Получавате ли подаръци за 8-ми март?

  • 11 246
  • 205
  •   1
Отговори
# 45
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Пълни глупости са това днешния празник да се счита за социалистическа отживелица.

За непросветените това е Международен Ден на Жената, Ден на майката, които е провокиран от вълненията на американски работнички.

И така....

Честит празник скъпи жени и майки! Бъдете обичани, щастливи и винаги усмихнати!

  bouquet

# 46
  • Мнения: 4 785
И за мен е повече ден на майката, но си е и ден на жената. И тъй като още не съм майка го празнувам като жена, после и като двете  Mr. Green

Харесва ми цялото суетене на мъжа ми около мен, харесва ми че днес иска да ми направи вечеря, че иска да отидем до майка ми, за да я поздравим и да я видя  Heart Eyes Изобщо глезена жена съм, ама днес е с повече усилия и ме гъделичка приятно... Wink

Честит празник и от мен!

# 47
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
treisy , ама как само днес? Това трябва да ти е ежедневие... Да не би само днес да си жена и майка / нищо, че все още не си/?  Wink

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Подарява ли ви половинката подарък за 8-ми март или цветя?
Какви са най-желаните подаръци и тези, които не бихте желали да получите?
Подарява ми, но на този ден аз не обичам цветя, защото всички това правят и отвсякъде само цветя изскачат.
Парфюми, козметика и бельо предпочитам да си избирам и купувам сама.
Ако ми подари домакински уред на празник, ще му го счупя в главата  Mr. Green Joy

Така че обичам и получавам подаръци, но нестандартни в повечето случаи.

# 49
  • Мнения: 10 547
Честит празник, дами! Бъдете уверени и обичани!

# 50
  • Мнения: 4 785
treisy , ама как само днес? Това трябва да ти е ежедневие... Да не би само днес да си жена и майка / нищо, че все още не си/?  Wink

А не, не, аз от него не се оплаквам - всичко си получавам регулярно и в точни дози  Laughing Обаче днес е различно, защото всичко прави с едно прикрито вълнение, с много повече старание, трепет, суети се около мен - абе някак си мило ми стана. Иначе в ежедневието го приемаме просто като грижа към другия, а днес ме кара да се чувствам, че имам празник, не ми е ежедневно и затова ми харесва!

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Именно...  Peace

# 52
  • Мнения: 45
Тази година ме отрупаха в цветя, шоколади, бонбони, торти, шампанско и всякакви други вредности, но вкусности. Mr. Green Едва се домъкнах от офиса, от 8 сутринта денят ми започна със шампанско и шоколад. Laughing ooooh! Егати работата! Laughing

Даже непознати мъже по улиците ме поздравяват.  Grinning Миналата година също един спря колата за да ми подари цветя...Какво им става на тези мъже, започвам да мисля че има шанс и за тях, не са се още изгубили като биологичен вид. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 6 214
Едва се домъкнах от офиса, от 8 сутринта денят ми започна със шампанско и шоколад. Laughing ooooh! Егати работата! Laughing


Къде живееш? Къде ходи ОТ офиса?

# 54
  • Мнения: 45
Едва се домъкнах от офиса, от 8 сутринта денят ми започна със шампанско и шоколад. Laughing ooooh! Егати работата! Laughing


Къде живееш? Къде ходи ОТ офиса?
,

Офисът ми е на 10 мин. път пеша от къщи така че го взимам без транспорт, но този път с багажа- цветя бутилки и подаръци беше сложничко. Половината цветя си останаха там да ни радват. Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 1 115
Аз днес получих картичка с много хубаво и специално послание.
Детето е направило картичка.Светя в днешния ден и аз не обичам да  получавам.Някак си сеедно са по задължение.

Честит 8 Март на всички дами.Бъдете много обичани и щастливи!

 smile3525 smile3525 smile3525


# 56
  • Мнения: 6 214
Едва се домъкнах от офиса, от 8 сутринта денят ми започна със шампанско и шоколад. Laughing ooooh! Егати работата! Laughing


Къде живееш? Къде ходи ОТ офиса?
,

Офисът ми е на 10 мин. път пеша от къщи така че го взимам без транспорт, но този път с багажа- цветя бутилки и подаръци беше сложничко. Половината цветя си останаха там да ни радват. Grinning
А ти в колко се прибираш от работа? Сега е 11:30. За това питам къде живееш, да не би да има часова разлика, или работиш на смени?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Току- що един куриер ми донесе разкошен букет рози "за най- прекрасната майка и жена".  Party
Мъжът ми днес не е в града, но все пак се е погрижил да не съм без цвете. Много мило ми стана.
Децата ме събудиха с целувки и поздравления, малката с мило тържество в градината+ картичка с нейна снимка.
Е ми, харесвам си го 8-ми март! Grinning

Честит празник на всички съфорумки!  bouquet

# 58
  • Мнения: 45
Едва се домъкнах от офиса, от 8 сутринта денят ми започна със шампанско и шоколад. Laughing ooooh! Егати работата! Laughing


Къде живееш? Къде ходи ОТ офиса?
,

Офисът ми е на 10 мин. път пеша от къщи така че го взимам без транспорт, но този път с багажа- цветя бутилки и подаръци беше сложничко. Половината цветя си останаха там да ни радват. Grinning
А ти в колко се прибираш от работа? Сега е 11:30. За това питам къде живееш, да не би да има часова разлика, или работиш на смени?

 Laughing Който си е стопанин на работата, си работи толкова, колкото му е кеф и когато му е кеф. Wink
Може да понамина по някое време следобед да погледна какво става. Grinning

# 59
  • Мнения: 4 785
Ееее кой както се нареди - и аз съм си стопанин, ама края на фин. година е, ела да видиш с тия срокове има ли мърдане! Ако нямах срокове за какво ли не изобщо нямаше да дойда днес, ама.... късмет егаси! И нищо, че съм на 2 мин. пеш - мъжът ми ме докара ахаххах, да не си счупя крачката баш днес  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт