Получавате ли подаръци за 8-ми март?

  • 11 257
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 674
Децата ми подготвят подаръци като тези на Касита GrinningМного са милички,от няколко седмици само шушукат,режат,оцветяват и като влезна в стаята бързат да скрият творенията.Съпругът принципно не ми прави подаръци,но днес ми купил мр3 да слушам музика докато съм на работа,защото все се оплаквам,че работата ми е монотонна.Свеки пък ми е купила някакъв парфюм от Ейвън.Така,че тази година ще имам подаръци по случай 8-март.Впрочем,тази дата за нас е семеен празник,понеже малката дъщеря има рожден ден.И понеже е всеобщ празник,винаги го отбелязваме много приповдигнато и празнично.

# 16
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 719
На мен ми хареса подаръкът на bavmorda, като заспят децата, и не един, не два, а  чак триииии Laughing подаръка, за завиждане си е!
А иначе този празник ми е много измислен и комунистически, ама няма да откажа някой дребен жест.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 013
Дъщеря ми ми е скрила нещичко.
Мъжо най-много да се сети цвете да донесе.
Иначе аз си "самоподарявам" някой парфюм.

# 18
  • Мнения: 459

много сладко, просълзих се от умиление  Simple Smile

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
От мъжът ми не чакам - не съм сигурна, но в САЩ не го празнуват и той няма навика за 8-ми март.
Детето ми подарява подобни на Касита пдаръци. Днес им беше празника в училище и получих ръчно рисувана грамота за най-добра майка  букет от направени от цветни сълфетки цветя.
Всичко друго мога да си купя и сама, но това не!

# 20
  • София
  • Мнения: 357
Преди малко уведомих милото какво искам да ми купи за празника, не можах да го науча да ме изненадва и затова сама си избирам подаръците Simple Smile Харесала съм си една дрешка.
Миналата година, като никога, се прибра с букет цветя, но това беше изключение, не е романтичен за съжаление.

Подаръка на Касита е всичко, което бих искала за празника. Дано след време и аз да получа такъв Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 006
Ще видя утре, това ни е първият 8ми март заедно  Crazy
Няма да се сгърча от мъка, ако не се сети, де.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
от децата, май да. Синчето вчера ми връчи златен медал, правен лично от него. За "Най-добрата мама".
От мАжО, по-скоро не очаквам. Китките съм ги забранила.
Но една винетка, примерно  Twisted Evil би ми се понравила  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 446
Не. Този празник не ми е по сърце, натрапен ми е. Измислици-премислици.

И аз така. Но ще ме водят на ресторант и ще трябва и да черпя Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 345
Откакто съм майка,получавам най-истинските подаръци за 8-ми март,ръчно направени картички от малките му ръчички,миналата година беше една прекрасна снимка с неговото личице,а утре се изпусна,че са правили гривнички от глина,пекли са ги Wink....
 Откъснати цветя не обичам и мъжа ми избягва да ми подарява такива.Иначе утре обмислям да ги заведа всички навън някъде да хапнем и така Wink

# 25
  • Мнения: 1 480
Получавам, по-точно си самоподарявам. ММ не се сеща и не мога да разчитам на него да ме изненада. Вече си купих подаръка, връчвам на госпожицата да ми го поднесе и на ММ да се отчете. Не е романтичен за съжаление. Като му мрънкам за цветя отговора е :"Аз това не го ям. По-добре една щафета салам да ти купя". Вече спрях и да мрънкам. По заведения много не обичам да ходя и 8 март си празнуваме по домашному.

# 26
  • Мнения: 12 017

И аз искам, ама едва ли...
Досега детето ми подаряваше само изрично зададени като занятие картички в ДГ, не е имало спонтанни пожелания.

Скрит текст:
Пък аз организирам за бабите такива картички за Баба Марта и Рождество, ама на мен ще се сети ли някой... Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 45
Да, винаги съм получавала подаръци и много цветя. Не само от мъжа, но от много други познати и близки мъже и жени. Домът ми вече е пълен с цветя, какво ли ще бъде утре...
Изпросен (поискан и собственолично избран) подарък не е подарък.
Електроуреди за общо ползване пък хептен. Shocked ooooh! Sick

# 28
  • Мнения: 4 785
В моя защита ще кажа, че той кафе не пие, та ще си я ползвам само аз...

Но съм почти сигурна, че няма да ми вземе кафемашината (доколкото го познавам, тя ще е за без повод). Утре залагам на... ще видим на какво  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 216
Изпросен (поискан и собственолично избран) подарък не е подарък.

Изпросен подарък не е подарък, но лично избраният подарък е много радващ подарък. Едно е да мрънкаш, че трябва да ти купи кола. Друго е той да реши да ти купи кола, но ти да си я избереш. Дачия не искам Stop /Сетих се, че Митьо Крика подари Дачия на жена си Laughing/
..................
Не искам подарък утре.
П.С.
Касита, имаш много мило дете

Общи условия

Активация на акаунт