Време е за Икеа! - Тема 17

  • 81 456
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 692
Kua ме е изпреварила и много подробно е обяснила.

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 16:09 от Amica

# 751
  • Мнения: 16
О, между другото, взех телефона на магазина от продавачката, ако някой се интересува, ще пратя на лични. Говорихме си с нея, че някои хора поръчват и с куриерска фирма, само трябва да се обадиш да видиш имат ли наличност.

# 752
  • Мнения: 5 873
О, между другото, взех телефона на магазина от продавачката, ако някой се интересува, ще пратя на лични. Говорихме си с нея, че някои хора поръчват и с куриерска фирма, само трябва да се обадиш да видиш имат ли наличност.

Ще бъда много благодарна,ако ми дадеш номера. Simple Smile

# 753
  • Мнения: X
Бих искала да попитам за мнение за три кресла.
Пробвали ли сте ги и кое от тях усещате най-удобно?
Търся го за детска стая (и кърмене), но нямам път към София и планирам поръчка с куриер.
Та, креслата са:


Ако сте посядали в някое от тях (или всичките) - меки ли са или по-твърди? Има ли го усещането "не ми се става от тук"?   Simple Smile

Предварително благодаря за мненията.

# 754
  • Мнения: 4 239
О, между другото, взех телефона на магазина от продавачката, ако някой се интересува, ще пратя на лични. Говорихме си с нея, че някои хора поръчват и с куриерска фирма, само трябва да се обадиш да видиш имат ли наличност.

Ще бъда много благодарна,ако ми дадеш номера. Simple Smile
              Аз също!

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Телефона на ИКЕА го има на сайта им, и го вдигат, звъняла съм в неделя - http://www.ikea.bg/DefaultLM.aspx?page=aes_store&Menu1=3&Menu2=0

# 756
  • Мнения: 1 172
За момичетата от София, вижте обявата в продавалника за столове Инголф, човекът се намира в кв. Редута, може да ги видите на живо и цената е 50лв/ бр. Има само трапезни, но пък миналата година предлагаше и няколко вида маси и пейки, звънете, питайте  Peace

Последна редакция: пн, 05 авг 2013, 14:13 от Amelly

# 757
  • Мнения: 8 937
Благодаря за разясненията за магазина в Ст. Загора!   bouquet

# 758
# 759
  • Мнения: 2
Записвам се и аз за темата. Някой има ли представа дали има интересни аксесоари за къмпинг в ИКЕА?

мммм ми май не!
ама може и подвеждащ да ми е отговора. Изхождам от това че ние сме си бая къмпингари..... май нищо не сме си взимали от там Е, сега ми хрумва че имаме едно червено леко одеалце (меланж със сиво в преждата) което може да става да се загърнеш по хладинка вечер, ама едва ли това разбираш под интересни аксесоари   Wink

весело къмпингуване  Peace

Благодаря за отговора, малко със закъснение. Така или иначе тази година изпуснахме морето Sad((

Общи условия

Активация на акаунт