.

# 66
  • Мнения: 747
Айде аз пак с въпрос  Mr. Green Я ми кажете вие как се борите с насекомите лятото като се има предвид присъствието на бебчо. Ние сме в изключителна близост до Дунав и всеки момент очаквам да имаме близка среща с комарите. Като проветрявам сутрин все се оглеждам за насекоми, даже днес забелязах, че нещо ме е нахапало, пък не искам някоя гадинка да си хапне от моята буболечка. Гледах на Райд ден и нощ ама не намерих инфо дали е подходящо за толкова малки бебчовци. Споделете опит със задръстената си съфорумка  Crazy

# 67
  • Мнения: 965
Айде аз пак с въпрос  Mr. Green Я ми кажете вие как се борите с насекомите лятото като се има предвид присъствието на бебчо. Ние сме в изключителна близост до Дунав и всеки момент очаквам да имаме близка среща с комарите. Като проветрявам сутрин все се оглеждам за насекоми, даже днес забелязах, че нещо ме е нахапало, пък не искам някоя гадинка да си хапне от моята буболечка. Гледах на Райд ден и нощ ама не намерих инфо дали е подходящо за толкова малки бебчовци. Споделете опит със задръстената си съфорумка  Crazy

мрежа, чадо, мрежа
аз не случих на читав Райд...

# 68
  • Мнения: 1 270
stefi_sv аз смятам да ползвам това дано има някакъв резултат.Иначе от Райд ден и нощ въобще не съм доволна.То хубаво комарници и мрежи, но детето точно тогава ще щъка върви го карай да стои под мрежата
Това, което не се отваря е спрей на Бочко.Иначе сега видях в Пакостника, че и Чико имат различни неща.
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=130

# 69
  • Мнения: 181
ааа и мен ме вълнува този въпрос  Mr. Green само знам че тези с импулсите не действали  newsm78

# 70
  • Мнения: 965
stefi_sv аз смятам да ползвам това дано има някакъв резултат.Иначе от Райд ден и нощ въобще не съм доволна.То хубаво комарници и мрежи, но детето точно тогава ще щъка върви го карай да стои под мрежата
Това, което не се отваря е спрей на Бочко.Иначе сега видях в Пакостника, че и Чико имат различни неща.
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=130

аз реших, че пита за у тях .... Grinning

# 71
  • Мнения: 1 270
Да, сигурно за в тях пита с този райд ден и нощ, но да се включа като черна станция дадох насоки и за навън  Joy

# 72
  • Мнения: 747
Ами то това с мрежите не действа много. Тук проблема с комарите е много страшен, дори само като отвориш вратата и влизат много. Мрежата помага до някаква степен. Четох за спрейове и ролони на Чико и разни други ама не мога постоянно да цапотя детето с тях. Много искам от онези джаджи за в контакта ама не знам до колко ще са безвредни за толкова малко дете. Лошото е, че в момента нещо ме е нахапало, а не е комар, нямам идея какво може да е. Затова така бързо искам да предприема нещо

# 73
  • Мнения: 2 211
Получила съм парички за 5 кутии, утре трябва да ми излезе справката от кой са преводите.

Ооооххх, страх ме е от нощите вече, мили мои... Днес наблегнах на гранулите и се надявам да поспим...

# 74
  • Мнения: 355
Стефи как така другата седмица последния прием на ваксината,та нали трябва най малко месец да има от единия прием и защо не са погледнали детето дали е здраво,а направо са били ваксината
Оф ти наистина с тази лекарка ме изумяваш просто

Общи условия

Активация на акаунт