Отговори
# 690
  • Мнения: 218
ХАахах. Разсмяхте ме и  мен с този "оформен пенис".
И нашата  докторка каза, че тестиси още няма. Някъде нагоре са и не се виждат все още.
Ние сме си измислили име за момче още преди да е факт бебето, но....знам ли какво ще ми хрумне до раждането. Особено ако се роди на някой празник... е хубаво да се кръсти така. Аз например съм по- старо на Петровден родена освен, че дядо ми се казва Петър.Така че съм изключително щастлива, че нося такова име. Дори са ме кръщавали на Петровден следващата година. Става ми много мило, като се сетя за дядо, тъй като вече не е между нас. Та от една страна си казвам, че искам име за детето, което да си е негово, но от друга е толкова хубаво да носиш името на някой от рода си. Аз лично се чувствам много горда с това.

# 691
  • Мнения: 0
Моите баби не си харесвали имената и майка и татко решили да ме кръстят с хубаво българско име, на една от героините на Антон Дончев. Решили са го още преди да се "стигне" до мен Simple Smile Сега се гордея с името си, нищо, че не съм кръстена на никой роднина. Но все пак нека не забравяме, че ЧОВЕКЪТ прави името. Да са ни живи и здравички бебенцата, да се появят на бял свят, пък какво име ще си направят, зависи и от нас до някаква степен... Simple Smile

# 692
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Детенце ще си има негово си име, не искам да има и бледо съмнение, че е кръстено на някого  Laughing.
Име сме измислили, но още не се знае до септември какво ще ми пръкне  Mr. Green Бяхме се спряли на Калина (още преди да разберем, че е мома), обаче мисълта, че някой ще ми нарече детето Кали ме изправи на нокти. Пък таткото е първия, който ще го направи, та - щем, нещем - отказахме се. Той твърдо ми отказа Ния, Неда и Рада - според него били бабешки  Rolling Eyes пък аз толкова ги харесвам.

# 693
  • Мнения: 0
Тумбачета, виждам, че за заглавие е избрано първото предложение, но то се оказа прекалено дълго, за да мога да го сложа, така че моля ви да го модифицирате Simple Smile Иначе темата е готова и чака да бъде пусната Simple Smile

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Щъркелът донася вест - момче или момиче ще е септемврийското мъниче!

# 695
  • Мнения: 1
И  на мен Виктория много ми харесва, но като се разтърсих за името и видях, че е наи-избрано име за момиченце през 2012 година..може ми и тази ще продължи така иии малко не ми се иска да е с толкова масово име.

Майка ми се казваше Рилка..за мен изключително име, защото беше и невероятен човек!! Баща ми е починал когато съм била на 2 годинки и си ме е отгледала тя и за мен тя беше цялото ми семейство, но почина преди 1 година от рак на белия дроб. Та за мен името значи много! Чувала съм, че не било хубаво първо дете да се кръщава на починал човек, но аз толкова много я обичам...измислих името Рилиа и на мен много ми харесва, но на мм му се вижда много странно:(( Иска ми се това момиченце( ако наистина е моиченце) да бъде свързано за цял живот с нея, защото знам какво би било за нея да му се радва и знам какво тя можеше да даде на него ако беше жива...защото наистина беше най-прекрасното нещо в живота ми!!

# 696
  • Мнения: 1 172
Неда и Рада - според него били бабешки  Rolling Eyes пък аз толкова ги харесвам.


Ама и на мен са ми адски любими точно тия двете!
Бабешки,бабешки, ама имаме една колежка Радостина и всички й викат Рада и толкова готино звучи, тя е много красива и женствена и едва ли някой асоциира с баба.
При нас Неда е единия проект, свекърва ми е Недка, но се чудим още, защото наша позната,чиято дъщеря се казва така, споделя,че не е доволна от избора си, момичето е винаги разколебано и трудно  взима решения, сякаш заради името си винаги е между "не" и "да".

# 697
  • Мнения: 29
ColdEyes е пуснала нова тема  Hug

# 698
  • Мнения: 259
Привет и от мен
Виждам, че за имена говорите и аз да споделя нашите варианти Simple Smile
момиче - Мартина, a за момче - Максим или Кристиян  newsm78
Максим ни е фаворит, но за галеното  Макс ми е малко странно, може би ми трябва малко време да свикна.
къде се изгуби Памперсчето няма го  ..
сега видях новата ни тема ето линк към нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=711302.0

# 699
  • Мнения: 352
нова тема
тази ще я предложа за заключване  Hug

# 700
  • Мнения: 1 172
Предлагам да се придържаме към правилата на форума и да изписваме темите до 50-та страница.
В други теми модератори са правили забележки.

Общи условия

Активация на акаунт