Успешно "олежани" бебета - тема 6

  • 15 487
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 894
Момичета, простете, ако съм съгрешила с нещо! Praynig
Снощи с Никол не сме спали отново. Днес едва си държа клепачите отворени и след малко отивам да спя. На всичкото отгоре от днес каката ни е болна и сега ми е свито сърцето, да не вземе да се разболее и фъстъчето. Ние сме в едната стая, а каката кашля и подсмърча в другата. Утре ще ходим на лекар, няма друг начин. Дано бързо да се оправя и да няма други последствия. Praynig

# 676
  • Мнения: 965
От къде ще си пазарувам, не знам  Thinking

http://www.koalabebe.com/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8/%D0%BF%D … %D1%82%D0%B0.html

Не съм поръчвала, но много съм се замисляла, че в дни като последните студени, имаше само: Мимооооооо, купи това, купи онова.
А млякото ни даже е малко по-евтинко тук Simple Smile

Фусти, лошо ми стана верно от вашите "манджи"

Ина, твоите "ранички по ръцете нали приличаха на моите... Почти съм сигурна, че е от студа моето. Днес нали бяхме за малко навън, и ето сега, пак са същите, а бяха изчезнали покрай лошото време.

Ох, Лали, дано се оправи бързо каката, без поражения за другите  Hug Hug Hug


# 677
  • Мнения: 2 211
Фусти, била съм студентка, но моите родители от много отдавна работят извън България и всъщност едната ми бакалавърска я изкарах в Малта. После се върнах тук заради едно гадже  ooooh! Откъм финанси винаги съм била ОК, за сметка на това, че от малка съм сама с баба и дядо, което не е същото - нали знаеш, в повечето случаи ако не липсва едното, ще е другото.

Може би тук е моментът да кажа, че май месец заминаваме да живеем с Мария и кучо в Ирландия. Планът беше такъв - да износя Мария тук, че там АГ медицината е под всякаква критика, изчакахме малко да поотрасне и да дойде пролетта и да може да се климатизира. Естествено, че няма да се отвъртете от мен  #Silly

# 678
  • Мнения: 4 651
Попи, много добре те разбирам за готвенето, защото аз заради кърмаческата АБКМ диета съм на същия хал. За гнус, не ме е гнус, но всичко готово в магазина, вкл. колбаси, сладки, тестени има неща, които не трябва да ям - мляко, яйца, какао, консерванти. И всяка храна в къщи ми минава през ръцете. Отделно често приготвям нещо за ММ, щото не върви и той да е на диета. Добавям и пюретата на хлапето и се получава, че храната е основната ми задача през деня.
Обмислям да потърся жена за основно чистене поне веднъж в седмицата, но някак не мога да си го представя непознат човек да ми шета из къщи  newsm78

# 679
  • Мнения: 747
Гут морнинг на всички   bouquet
Хайде вчера си простихме, от днес започваме нова партида да съгрешаваме  Joy
Мен яко ме тресе пролетната умора, Боби заспа пак, а мен ме чакат куп задължения, но нещо не мога да се отлепя от компа  Crazy Тооолкова ме мързи...  Единствена ли съм?

# 680
# 681
  • Мнения: 513
Попи, супер за заминаването, сигурна съм, че там ще е доста по-добре за детето  Heart EyesВашите ли живеят там? Ама мъжа ти си го пропуснала в заминаването - него викаш не го броиш  Grinning

# 682
  • Мнения: 747
Малии, верно съм много заблеяна, вие сте почнали 46-та страница, а аз не съм и забелязала. Сега ви изчетох
Лали, каката дано се оправи скоро и този вирус да не застигне Никол  Praynig Нямате ли някоя баба, при която до остане за няколко дни?
Попи, ще чакаме да ни пратиш малко уиски от там, разбира се аз се нареждам първа на опашката. Обожавам и айриш кафенцето....ммм добре ще си изкарате, само че голям студ там брее, аз като съм топлолюбива и чак настръхвам отсега.
Тооолкова ме мързи...
Всъщност не съм мързелива, а енергоспестяваща  hahaha hahaha hahaha Нали сега това е модерно

