Отговори
# 60
  • Мнения: 430
Амели,много сладка рокличка,адмирации за таланта!
Много сладко коремче имаш,в коя седмица си?Аз все си мисля,че си въобразявам,че от бременността ми порасна корема и все си мисля,че е от   food002,а пък виж и ти какво сладко коремче имаш вече!

# 61
  • Мнения: 327
Амелли, много добре изглеждаш, роклята е УАУ, много е красива, гривните също.
КърлиД, аз ще купувам коли4ка с два коша- за новородено и 6+.

# 62
  • Мнения: 432
Честит 8-ми март на всички от мен   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 64
Честит празник, дами!
Бъдете усмихнати и обичани всеки ден.

Амели, чудесна рокля, наистина! Възхищавам се на сръчни хора.
Само аз ли вече нямам талия? Изглеждам в доста по-напреднала бременност, отколкото съм  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 1 172
В момента съм в средата на 14-та седмица, но да ви кажа коремът е по-скоро лой, защото първия път ми беше стегнат от самото начало,а сега се люлее като желе.

Кенгуру- за моето първо бебе беше адски необходимо, само там стоеше мирно, с кенгуру и бебе на гърба чистех, готвех, пазарувах, само това беше спасението.

Първата ни количка беше комбинирана,т.е с два коша- комбинирана ли се казваше или не? Отделен зимен кош, който се сваля и можеш да го носиш на ръка и отделна лятна седалка. Много тежка,много неудобна, тая работа със свалянето на кошовете е голяма досада, сега още не съм мислила за количка, очаквам да взема от една колежка,но ако ми се наложи да избирам, бих си взела лятна с чувалче.

# 65
  • Мнения: 2 965
Амели, страхотно коремче! Hug
Сега видях и аз неяата, които сама си правиш, няма какво да кажа друго, освен един поклон над таланта ти! smile3501

# 66
  • Мнения: 260
Амели страхотна си мила  newsm51 newsm51 newsm51 и въобще не е лоено  Mr. Green а си е бебо вече проличал  Peace

# 67
  • Мнения: 285
Amelly, браво супер рокля  Grinning  Аз на една кука мога само някакви довършителни нещица да плета и най-много някое одеалце .
Мен така ме цепи глава  Sad Изпих половинка парацетамол нямаше как да издържа иначе .
Памперс, и аз това се чудя к'ви са тия хормони к'во е т'ва чудо  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 29
Честит празник мили дами!!! Бъдете здрави, обичани, много щастливи!!!



Страхотна темичка, Благодаря  bouquet

# 69
  • Мнения: 916
честит 8-ми март  Hug По повода сме канени на тържество в градината на синковеца и много се надявам да не ревна като магаре, че да се червя, ама то с тези хормони не е лесно и много ми е ревливо  Mr. Green

В последните дни и аз нараснах на корем, но все повече ще растем, какво да се прави. Едвам се крие вече това нещо. На шефовете съм казала, ама на колегите не, когато видят - тогава, няма да им се отчитам.

За кенгуруто, моят син имаше едно такова шалоподобно, не баш слинг, подарък от нашите - така и не се научих да го слагам добре в него и все ме беше страх, че ще падне. Смених го с много качествено кенгуру, е не^пощя да влезе в него, та и него върнахме накрая, че сума пари струваше  Mr. Green Сега тая надежда да успея да натикам новото попълнение в слинг, че иначе не виждам как ще свърша каквато и да била работа. А, забравих, бъдещият батко обожаваше да седи до мен на шезлонга си - най-обикновен без никакви святкащи чудеса, на Кико.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 358
Някой да ми препоръча док за ФМ във Фемина? Също да попитам на 3д или на 2д се гледа?

# 71
  • Мнения: 4 069
Момичета честит празник. Пожелавам ви да сте много здрави, за да износите най-здравите и красиви бебчета до термин.

# 72
  • Мнения: 3 233
В деня на трудовата жена ви поздравявам със себе си   Mr. Green

Ау, на коремчето ли сладко да се радвам, на красивата рокля ли?! Mr. Green Страшен талант си и много финна мама. А подаръкът да си го носиш с голям мерак и със здраве!

Аз си чакам гостенката с нетърпение да ме разведри малко, че от сутринта едва одържам фроната да не  Sick Тъкмо почнах да се чувствам като бял човек и хайде пак... Tired

# 73
  • Мнения: 6
Честит празник мамчета, настоящи и бъдещи  bouquet

По повод слингове и кенгуру. Аз имах и двете. Но кенгуруто ми беше в пъти по-неудобно. При по-дълго носене ме почваха болежки в гърба и в раменете. Със сигурност слингът не ме натоварваше, а разпределяше тежестта върху целия ми гръб. Изкарвала съм по 5-6 часа на разходки из Витоша или някъде в парковете без да го свалям. Моят мишок обожаваше да е в слинга. Ние се кърмехме и благодарение на слинга можех даже в движение да кърмя, без никой да забележи. Моят слинг обаче не е от типа шалове или с халки. Не е нужно да се връзва. Просто се нахлузва и бебето се слага вътре. Има и една допълнителна лента за поддържане, когато бебето е вече по-голямо. Аз доста лесно свикнах с него. Даже и мъжът ми го носеше.
Ето тук линк, за да е по - нагледно за какво говоря. Под всяка поза има инструкции и видео как се носи. От личен опит препоръчвам.
Скрит текст:

# 74
  • Мнения: 1 172

Ау, на коремчето ли сладко да се радвам, на красивата рокля ли?!

На гривните,на гривните! Добре,че пуснах на мъжа ми онзи плакат от ФБ " Всяка дама ви казва,че е достатъчно подаръкът за 8 март да е от сърце,но аз от опит ви казвам,че най-добре да е от Версаче"  Mr. Green

Хора,много изпростях с това стоене вкъщи  ooooh!

И се притеснявам за пустите килограми, реално аз стартирах тази бременност от 62 кг, колкото излязох от родилното с Ива преди 6 години!!!!! А първия път почнах от 48! Надявах се след първото раждане да се върна на 55-56,но не успях, диети, спорт, стегнах се,но не успях да сваля килата.
Сега с гаденето и гладуването се върнах на 58,но това беше докато бях в болницата, от тогава не съм се теглила и имам чувството,че с лежането вкъщи съвсем съм се ошишкала и ме тресе една параноя...С Ива толкова ме боляха колената, едва качвах стълби, задъхвах се ако се наложи малко да се затичам,беше ужасно и сега не искам да се вкарвам пак в тия проблеми, че ще имам да тичам много повече отколкото първия път.

Общи условия

Активация на акаунт