Успешно "олежани" бебета - тема 6

  • 15 499
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 211
Добро утро! Аз по набързо, че днес много задачи, пък и на консултация, за да видим какво ще я правим тази хрема най-накрая  Sad
Фусти – 2 кутии
Ивет – 1 кутии
Попс – 3 кутии
Стефи – 2 кутии
Лали Бали – 3 кутии
Белоснежка - 4 кутии
Жени - 1 кутия
Ина - 1 кутия
Дрън - 2 кутии

Общо - 19 кутии

Казвайте коя колко ще иска още и да пусна запитване към една фирма.

Окончателна поръчка:
Фея - 1 кутия
Аера - 2 кутии
Лаленце - 2 кутии
Мая - 2 кутии

Общо станаха 26 кутии

# 46
  • Мнения: 576
Влизам само да помоля Попс, преди поръчката, моля пак да кажеш колко ще излязат като парички, преди да потвърдя окончателно Simple Smile Благодаря ти   bouquet радвам, че Мимчо вече е добре Simple Smile

Благодаря ви момичета, дано на всички дечица да не разберете как са излезли зъбчетата Simple Smile

Стеф, за позата на 4 крака, хем ми беше смешно, хем те съжалих. Лали, не я слушай майка си. Моята пък постоянно дудне, че нямало начин да не иска детето шише, едва ли не, аз не правя достатъчно че да происка Simple Smile Преди това пък мърмореше че ядял на поискване, какво било туй, да съм го учила да яде на 3 часа и т.н. Бе бабешка работа. Като скръцна със зъбки и настъпва тишина Simple Smile

На всички пожелавам хубав слънчев ден!  Hug

# 47
  • Мнения: 2 211
Ето как стоят нещата с поръчката:

26 кутии х 4,99 лири = 129,74 лири
7% взима фирмата комисионна = 9,10 лири
доставка до Пловдив + 3,60 лири

Общо: 142,44 лири / 26 = 5,47 лири на кутия
Британската лира е 2,27 лв., т.е. една кутия излиза 12,44 лв.

Това е сметнато за 26 кутии. Ако намалим бройката цената най-вероятно малко ще се вдигне, но става въпрос за стотинки. След това мога да ги разпратя по градове, а не отделно на всеки с куриер и пак ще излезе по-нормална цена.

Казвайте ако сте навити. Само ще помоля, тъй като поръчката излиза на стойност над 300 лв, а аз не мога да ги платя авансово на фирмата, да ми пуснете парите предварително ако ще поръчваме. Надявам се нямате съмнения, че ще взема парите и ще офейкам  Grinning  Аз мислех, че ще има по-малко навити за поръчка, но и така нямам нищо против да се занимая с тази работа.

# 48
  • Мнения: 747
Попи, пиши на ЛС как да ти пуснем паричките. Много мерси за тази услуга и отделения труд   bouquet

# 49
  • Мнения: 965
Давай, душко! Какви начини за разплащане предлагаш Simple Smile
Банков преводи, ПейПал, Ипей, пощенски запис....?

Стефи, щях на лични да ти пиша, но използвам вклчването сега...
За бодитата, сетих се, че поръчвах едни магнити и ми казаха, че имат оферта, намалена. Май е това http://www.dalavera.bg/index/offer/new/1/slug_id/unikalno-bodi-z … data1=&data2=

Моя звяр игра от 4,45 до 6,15... сега спи!!!!

# 50
  • Мнения: 513
 Добре, казвай направо как да ги пуснем парите, ако може банков превод ще е екстра. Само да питам - после как ще ги пращаш ако не с куриер, че нещо не разбрах ?

# 51
  • Мнения: 576
Попс, дай банкова сметка на ЛС. Ще ти ги пусна още днес с ел. банкиране. Остават си за мен 2 кутии  Peace

Благодарско дет' се вика   bouquet

# 52
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Най добре с пей пал ,даваш си емйла и готово влизат ти в сметката за нула време без разтакаване  PeaceСамо да вметна че много варира лирата,и сега в момента е 2.31  Peace след два дена може да е 2.37 ...))))Така че на момента ..)))

# 53
  • Мнения: 747
Ейй Жени, незаменима си душко  newsm44

# 54
  • Мнения: 1 270
Къде ще офейкаш с 300 лв. за колко дни ще ти стигнат  Joy Трябва в балкана да избягаш, че да изкараш поне месец с тях.
Попи и на мен ще ми е по - удобно с Пей Пал да ти ги пусна, защото така и не успях да подкарам ел.банкирането в нас  Embarassed Направо закръгляме на 12,99 лв/кутията Плаша се от числото 13 нищо лошо не ми се е случвало, но го избягвам.Дори водите ми изтекоха 12-ти вечерта и в болницата викам на д-ра давай да правим секцио, че ще родя на 13-ти  Laughing

# 55
  • Мнения: 747
... викам на д-ра давай да правим секцио, че ще родя на 13-ти  Laughing
Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 2 211
Последно се разбираме, че цената на кутията е 12.65 лв. Повече от това няма да ми пращате да не го обръщам на печалбарство, че нещо взе да ми става неудобно  Embarassed Почвам да ви пускам БГ сметката ми на лични. Който не може днес, може и утре - гледайте до ден-два да стане, за да мога да пусна поръччката.

# 57
  • Мнения: 2 211
Някой може да съм го "завторила", да ме извинява.   love001  Ние малко поспахме, изкарахме ужасна нощ. Мисля, че Мария беше много изплашено от вземането на кръв вчера и ревеше от тъмното.

# 58
  • Мнения: 250
Попи Hug благодаря;))) като дойдат ще се разберем пак как ще ги получим;) ей сега праща мъжо да пусне 12.99 Joy, не 13 Simple Smile))

# 59
  • Мнения: 576
Оф беееей, изпратих 25 лв.  Embarassed Embarassed Embarassed
Попс, да не си помислиш сега че ми се скрънзи цял лев Hug

Общи условия

Активация на акаунт