Получавате ли подаръци за 8-ми март?

  • 11 240
  • 205
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 755
Подарява ли ви половинката подарък за 8-ми март или цветя?
Какви са най-желаните подаръци и тези, които не бихте желали да получите?

# 1
  • София
  • Мнения: 11 732
Не. Този празник не ми е по сърце, натрапен ми е. Измислици-премислици.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 115
Ами моя мъж изобщо не е по изненадите.Дава ми пари общо взето да си купя нещо.Естествено на мене ми се иска да ме изненада с нещо.Дори и с една картичка..Преди ми подаряваше цветя.Общо взето тази година нищо не чакам

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Парфюм и туника, които сама си избрах.
Дай ми поводи на мене....  Whistling

# 4
  • BG
  • Мнения: 2 458
Не! Мъжът ми е много смотан в това отношение! Случвало се е и без цветя да се прибере. Но вече свикнах. Предпочита да ме заведе някъде - да ги изядем и изпием тези мангизки! И с тва свикнах.

# 5
  • Мнения: 1
Аз не очаквам да ми подари нещо, по-скоро някакъв жест да направи. Пък и не искам да си пожелавам, че много празници имах последно време - коледа, месец по-късно рожден ден, после свети валентин, и началото на март имен ден и вече ми е неудобно Grinning

# 6
  • Мнения: 6 214
Ще получа утре от щерката. Simple Smile Там е ясно, че е без значение какво е. Миналата година получих много цветя от колегите ми и за първи път се почувствах щастлива като свободна жена. Скоро се бях разделила с мъжа ми.

# 7
  • Мнения: 32
Както всяка година първо ще получа букет от детето ,щото първо се прибира от училище.
После мъжо ще се върне от работа с няколко рози / парфюми , козметики и парцали предпочитам сама да си купувам/
Аз ще съм направила една хубава салата ,пържолки на фурна с микс от топени сирена , ще съм сложила бялата покривка до камината с изстудена ракия отгоре , ще се понаконтя , ще си изкараме чудесно вкъщи /аз съм си домошарка , не обичам да прекарвам празници по заведения/, ще си поприказваме , ще се посмеем /милото е голям шегаджия ,все ги ръси едни / и като си легнат децата  ще ми направи един подарък, два подаръка , три подаръка .......

# 8
  • Мнения: 4 785
Винаги ми носи огромен букет цветя, сеща се за майка ми, за неговата, за сестра си, за баба си  Heart Eyes
Е, за мен е определено най-големият, странно после следва този за майка ми - сигурна съм, че го прави само защото тя наистина се радва и трогва много, майка му е по-джаста-праста и някак си не го оценява.

Тази година съм му казала да не ми подарява такъв огромен букет, но знам че пак ще го направи. Иначе може да ми улучи вкуса за парфюм, може да е книга, или пък нещо от всички неща, за които съм мрънкала в последния месец  Mr. Green

Знае само, че не трябва да е дреха - е това рядко го улучва и на размер и на вид  Laughing

Иначе аз искам една кафе машина на Долче густо...

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 32
Касита , много сладко ! Навява ми спомени и моят син като беше по малък

# 12
  • Мнения: 382
Винаги получавам цвете, но искам подарък като на Касита. За жалост, никога няма да го получа.

# 13
  • Мнения: 10 547
Винаги получавам цвете, но искам подарък като на Касита. За жалост, никога няма да го получа.

Никога не казвай никога.   bouquet

# 14

Общи условия

Активация на акаунт