Тренировки в домашния условия: Тема 30

  • 27 064
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Ок, ще опитам и ще докладвам, Фейска! Wink

# 31
  • Мнения: 207
Интересни мнения сте дали за изварата.Моето е друго.Аз харесвам изварата точно българската и много съжалявам, че я няма тук.Изяла съм наистина много и никога не съм имала проблем с цикъла или какъвто и да е друг нито от нея, нито от други млечни.Ям млечни с удоволствие, най-вече сирена и подобни.Прясно и кис. мляко по-рядко.

По този повод да споделя с "американките" (ако вече съм показвала се извинявам) изварата, която от всичко опитано тук най-харесвам http://www.preciouscheese.com/cheese/ricotta.php
Аз си купувам пълномаслената, защото тук само нея продават в "Крогер" (Едира знам, че при вас го има магазина  Wink )

Мери   bouquet благодаря за темата.Чудна както винаги  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 902
Добро утро,аз все още не съм започнала  Embarassed
но да не ви изпусна  bouquet

# 33
  • Мнения: 5 405
Мери,   bouquetза темата!
Я кажи ти като голям фен на Зузка, как да се ориентирам кои са и по-леките тренировки?
И още нещо - нейните тренировки комбинирани ли са /за горна и долна част на повечето на Руми/ или са си отделни? Мерсаж! Hug Мацката в началото на темата е страхотна! Peace
  bouquet
Зузана и по-лека тренировка са две несъвместими понятия  Joy Макар че тук-таме се намира някоя, но много рядко Simple Smile
Тренировките й нямат заглавия и освен ако ти не се ориентираш по упражненията - кое къде има ефект е абсурд да си ги разделиш на горна и долна част.

Мале, Радост, направо ме хвърли не знам къде  ooooh! Има от къде да взимам домашно прясно мляко, но няма как да ми го доставят всеки път като имам нужда... а сирене много обичам  Tired За пъпчиците по лицето и аз съм съгласна, и мен ме хващат  Sad

Мятам се на 12минутна тренировка на Румяна, която пази коленете. Довечера съм на Кръгло дупе, гладки бедра ли как беше новата й тренировка..  Laughing

# 34
  • Мнения: 83
MeRiTo` ,гледам по едно и също време сме станали  Grinning
Аз също ям много извара и не съм се замисляла.Все си мисля,че е ок,като е суроватъчна и голяма част от мазнините са й отишли за направата на сирене,ама не съм мислила,че може да е вредна.
Аз 1/3 от протеиновите нужди сигурно с извара си ги набавям.  Rolling Eyes
Зарибихте ме с Джилиан,как не съм знаела,че има такава програма  Shocked
До сега имах и правех само кардиото й.
Отчитам Workout 1 .
И да попитам - нали се правят по дадения календар Rotation Calendar Phase - както са по една тренировка на ден?
 Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 405
MeRiTo` ,гледам по едно и също време сме станали  Grinning
Вчера по погрешка спах следобяд и тази сутрин даже в 6 щях да стана! Ама се мъчих да заспя, но в 7 и половина не издържах и станах  Laughing ooooh!

Тъкмо си завърших тренировката и се мятам в банята  Hug

# 36
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Добро утро!!!  Hug
Мерси за новата тема!!!   bouquet

Хапвам извара, много кашкавал, сирене и ужасно много кисело мляко.  Laughing Нямам проблеми с цикъла, пу-пу. Имам пъпчици чат-пат, но ги отдавам на шоколада и бошуващите хормони!  Mr. Green

Правих миналата година Боди Революшъна. Кила не стопих, но добре оформих...и сега, като ви чета, се чудя дали да не я почна пак... newsm78
Айде, докато го обмислям, ще взема днес да направя Workout 1. Единствения недостатък на тази програма е че ми напомпва яко бедрата... Rolling Eyes Та за това са ми тия размисли...

# 37
  • Мнения: 2 069
Днес 6 ден Джилиан + 10 мин кардио преди нея.

Radost Nezemna  плашиш ме  ooooh! аз много мляко пия и знам,
 че не е много хужаво, но не мога да се спра.

НеПоКоРнА ходи ли на лекар?

La Libellule,честит рожден ден на патерица   bouquet

# 38
  • Miami
  • Мнения: 413
У нас много консумираме сирене и кисело мляко, по-рядко прясно и извара. Прави ми впечатление като чета разни блогове и сайтове за здравословно хранене, че използват ядково мляко и много малко други млечни продукти.

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 19:20 от Кори

# 39
  • Мнения: 1 809
Ехеее много сте бързи , а аз за малко да изпусна новата тема. Мери, благодаря!  bouquet

La Libellule,честит рожден ден на патерица  !  bouquet

Аз си карам по план Инсенити, започнах 6-та седмица.И аз се чудя за Боди Революшан като вариант за след Инсенити, но и аз като Непокорна много се бях напомпила в бедрата когато я правих преди  време.

Отивам да ви чета сега, мернах че дискутирате млечните продукти.
Хубав ден момичета! Hug

# 40
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Не съм ходила на лекар, болката почти изчезна...надявам се напълно да я туширам и да не се връща повече. Спрях хапчетата, че нещо коремът ми почна да се възмущава и ме е страх да не се заселя в ВЦ-то. Blush

Направих първото упражнение от БР. Може и да подхвана програмата, ама мисля по една седмица да ги правя, не по две. Поне в началото. Лесни ми се виждат още... Laughing Преди , като я правех, имах огромен проблем с баланса. Сега нямам.  bowuu

# 41
  • Мнения: 1 809
Мерси за темичката!

Аз пък нещо не мога да оценя авокадото- все ми бие на сапун Sick а било най-витаминозният плод.

А чията- видях и цената и бях до там. #Crazy

Сирене, мляко- умирам за всички разновидности- даже и овче и козе- щом е сирене е за мен.

Сутрин си правя овесени ядки със сусам, орехи, стафидки, овесени трици, ленено семе и прясно мляко.Само това Sunglasses

# 42
  • Мнения: 3 344
Тази сутрин отчитам Cardio + Lower Body Toning - 44 Min Better Booty Tabata Workout  … own & Stretch - лека ми се видя след петата тренировка на Jillian Michaels.

Amantes de la siesta!, чията наистина е скъпа, но се добавя по лъжичка към шейк или смути.
Малко количество би ти стигнало за много дълго време.
И в тази връзка закуската ми днес беше ядково мляко, спанак, малко магданоз, банан, мескитово брашно за подслаждане и лъжичка чия.

По повод спора за млечните продукти - аз ги избягвам, особено прясното мляко. Вегетарианец съм, не ям месо и се чувствам много по-добре от преди, но не бих започнала да убеждавам никого. Въпрос на личен избор и преценка Hug
Между другото, специално за шейкове и смутита ядковото мляко е много по-вкусно.

FitBit-а ми е пристигнал - отивам да го взема Flutter

# 43
  • Miami
  • Мнения: 413
FitBit-а ми е пристигнал - отивам да го взема Flutter
Какво е това FitBit ?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 57
Току що направих Тренировка 2 от БР. Много лека и приятна, чак ме е яд, че вчера я пропуснах, ама то при мене аматьорска работа. Реших, че ще си пренатоваря мускулите, а то 2 -рата тренировка си е за съвсем друга мускулна група. Изобщо не засегна тези болезнени части от първата. Е така е, ще се уча в движение.
Забравих да благодаря за новата темичка, та БЛАГОДАРЯ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт