Когато любимия мъж забравя....

  • 14 171
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Аз му казвам естествено.Той най-я обича облегната някъде и да и прави муцуни. Ако я държи и тя се разреве и вика"Милоооо детето реве, ела я вземи" Няколко пъти му казвах, да се опита да я успокои, да я подруса.Разсърдва се, цопва я в средата на леглото и излиза.После не ми говори една седмица, че ми бил казал нещо си, пък аз нарочно съм се държала така, да му е гадно  Tired  Затова пък съм го командировала той да домакинства, защото аз успокоявам детето. Винаги....и нямам време за друго  Laughing

Е, какво повече искаш - ти с детето, той с домакинството.  Laughing
Идеята е всеки да прави по нещо, а у вас - ето, и двамата правите нещо.


# 121
  • Мнения: 326
Е, то хубаво ама и аз искам да си поготвя, да си измия нещо. Не само да ми реват на главата и да ме плюнчат.
А и той готви от Хепи и в разни квартални заведения.
Всъщност, ме дразни, че скоро заминава в чужбина за неопределено време и искам да прекарва време с малката. Тя и без това сигурно ще го забрави, въпреки че ще си идва чат пат.
После така и така ще съм сама с нея, поне докато е тук да си общуват.
Е, имат си своите моменти-той я къпе обикновено, но ме дразни, че ми я пльосва така и все едно тя е само моя отговорност.

# 122
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
И моят мъж беше така в началото. Обясни ми, че го е страх да не й направи нещо или да не сбърка с нея.
Сега, когато вече детето е по-голямо виждам значителна разлика в общуването им. И двамата греят като се видят и не съм чак толкова необходима. Т.е. мисля, че дори мога да изляза някъде без детето и няма да има драма при нито една от двете страни.
Та си мисля, че и при вас ще се получат нещата.

# 123
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Правило на французойката : не се сърдете на мъжа ако той забравя за вашият рожден ден - той просто не знае вашата възраст.


 Grinning

# 124
  • Мнения: 1 262
Аз му казвам естествено.Той най-я обича облегната някъде и да и прави муцуни. Ако я държи и тя се разреве и вика"Милоооо детето реве, ела я вземи" Няколко пъти му казвах, да се опита да я успокои, да я подруса.Разсърдва се, цопва я в средата на леглото и излиза.После не ми говори една седмица, че ми бил казал нещо си, пък аз нарочно съм се държала така, да му е гадно  Tired  Затова пък съм го командировала той да домакинства, защото аз успокоявам детето. Винаги....и нямам време за друго  Laughing
Кажи му, че се държи като недорасляк!

# 125
  • Мнения: 1 262
Оф, *Belle-Etoile*, хич не ти завиждам......а и все по-трудно ще ти става.  
Изобщо не ми се мисли какво те чака, когато тръгнеш на работа, трябва да гледаш дете, къща, а мъжът ти избира да свърши само това, което му е лесно и от което не му е гадно.    Wink
Не я плаши толкова! При нас нещата се развиха по подобен начин, макар и без цупните. Мъжа ми в началото хич не можеше да се оправя с бебето докато беше малко и затова той домакинстваше. После бебето порасна, сега не изисква толкова грижи, а баща му дори повече го гледа от мен (когато си е вкъщи, рядко). Детето предпочита баща му да го храни, да го гуши, да го успокоява, аз дори ревнувам. Така че има време, детето като порасне, бащата да се успокои малко, сега за него всичко е ново и непонятно. А мъжете бягат от сложни ситуации като бебето почне да реве, не е чак толкова страшно положението - типична мъжка реакция на неопитен татко. Най-вероятно му е много притеснено и го е шубе, ще свикне.  Wink Само без цупене, че ще се чудим кой е детето.  Laughing

# 126
  • Мнения: X
Не знам, HAPPY_QUEEN , дано да си права.Но това , че после по една седмица не й говори, един вид за да я накаже, че му е причинила дискомфорт и му било гадно, хич не е добре.

Правило на французойката : не се сърдете на мъжа ако той забравя за вашият рожден ден - той просто не знае вашата възраст.
Ама, няма проблем, може цял живот да ме мисли за 25 годишна, важно е да ми честити + подарък всяка година.    Laughing

# 127
  • Мнения: 1 262
Еми недорасляк!  Laughing

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Здравейте
Извинявам се ,че нахлувам в темата, не съм я чела цялата,ама това изцяло се отнася до моя мъж
Е ако има куп други качества, що пък да се маха...........
Абе, моите наблюдения са, че мъже , които "забравят" рождения ти ден, сватбения ден, Коледа или други важни за теб поводи, не се "сещат" и чиниите да ти измият, и на детето памперса на сменят, или дрехите си в пералнята да пуснат....т.е.,  не "блестят" с кой знае какви ...качества.    Laughing
Ако един мъж е точен и всеотдаен към жена си, то той е такъв на всички нива.А не избирателно-"това ми е лесно-става, това много зор-що да си го давам....!"



Преди няколко дни имахме годишнина от сватбата и забрави и то защото не му напомних,исках да видя дали сам ще се сети,макар че знаех развръзката  #2gunfire Цупене,напомняне нищо не помага,ръб си е и това е  Twisted Evil Понякога ми е много криво и тежко и му го казвам,ама резултат никакъв
Иначе с детето много се занимава,играе си,много го обича малкия,но да се сети да подари нещо без повод много рядко се е случвало да не кажа само веднъж.

# 129
  • Мнения: 1 262
Ние скоро ще имаме годишнина от сватбата и моя от началото на месеца е заговорил за това.  Laughing Ама ние не си разменяме подаръци, но може нещо да хапнем и пийнем. Иначе и рождените ни дни са няколко дена след годишнината. А е постижение за нас, предните ни бракове не са издържали толкова (3 години) и един вид това за нас е голямо постижение.  Joy Че и двамата сме луди глави, да видим колко ще се задържим като цяло.  Laughing

# 130
  • Мнения: 7 947
То колко ще се задържите и предните бракове - не би трябвало да го мислиш.
Колкото повече анализира човек и се втелява, става толкова по-тегаво...

# 131
  • Мнения: 1 262
А, не го мисля и хич не ми е тегаво. По-скоро много се радвам, както писах - и за двама ни това  е рекорд - 3 години женени.  Joy Моя първия брак издържа година и половина, неговия почти две.  Laughing Рекордьори сме, като сметнеш, че и двамата не ставаме за брак.  Joy

# 132
  • Мнения: 7 947
Фактът, че го повтаряш - говори, че баш това мислиш, но както и да е  Wink
Аз наскоро се замислих колко точно сме заедно с моя мъж...над 8 г, ама не съм ги броила никога.

# 133
  • Мнения: 1 262
Ами повтарям го - за нас това е постижение, като сметнеш че почти всеки ден сме пред развод.  Joy

# 134
  • Мнения: X
Ами повтарям го - за нас това е постижение, като сметнеш че почти всеки ден сме пред развод.  Joy
Да ти кажа, те такива ,дето всеки ден се развеждат, накрая остаряват заедно....   Grinning
Е, освен ако някой от вас не го тресне Голямата любов, оная, изпепеляващата, която казват, се случва веднъж в живота.....

Общи условия

Активация на акаунт