Успешно "олежани" бебета - тема 6

  • 15 486
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 651
Истина е това, което пишете, за голямо мое съжаление. Разумът отстъпва място на агресията. Посредствените и злобни хора изпъкват, не вярвам че няма други. Може би просто и те са се скрили зад вратите си или си събират вече багажа.
Аз все още не съм се замисляла сериозно за емиграция. Може би главно заради родителите ни.

# 691
  • Мнения: 250
Болна тема сте засегнали, момичета:( за голямо съжаление тук няма бъдеще! На никой не му е лесно, всеки гледа само да върже двата края и хората са готови и на крайности и големи саможертви! Аз лично не бих могла да живея в друга държава, просто нямам това сърце! Всичко ще ми липсва, най- вече семейството и приятелите, ще се побърка 100%! Иначе ние имаме роднини в Испания, та може и някои слънчев ден да се замисля, но надали, иначе за сега ще си ругая държавата и ще си вися тук! Попи, искрено ти завиждам за смелостта, защото според мен е смелост да бъдеш чужденец и далеч от родината! Много късмет ви желая;)))и ние днес няма да излизаме, много е студено!

# 692
  • Мнения: 747
Не ми се сърдете ама тук времето е супер, направихме дълга за нашите стандарти разходка и то без да се събуди. Бях облечена само по блузка и без никаква връхна дреха  Stuck Out Tongue Winking Eye
Споделям мнението на Инчето, не е лесно да си чужденец и всеки да те гледа като поредният натрапник в държавата му. С мъжо ходихме по бригади в Англия няколко години и съм го изпитвала това гадно чувство. Евала Попи, щом си се решила на тази крачка  bowuu Как стои въпроса със здравеопазването, градината и училището за Мимето?

# 693
  • Мнения: 250
Стефи, завиждам ти;)тук вали сняг Shocked

# 694
  • Мнения: 747
Наистина ли  #Crazy А ние се разхождаме из двора на ръце с Боби и не съм му обличала нищо друго допълнително, нито шапка сложих. Дано не застудее и тук  Praynig

# 695
  • Мнения: 1 179
Привет момичета! Днес се излъгах да изведа малчо, защото Емо Чолаков с усмивка убеждаваше, че ще е по-топло от вчера, но направо се смръзнах. Стояхме 30-тина минути и се прибрахме.
Да се присъединя към темата, която сте подхванали - честно казано и да ми се иска при мен няма как да стане, защото бащата на Андреа никога няма да ми позволи да я изведа извън граница, така че и да има примамливи оферти, аз съм си закотвена во век и веков тук. Иначе съм живяла с родителите ми няколко години в Гърция и честно казано винаги ме е гонила носталгията. Сега ми е писнало от всичко тук,като излезна гледам само намусени физиономии, хора недобре с нервите и никой с никой не се съобразява. В същото време мъжът ми се претрепва от работа, вдига кръвно през ден, всички сме изнервени, но така или иначе нямам друг избор.

# 696
  • Мнения: 1 270
И ние бяхме на разходка до сега.Нали споделих, че за 2 часа имахме гости..изпратих ги поживо поздраво и излизам на балкона преди разходката да хвърля памперса.Викам си брееей то не само слънце пече, ами е и много топло.Топло, топло, но добре че си показах носа извън остъклението и ме лъхна хлад...единият вирусоносител минал и врътнал всички копчета на печката и съответно котлоните греят ли греят.Мишката и той да не остане по назад в пакостите току що успя да изтръгне едната играчка от тези които висят над леглото.Сега упорито се стреми да докопа и другата, но нещо не му се получава.

# 697
  • Мнения: 2 211
Как стои въпроса със здравеопазването, градината и училището за Мимето?

Здравеопазването уж е безплатно, но си плащаш като поп - това е единственото нещо, което ме притеснява. Много са им калпави лекарите, като нашите лекари няма кадърни.
Градината на Мария ще е частна, там са около 800 евро на месец. За училището - има и частни и държавни, според зависи какви възможности имат родителите. Но там като работиш хубава работа можеш да си позволиш да ги отделиш тези пари за детето си. За мен образованието е най-голямото капиталовложение в бъдещето на детето.

Върнахме се от консултация, Мария е със 700 гр по-тежичка от миналия месец  ooooh!  Еми яде му се на детето, няма да я държа гладна я. После като проходи, ще отслабне.

# 698
  • Мнения: 965
После като проходи, ще отслабне.

тя и майка й ще-неще, ще отслабне тогава  Joy
 Hug Hug Hug

Аера, и мен м подлъга този Чолаков, добре че Ина и Ива не ми се вързаха Simple Smile

# 699
  • Мнения: 2 211
Хайде де, от кога чакам да ми спада дупето  Grinning

# 700
  • Мнения: 965
Хайде де, от кога чакам да ми спада дупето  Grinning

И аз да живея у вас, и моето няма да спадне лесно с тея вкусотийки, които готвиш всеки ден Simple Smile
не че моето у нас е спаднало...

# 701
  • Мнения: 194
Яяя какво да видя, влизам да ви чета и гледам Попито заминава... че и май месец, то дошло бе душата. Аз помня,че ми беше споделила, но мислех, че по-нататък ще е Simple Smile Живи и здрави, най-важното е да сте добре в Ирландия, а и както го описваш е супер, толкова зелено и чисто  Heart Eyes
Имате ли нещо предвид за работа или тепърва ще търсите като отидете?
Браво на Мимето, какво им е на кг-те? Нашта всеки месец качва по толкова... мисля, че си е идеална!
Лаленце, ние сме със стол откак навърши 6 месеца. Преди това си я хранех в шезлонга, който има и седнало положение, да ти кажа супер удобно ми беше. Столът ни е на Чиполино, намерих го намален на 100 лв. и понеже беше това, което търсих веднага го взех. Сравнявах го с по-скъпи и качествата се припокриват, затова и няма смисъл да им плащам марката.
 Гледах основата да е стабилна, но и да има колела поне отзад за по-лесно придвижване, да е много мека седалката и да може тя да се регулира в по-легнало или по-седящо положение, както и да се регулира стола във височина, да има колани, и покритието да не е от плат, за да  мога лесно да го мия и да съхне. Сгъва се лесно. Това ми бяха изискванията и съм супер доволна от този, вече месец и половина го ползвам
http://bebolino.mymall.bg/products/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB-%D0% … BE-CHIPOLINO.html

# 702
  • Мнения: 2 211

Имате ли нещо предвид за работа или тепърва ще търсите като отидете?


Имаме, имаме. Вече и къща имаме под наем - на 200-300 м от крайбрежието и с 200 кв градина  newsm44 newsm44 newsm44

# 703
  • Мнения: 965

Имате ли нещо предвид за работа или тепърва ще търсите като отидете?


Имаме, имаме. Вече и къща имаме под наем - на 200-300 м от крайбрежието и с 200 кв градина  newsm44 newsm44 newsm44

 newsm74
ааааааааааа, идвам и аз!
с Фусти ще се редуваме да  newsm28, а Митко ще поддържа градината. Сияна и Мимчо ще  1swing
Така че ти и Митко, спокойно ще   grinning039 Wine Glass eat
Deal ?   friendship

# 704
  • Мнения: 747
Ааааа, а мен къде ме забравихте.
Аз ще готвяяяяяяя, вземете ме с вас
Как няма да му излизат такива петна на твоя мъж Попи? Само като се сети какво го чака в Ирландия...
Хайде, не ме забравяйте и мен

Общи условия

Активация на акаунт