# 683
  • Мнения: 2 211
Попи, супер за заминаването, сигурна съм, че там ще е доста по-добре за детето  Heart EyesВашите ли живеят там? Ама мъжа ти си го пропуснала в заминаването - него викаш не го броиш  Grinning

 Joy Joy Joy Ама на къде без татито, абсурд! Нали Мария като го види и все едно слънце и изгрява  Grinning  Наистина ще е по-добре за детето, много е чисто там и зелено, много паркове и спокойствие.

Стефи, ще пращам бе, как да не! Дрън както предвижда, ще станем пиянки и ще започнем да говорим със смешен английски акцент   tooth Мъжо може да стане и побойник  box

# 684
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Попи,там ще сте много по добре от тука,без коментар..)))За детето особенно,то тука за детска градина и училище не може човек се вреди без връзки за другото какво да говорим,смешна държавица стана нашата  #Cussing out   Стефи и мен ме мързи днес да ти кажа,изчистих набързо,ходих напазарих,малката спи и аз мисля днес да мързелувам  Laughing пък мама ще готви  Hug   Хич не ми помогнахте в избора на столче и детски център  Mr. Green  ФИКСЧЕ,благодаря че сподели мнение ,продължавам да гледам,мисля че харесах едно ,уж стабилно да видим..))) Впрочем къде си храните децата,купува ли ли сте столчета и къде е удобно ,все си мисля че трябва да са с нас на масата та да свикват  newsm78  Днес казаха 12 градуса ама тръц,само лъжат,един път не познаха пфууууу,нема излизане,студ голям,ще играем в къщи  Laughing   bouquet

# 685
  • Мнения: 1 270
Попс ако ви трябва помощница за Ирландия - имаш ми номера  Peace И Мария ще си има компания.В момента аз мога да замина за Германия.Такава мечта ми беше и точно сега при приятелка се освобождава работно място...но много е малък дечко за такава авантюра.
Лали бали и ние с мишката в момента сме в изолатора.Братовчедите му са болни и за няколко часа са в нас.Дано каката се оправи бързо, че днес д-рката е казала, че има много упорит вирус в момента.

# 686
  • Мнения: 2 211
Фусти, благодаря, ще те имам предвид  Hug
При нас това е хубавото, че ще има кой да ни помага, но така или иначе Мария ще тръгне на ясли съвсем скоро. Ами ние от някакъв патриотизъм преди време се върнахме в БГ, ММ много настояваше. Вече нещо ми се изпари желанието да живея тук, не че сме зле, но в крайна сметка човек търси спокойствие, а тук животът е зверски стрес.

В момента на мъжа ми от притеснение в работата, му избиха едни петна по цялото тяло и е на инжекции и успокоителни  Crazy  Всичко е на нервна почва, той много чувствителен го дава.

# 687
  • Мнения: 747
Бедничкият той  Weary  Нека се оправи бързо, не му е лесно и на него

# 688
  • Мнения: 2 211
Точно това е, Стеф, тук на никой не му е лесно. Не, че в другите държави хората нямат проблеми, ама някак си е по-поносимо и хората не са толкова лоши един към друг. Народа стана много агресивен.

# 689
  • на земята
  • Мнения: 4 094
То точно това е,че народа е озлобен и лош,българина не е научен да се радва на чуждото щастие,да е усмихнат и по ведър ,да вярва в доброто и да прави добро..)))Все се оправдаваме,че живота лош,че това,че онова,а то всичко си зависи от нас самите,да бъдем по усмихнати по позитвни и добри,ама НЕЙСЕ ..))))На мен също не ми харесва да живея тук,няма никаква алтернатива за децата,и ми се ще да се махнем,имаме го впредвид имаме мегдан че да видим живот и здраве ..)))ПОПС ,бързи да се оправя мъжо и по спокойно да кара и да се пази  Hug

Общи условия

Активация на акаунт