Успешно "олежани" бебета - тема 6

  • 15 453
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 459
Ама,айде,чакам ви...и сняг има,и пържоли,и чай с коняк ще уредим Mr. Green

# 721
  • Мнения: 4 651
Уйде коня у реката, ще завехне темата! Половината ще се дивят на ирландската природа с уиски в ръка, другата половина ще набиват пържоли с коняк в Самоков  Party

# 722
  • Мнения: 894
Момичета, голям купон сте си спретнали! Посмях се и аз покрай вас. smile3534
Попи, тъжно и жалко е, че младите хора бягат в чужбина, макар да не им се иска. От друга страна, това, което разказваш за Ирландия, звучи много привлекателно. Сигурна съм, че ще сте много щастливи в новия си дом в чужбина. newsm10
Стеф, къде беше тази топлина днес? newsm78 Нещо не я усетих. Shocked При нас си беше кучешки студ и с Никол оползотворихме времето в сън. От няколко дни заспива легнала на спалнята, но на цицата. Познайте, кой е заспал преди нея? Joy Тази вечер малката пираня ме ухапа три пъти по цицата. Естествено, издадох болезнени звуци, което още повече насърчи фурията. За да се спася от набезите й, притиснах бузките й. Иначе нямаше да ме пусне. Болеше си доста. Shocked Тичам, че се разплака.

# 723
  • Мнения: 747
Тази вечер малката пираня ме ухапа три пъти по цицата. Естествено, издадох болезнени звуци, което още повече насърчи фурията
Joy Joy Joy то не е много смешно ама си ви представих как си извичала като настъпано малко кученце и как Никол настървено гризка и си почесва венеца с мамината цица
За ските мен не можете също да ме изкушите, все съм се чудила на хората какво им харесват на това нещУ ски. Да те бие снега в лицето и да ходиш по собствено желание на студа в планината, абе не си е работа. Та мен не ме смятайте за ски, аз при Попи в задния двор на палатка ще съм  Mr. Green Я там ще ни е по-добре  newsm62

# 724
  • Мнения: 965
За ските мен не можете също да ме изкушите, все съм се чудила на хората какво им харесват на това нещУ ски. Да те бие снега в лицето и да ходиш по собствено желание на студа в планината, абе не си е работа. Та мен не ме смятайте за ски, аз при Попи в задния двор на палатка ще съм  Mr. Green Я там ще ни е по-добре  newsm62

Абе, не е чак толкова зле... Мен се мъчеха да ме научат преди много години, карах един ден, научих се да спирам и дотам с моето каране.  Но къде, къде в задния двор ще е по-добре   hahaha
Хе-хе, Лали, точно вчера си мислех, ами Сияна ако още сучеше, как щяхме да се справяме с нейните 4,5 зъба  #Crazy Отделно, нещо се научи да скърца със зъби и много ме дразни.

# 725
  • Мнения: 4 651
Доброо утро! Стегнахте ли се за палатковия лагер?
Никола е със 6 зъба и няма проблеми със хапането. В началото като излезе втората двойка се случи няколко пъти, но бързо спря.
Виж скърцането със зъби явно е обща болест. Направо настръхвам като го чуя. Два- три пъти правих грешката да си пъхна пръста, за да спре. Перфорира ми пръста до кръв  Shocked

# 726
  • Мнения: 747
Явно Никол я е досърбял венеца в момент на хранене. Именно за такива аварии си пазя ланолиновия крем.

# 727
  • Мнения: 2 211
Ха, добро утро

Тази нощ дуда ми разказа пак играта. Иска да спи по корем явно, но това е номер от 1-2 дни и не можах да се усетя  smile3555 Първо от едно известно време се е научила да я приспивам само ПОД моята възглавница. Завиваме и очите с едната харбала, а устата и носа са и навън, за да може да диша. Така заспива и с бавачката иначе е кански рев. Иска да и мирише на мен. Освен с възглавницата трябва да мачка едно ето такова "сънче" (така сме си го кръстили)
Ако излизаме навън, завиваме очите със сънчо. Сега се изхитри и ляга по корем от съвсем скоро. Спи също като мен - единия крак свит в коляното и главата настрани...
Изобщо нашето заспиване си е наука за научна дисертация  Crazy Crazy Crazy и всяка седмица ми изскача с ново 20.

Хайде, пожелавам един хубав слънчев ден на всички и се захващам да спретна нова тема!

# 728
  • Мнения: 2 211
Хайде душки, идвайте тъдява  tooth

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709562.0

Общи условия

Активация на акаунт