Успешно "олежани" бебета - тема 6

  • 15 490
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 211
Може да си направим палатков лагер в задния двор  rotfImbo rotfImbo rotfImbo  добре сте ми дошли  Hug

# 706
  • Мнения: 1 270
...миии то такова...geni_66...  Емко ще го вземем ли  newsm56
Ето и Стеф като се присъедини тъкмо двама кавалери ще станат да пазят госпойците  hahaha

# 707
  • Мнения: 194
Попи, идеални сте тогава Simple Smile А кога ще се върнете? Ама вие наистина ли завинаги заминавате? И второто детенце ще е ирландче, така ли Simple Smile

# 708
  • Мнения: 4 651
Олеее, никой няма да остане тука бре. Ади аз ще седя, ще ви пращам колети с лютеница и ракийка  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 2 211
Олеее, никой няма да остане тука бре. Ади аз ще седя, ще ви пращам колети с лютеница и ракийка  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Другото бебе, живи и здрави, ако е рекъл Господ пак в БГ ще го мътя  Grinning  Не искам да правя дългосрочни планове. Здраве да има, винаги можем да се върнем тук, имаме си къща като слънце.

# 710
  • Мнения: 965
...миии то такова...geni_66...  Емко ще го вземем ли  newsm56


Емко ще лююлее момите

# 711
  • Мнения: 194
Хахаха, Фиксче и аз оставам, не отивам никъде, че с тази професия не мога да практикувам навън и ще трябва да мия някъде чинии, за нищо друго няма да ме вземат  hahaha
Попче, Минев е човека, нали знаеш  Heart Eyes Там с лупа да търсиш такъв няма да намериш Simple Smile ама хайде и втория път да бременеем заедно и да раждаме наборчета, ще те чакам  Sunglasses
Ааа за къщата много благодорно завиждам, че си близко до крайбрежието, а и с този двор, мале, мале  Heart Eyes Има ли поне малко топло при тях, да ходиш да печеш дупето на плажа?

# 712
  • Мнения: 747
Ух, голям лаф сте ударили докато окъпя детето. Не сте писали толкова начесто от моментите, когато обсъждахме сексуалните си фантазии като бременни Joy Joy Joy За нула време опаткахте една страница, сега и работа на Попи ще създаваме да прави нова тема  Wink хиххи

# 713
  • Мнения: 2 211
Аз в Ирландия бебе не мога да износя. Там с цервикална недостатъчност раждат в 6-7 месец и стоят по 2-3 месеца в кувиоз, тръпки ме побиват направо.

Иначе за тях има топли дни, ама тия ирландци са такива моржове. На мен ми е студено и не мога да се топна в морето. Ще ходим на море по топлите страни  Wink  
Имат страхотни крайбрежни градини и паркове - райско място да си гледаш детето. Ирландките семейства имат по 6-7 деца, гледат ги като пилци, даже им закачат звънчета на ръчичките като излизат, за да не ги загубят. Но там бебешките дрешки не са скъпи, храните като ги гледам са малко по-евтини от тук, памперсите също....на фона на техните заплати. Само в БГ да отгледаш детенце е лукс. Да не говорим, че отношението на хората като те видят майка с количка е толкова толерантно, както и на работодателите. Тук като те разберат, че имаш деца и веднага почва да им щрака мозъка как ще боледуват и ще отсъстваш от работа.

Мислихме, мислихме и решихме, че няма смисъл да ни е трудно, като може да ни е лесно. Никой няма да дойде да ни стисне ръката един ден и да ни каже "Евала, че останахте!" Всички знаем колко е труден животът в нашата любима държавица. И аз искам много деца, но тук ги обричам на лишения.

# 714
  • Мнения: 4 651
Стефи, то преди сексът поне насън го имаше  hahaha, пък сега и като труп спя и нищо не сънувам  Mr. Green Остават другите клюки да обсъждаме Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 211
Оооохх, Фикси, дай да не засягаме темата за секса, по точно за неговата липса  tooth  И при нас суша от две седмици. Някой ако ми беше казал преди да забременея какво ме чака, щях да скъсам шушоните на мъжо двойно повече.

# 716
  • Мнения: 459
Попии,Попи..докато разбера къде е задния двор,дето ще опъвате палатковия лагер...... Mr. Green Mr. Green.Викам си,кво става в Пловдив та народа се юрна натам,то че е по топло,ама чак пък толкоз...бре да не би на Гребната база да раздават на промоция памперси и пюрета на Хип Wink.
Фиксче,и ние оставаме тук,така че зимата ските са ви осигурени Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 4 651
Деси, аз на равно се спъвам, на ски не можете ме качи. Виж детето, дано прилича на баща си и да е по- сръчно  Laughing

# 718
  • Мнения: 965
Деси, аз на равно се спъвам, на ски не можете ме качи. Виж детето, дано прилича на баща си и да е по- сръчно  Laughing

те морските не са много по ските
и ние така, ама чай с коняк мога да жуля край пистата, пък който иска, да се мъчи  Sunglasses

# 719
  • Мнения: 4 651
Деси, аз на равно се спъвам, на ски не можете ме качи. Виж детето, дано прилича на баща си и да е по- сръчно  Laughing

те морските не са много по ските
и ние така, ама чай с коняк мога да жуля край пистата, пък който иска, да се мъчи  Sunglasses
Дойдохме си на думата. И някоя пържолка така, че на студ ме избива на глад  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт