Време е за Икеа! - Тема 17

  • 81 496
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 83
От днес сме с шкаф за баня-цвят черно кафяв и горен огледален шкаф.Дано са хубави, че нямам никаква информация за тях.

# 736
  • Мнения: 8 463
Не са чак толкова меки Инголф, а и зависи как се ползват. Вярно, че само 3 месеца са ползвани нашите, но нямат никакви следи. Освен това те са най-стабилните столове. Пробвали сме ги всичките, тези са тежки и здрави.

# 737
# 738
  • Варна
  • Мнения: 692
Да дам отчет.Взехме столовете от Ст . загора,цената е смешно ниска, 3 год.да ни изкарат, пак ще дъм доволна.В магазина продават само дървесен цвят , бял не предлагат,странно защо. Опаковани с етикети на Икеа. Когато ги сравнявах в Икеа, дървесния цвят са по- леки и не са добре лакирани, на места прозира дървото и е грапаво,докато белите са по-тежки, от по-друга дървесина и са боядисани с боя, а не само лак.Много съм доволна,идеално ми паснаха,сега трябва да купя възглавнички за седалките.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Да дам отчет.Взехме столовете от Ст . загора,цената е смешно ниска, 3 год.да ни изкарат, пак ще дъм доволна.В магазина продават само дървесен цвят , бял не предлагат,странно защо. Опаковани с етикети на Икеа. Когато ги сравнявах в Икеа, дървесния цвят са по- леки и не са добре лакирани, на места прозира дървото и е грапаво,докато белите са по-тежки, от по-друга дървесина и са боядисани с боя, а не само лак.Много съм доволна,идеално ми паснаха,сега трябва да купя възглавнички за седалките.
Колко е цената? Че  в понеделник минавам покрай Ст.З. Да се отбия да прасна 6 стола.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Да дам отчет.Взехме столовете от Ст . загора,цената е смешно ниска, 3 год.да ни изкарат, пак ще дъм доволна.В магазина продават само дървесен цвят , бял не предлагат,странно защо. Опаковани с етикети на Икеа. Когато ги сравнявах в Икеа, дървесния цвят са по- леки и не са добре лакирани, на места прозира дървото и е грапаво,докато белите са по-тежки, от по-друга дървесина и са боядисани с боя, а не само лак.Много съм доволна,идеално ми паснаха,сега трябва да купя възглавнички за седалките.

Как се казва фирмата? Имат ли сайт?

# 741
  • Мнения: 813
Не са чак толкова меки Инголф, а и зависи как се ползват. Вярно, че само 3 месеца са ползвани нашите, но нямат никакви следи. Освен това те са най-стабилните столове. Пробвали сме ги всичките, тези са тежки и здрави.
Стабилни ми изглеждат и на мен.Два бели и два тъмно кафеви имам , но не са сглобени че  сме далеч от този момент още.Взех им и тази маса
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=34494
Смятам и дивани Карлщад да купувам много любим магазин ми стана Икеа.Сума ти дреболии сме взели от там. Heart Eyes
Виждам че темата е към края си та да се запиша че я чета  bouquet

# 742
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
Преди десетина дни посетих и българската Икеа, много ми хареса, доста голяма, цените почти като английските. Но най-голямото предимство е двата часа в детския кът, при нас са само 45 мин.

Виждам вече сме на 50-та страница, ако няма кой ще пусна новата тема, но има ли смисъл да копирам инфото за гръцката и румънската Икеа?

# 743
  • Мнения: 4 239
Пускай, Дорет!  Hug
             Нямам мнение за инфото за гръцката и румънската Икеа,  далече са ми. А пък Икеа в Обединените арабски емирства имат опцията за пазаруване по интернет, ама и те не ме устройват  Laughing

# 744
  • Мнения: 8 952
И аз да питам за този магазин в Ст. Загора - всички марки ли столове и маси на Икеа ги правят там или само някои?! Някой може ли да каже кои?! Благодаря предварително!

# 745
  • Мнения: 1 091
 Гануша, имам белите столове Инголф от близо година, нищо им няма, все още са като нови. А си ги ползваме нормално, и деца имам...

# 746
  • Мнения: 16
В магазина в Стара Загора има Инголф серията. Минахме оттам в понеделник. Детското столче е само в дървесен цвят, 14 лв. Продавачката обясни, че белите не ги правят те. От бар столовете има и дървесни, и бели- белите са букови. От обикновените мисля, че също имаше от двата вида, не ги загледах много, че бяхме отишли за детско.
Магазина е на кръстовище, пише с големи букви Мебели, името Средна Гора е по- трудно забележимо. На първото минаване го пропуснахме.

# 747
  • София
  • Мнения: 478
В магазина в Стара Загора има Инголф серията. Минахме оттам в понеделник. Детското столче е само в дървесен цвят, 14 лв. Продавачката обясни, че белите не ги правят те. От бар столовете има и дървесни, и бели- белите са букови. От обикновените мисля, че също имаше от двата вида, не ги загледах много, че бяхме отишли за детско.
Магазина е на кръстовище, пише с големи букви Мебели, името Средна Гора е по- трудно забележимо. На първото минаване го пропуснахме.

Много полезна информация, благодаря  bouquet

Каква е цената на обикновените INGOLF там?

Някой ще потвърди ли на 100 % дали има от тях бели Praynig

# 748
  • Мнения: 8 463
Тъкмо щях да пиша ,че има разлика в материалите на различните цветове.
В естествен цвят - Масив иглолистна дървесина, Байц, Безцветен акрилен лак.
В черно - Масив, каучуково дърво.
В бяло- Масив, бук/каучуково дърво.

# 749
  • при моите любими
  • Мнения: 2 533
А аз се колебая между тези две спални http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S49931618/ точно високото легло с 4 чекмеджета, или http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=81921. Имам табла за легло , която мога да  претапицирам в същия цвят/плат, както ще са новите завеси. Първия вариант ми излиза малко по скъпо, но не това е водещо. Моля за мнение и консултация, кое да избера. А завесите ще са тези http://www.ebay.com/itm/Ikea-Sanela-Light-Turquoise-pair-of-curt … New-/300870791495 На мен ми трябват 3 завеси от тези и четвъртата мога да я използвам за таблата на леглото. Чудя се какъв цвят да боядисам стените  newsm7

Общи условия

Активация на акаунт