Получавате ли подаръци за 8-ми март?

  • 11 247
  • 205
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 8 943
Нормално е да се радваш на много неща които касаят семейството и общия бит, но НЕ Е нормално това което е нормално мъжко задължение да бъде представяно като личен подарък. Кое не е ясно?
Да накупи всички тиганчета и кухненски джунджурийки които пожелаеш е негов дълг като глава на семейството. Нито е морално и етично от негова страна да се измъква по тъч линия и отбива номера по подобен начин, нито е нормално жената да пада толкова ниско че да го намира това за естествено.
А ако желаната (и недолюбвана от теб) вещ е скъпа и въпреки голямото желание на съответния мъж той не може да изпълни дълга си? Дали събирането на пари, само и само да зарадва ексцентричната си жена със странни за теб желания, се брои за подарък?
Или щом не може да си позволи блендерче - да се беси. newsm78

# 196
  • Мнения: 6 641
Все едно за първи път четете Lizet33.
Aннa ако мъжът не мже да задоволи желанията и мечтите на жена си то той не е никакъв мъж ,а някакъв ненужен боклук .

# 197
  • Мнения: 45
Като не може да си позволи блендерче как изобщо си позволява да яде, та не семейство и деца да създава? Ми да се учи първо да работи и печели преди да мисли за подобни неща!
Ако не се лъжа блендерчето е не повече от 30-тина лв.- жълти стотинки. И разбира се тук не става дума за възможности защото това може да си позволи всеки. А този точно пич имаше във всяка стая по плосък телевизор на цяла стена.

# 198
  • Мнения: 45
Aннa ако мъжът не мже да задоволи желанията и мечтите на жена си то той не е никакъв мъж ,а някакъв ненужен боклук .

Що, за теб боклучивостта на мъжете в нещо друго ли се изразява?

# 199
  • Мнения: 6 641
Aннa ако мъжът не мже да задоволи желанията и мечтите на жена си то той не е никакъв мъж ,а някакъв ненужен боклук .

Що, за теб боклучивостта на мъжете в нещо друго ли се изразява?
Да.

# 200
  • Мнения: 45
Aннa ако мъжът не мже да задоволи желанията и мечтите на жена си то той не е никакъв мъж ,а някакъв ненужен боклук .

Що, за теб боклучивостта на мъжете в нещо друго ли се изразява?
Да.


Като например?

# 201
  • Мнения: 6 641
Не ми се спори с теб , но наистина не се чувствам прецакана понеже мъжът ми не може да отдели   пари и да ме зарадва с оная страхотна пола от 2 бона или не може да ми купи бленувана къща с голям двор.

# 202
  • София
  • Мнения: 1 115
Не ми се спори с теб , но наистина не се чувствам прецакана понеже мъжът ми не може да отдели   пари и да ме зарадва с оная страхотна пола от 2 бона или не може да ми купи бленувана къща с голям двор.
Peace

# 203
  • Мнения: 45
Не ми се спори с теб , но наистина не се чувствам прецакана понеже мъжът ми не може да отдели   пари и да ме зарадва с оная страхотна пола от 2 бона или не може да ми купи бленувана къща с голям двор.

В крайна сметка кой каквото желае това и получава. Онази бленуваната къща ще я има тази която се чувства прецакана от факта че я няма. А ти ще си останеш с дрипльото който не може да те направи щастлива.

# 204
  • Мнения: 6 641
Нали това обяснявам ,че не се чувствам нещастна от това ,че нямам онази къща  Laughing
Тъй ,че оставам я на тази ,чието щастие зависи от нея и от полата разбира се.  Grinning

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 3 047
Някои хора прекалено се вживяха в ролята си и забравиха къде се намират.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт