Получавате ли подаръци за 8-ми март?

  • 11 245
  • 205
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 115
Светкавица и аз така.За бабите на всеки празник и се тайничко се надявам и за мене да се сети някой ама нъц

# 31
  • Мнения: 45
Изпросен подарък не е подарък, но лично избраният подарък е много радващ подарък. Едно е да мрънкаш, че трябва да ти купи кола. Друго е той да реши да ти купи кола, но ти да си я избереш. Дачия не искам Stop /Сетих се, че Митьо Крика подари Дачия на жена си Laughing/

НЕ Е подарък това. Това е нормално мъжко задължение да глези жена си и изпълнява прищевките и. В реда на нещата по всяко време на годината и без какъвто и да било повод.
Подаръкът винаги е изненада и собственолично избран от подаряващия.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 768
миналата година за пръв път. винаги ми дава пари да си купя каквото искам или излизаме заедно да си избера, но миналата година бях супер приятно изненадана още сутринта с един от любимите ми парфюми. Heart Eyes

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Най- прекрасния подарък е този поднесен от детето, макар и писъмце написано от несигурна ръчица  Grinning
=====================

Иначе гледам Гладни Кокошки, просо сънуват  Laughing



# 34
  • Мнения: 62
Гледай ти изненада! Аз мислех, че ще се разграничите от празника, защото е социалистичски! Wink Ние като ''ултраси'' Laughing го празнуваме. Grinning

# 35
  • Мнения: 34
Подари ми шофьорски курсове, очаквам и друга малка изненада.  Цветя съм забранила, а не ми се излиза по заведения. Изненади ми прави често и винаги са качествени. Embarassed Simple Smile

# 36
  • Мнения: 62
Брау! Simple Smile Аз гледам на празника като човек, който ще подарява, не човек, на който ще се подарява. Бабчета мили, вдовици вече...

# 37
  • Мнения: 2 196
Ох, искам Lizet33 да се омъжи за мен. Когато и да е. Blush

По темата - всякакви подаръци обичам, стига да са за мен и да са от сърце.

# 38
  • Мнения: X
Получавам.
И цветя, и подарък.    Grinning

# 39
  • Мнения: 62
Честит празниииик!  bouquet Ние си се напиваме тук семейно и ми малко весело, ша ма прощавате... Laughing Laughing

# 40
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Подаръкът, който би ме зарадвал истински, не може да се купи. Та си знам, че няма да го получа.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 943
Получавам. От децата - снимки и собственоръчно направени картички. А от мъжа ми - винаги е изненада (и то хубава). За този празник никога не съм си избирала сама подарък.  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 401
Аз получих цветя в 00:00 часа.Цветята бяха прекрасни. Нещо не си харесах подаръка, но знам че го е направил за да ме зарадва.  Flutter

# 43
  • Мнения: 8 985
Каси, прекрасен подарък  Hug
Още много такива да получаваш и с повод, и без!

По темата - не получавам подаръци за 8ми март и 14-ти февруари, защото не ги зачитам като мои празници. Днешният ден свързвам с майките, а аз не съм такава.

Но принципно обожавам всякакви подаръци. Цветя получавам всяка седмица, защото половинката ми знае, че съм пристрастена и държа винаги да имам ваза със свежи цветове. Последната година съм на вълна лилиуми - от ароматните, но сега влизаме в сезона на лалетата, които са ми също фаворити - жалко, че не ухаят

# 44
  • Мнения: 11 994
Два абсолютно еднакви букета, получени от сина ми и мъжа ми, подариха ми ги едновременно, едновременно ме и поздравиха.Весело и мило се получи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт