Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 178

  • 35 110
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 0
Рени,много ми харесва твоята Нериман. smile3508Тя е здравия тил на семейството,тя е опората на Исхан за домашните грижи ,тя е отговорна за възпитанието на момичетата и подготовката им за  съпруги и майки.Най-важния и ангажимент до тук е, да ги ожени за добри мъже,да спази традицията така,че да не пострада авторитета на семейството.Нериман обича Исхан така Two Hearts,както тя може,с преклонение и уважение,но не с покорство.Никога не забравя чия дъщеря е и често го напомня ,приема живота в чифлика защото в този момент няма друг избор ,а и тук е цялото и семейство.А иначе ролята и на първа цигулка никой не оспорва.Най-послушна е Дафне и върху нея тя сериозно властва.Исхан се съобразява с нея,дава и дължимото уважение,но често и показва ,че в тяхната къща петел пее.Мисля си,че Нериман никога не имала Исхан изцяло-и тялом и духом.Много колоритна и изразителна,изобщо не си поплюва.
 
Меги, Hugмисля си,че Джамал ага е явление в Антакия-всички го познават,авторитета му оспорван или не ,го има.Рядко бащите приемат съпрузите на дъщерите си еднозначно,може би виновен е Едиповия комплекс.Мисля си,дали в момент на слабост прояви доброта или подчинявайки се на Балканската философия ,че"'добрите домове имат дебели зидове" реши,че трябва да му помогне да преодолее състоянието си,защото не бива да пострада авторитета на внучките му.Кой ще ги вземе  с такъв баща,как ще се отрази това на дъщеря му.

# 20
  • Мнения: 0
Изгледах поредния преведен епизод на Минутите.Хареса ми.Туба е изключително чувствена актриса,от която струи страхотна нежност!Няма такава!


Миряна Башева

Като камък на шия,
като белег от нож,
като черна шамия,
като стар меден грош
все те нося по мене,
нищо, че ми тежиш,
от глава до колене
нищо, че ме болиш!
Като знак за магия,
като биле за жар,
като люта ракия,
като бял хвърлен зар -
цял живот - студ и огън,
клетва и благослов,
добро утро и сбогом,
моя трудна любов.

# 21
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ооххх да дойда тук малко на спокойствие  Wink

Ани не бях се сетила, 4е това е при4ината агата да подкрепя Ихсан...наистина може и така да е....заради авторитета на щерка му и вну4ките му....но той самия издирваше детето на Сухи, той самия доведе онова мом4е Мурат ли беше....защо тогава не помисли за авторитета на децата си  newsm78 той предполагаше 4е Ихсан и Сухи са имали връзка.....може би не е бил напълно сигурен, но си имаше едно на ум....

много хубави стихове на Миряна Башева  Peace
Като камък на шия,
като белег от нож,
като черна шамия,
като стар меден грош
все те нося по мене,......
 Peace Peace

# 22
  • Мнения: 100
newsm51  love001 Ринка, благодаря за прекрасната пролетна тема newsm51  love001 Привет и на вас мили момичета  smile3525  love001
   

 В този епизод се появи и моя герой - Зия. Simple Smile самоуверен младеж, за когото всеки ден е забавление.Още в първия миг, в който видя красивата Гонджа, той реши, че тя ще бъде негова

но пък и галантен Grinning

засега това е от моя герой Laughing той ще се изявява по-нататък в сериала Grinning / а с него и аз  Joy Joy Joy/

# 23
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Дафи  Hug привет, страхотни колажи...браво  Peace
а и героя ти 4ок татлъ  Joy Joy Joy Joy той е с една едни4ка цел...да вкара Гонда в леглото, тя пък...нали сиромашко не виждало  Joy Joy Joy и много много не се 4уди  Joy Joy Joy

много ми е интересна тая Гонджа, как така от раз ско4и в леглото на Зия..от 2-3 срещи ...това е неприсъщо за моми4е израсло в такова консервативно сем и отгоре на това станало свиддетел как майка й контролира Дефне, дори когато се сгодиха с Керим и пращаше ха Аси, ха Джейлян за бодигардове...
може би искаха да ни покажат , 4е вси4ки сестри са разли4ни и своенравни всеки по-своему...

аз пак избързах ама....  ooooh! нямам одържане  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 100
Привет и на теб Меги Grinning Благодаря за похвалите Blush Наистина Гонджа като че е най-освободена от всички дъщери на Нери Laughing тя май е и най-голямата кипра в семейството / достоен заместник на Нери /.Тя може би използва ситуацията в своя полза - мама Нери следи Дефне да не се среща насаме с Керим, праща Аси с тях и май малко изпуска от поглед малките и Гонджа използва тоя шанс  Laughing

# 25
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
искате ли да ви кажа какво прави Мурат в момента ?  Wink

Скрит текст:
гледа ма4  Joy Joy Joy
преди 4ас е сложил на туитър тагове за ма4а галата сарай и предполагам турски отбор  Wink

Дафи, наистина е кипра и заместник на Нери, тя затова и си остана домнакиня в къщи и си провали и кариера и ли4ностно развитие и вси4ко....еее нау4и плетките..то и това не е малко  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 10 240
Здравейте, момичета!

Бях при Мелек!

Туба е прекрасна! Излъчва нежност, финес, обаятелна е!

Ани,  Hug Вили,  Hug Дафи,  Hug !
Красиви колажи и още по-красиви стихове!  Peace
На мен Зия не ми хареса в началото. като майка на момичета никак не ми хареса мисленето му. Но си намери майстора - Демир го вкара в пътя - по приятелски, като по-голям батко, както му каза?!  Joy Joy
Меги,  Hug приготви ли пуканки и биричка за момчето докато гледа мача?


# 27
  • Мнения: 100
Меги, така е ! Гонджа учи и ходи на стаж, но до сватбата/която се състоя благодарение на нашето момче - Демирчо Joy Joy Joy/след това Зия започна да и нарежда как да се облича, как да се гримира и т.н. абе с две думи и Гонджа си намери майстора/това в кръга на шегата иначе никой не заслужава такова отношение/

"Но си намери майстора - Демир го вкара в пътя - по приятелски, като по-голям батко, както му каза?!  35 35"- така е Ринка - Демир май  откакто дойде в Антакия все спасява някой от семейство Козджеоглу  Joy Joy Joy

# 28
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ринка  Hug нищо не съм му приготвила, да ми се обади и ще му спретна мезета  Crossing Arms Crossing Arms айййй та няма все аз да го търся, да ме потърси той мен 1 път....  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Дафи  Hug така е, Демир все спасява някой, а него никой не можа да спаси от лапите на миналото  Wink

а сега ви казвам лека и спокойна, из4езвам да не си изпусна влака  Peace
до утре мили  Асиманки, беше ми 4ок приятно във вашата компания  Peace

# 29
  • Мнения: 10 240



M.Y - love is all you've ever found



Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт