Всякакви въпроси относно съдомиялните - 11

  • 53 786
  • 833
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 172
Да,програмата е супер!Справя се със всичко  Flutter А интензивна пусках може би два или три пъти,заради една загоряла тава с баница,херметическата тенджера и едни отвратителни филтри на стария ни аспиратор.

Сега ме подсети,че имам две таблетки Финиш...ще пробвам и тях  Peace

# 781
  • Мнения: 113
Коя е интензивната програма(аз нали нямам ръководство)?

# 782
  • Мнения: 2 172
Коя е интензивната програма(аз нали нямам ръководство)?
Ще ти пиша ЛС ,за да не спамим  Peace

# 783
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет, аз искам да попитам миете ли си сокоизтисквачките в миялните машини. От години имам сокоизтисквачка, но не ми се правеше сок, че голямо миене пада после. Вече имам съдомиялна, но не пазя кутията на сокоизтисквачката и не знам дали е подходящо да се мие в машината. Няма да слагам частта с двигателя естествено  Flutter

# 784
  • Пловдив
  • Мнения: 23 679
Привет, аз искам да попитам миете ли си сокоизтисквачките в миялните машини. От години имам сокоизтисквачка, но не ми се правеше сок, че голямо миене пада после. Вече имам съдомиялна, но не пазя кутията на сокоизтисквачката и не знам дали е подходящо да се мие в машината. Няма да слагам частта с двигателя естествено  Flutter
Аз си мия, всичко на робота, пасатора, изтисквачката, абе на всичко, без частта с моторите.

# 785
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Днес спря да ми се върти горната перка. Ето го първият проблем след безпроблемно 8 годишно ползване на уреда. Sad

Хм,редактирам се- белязах единият край с маркер и отварям периодично- все е на различни страни, но в момента на отварянето е спряла, а долната се движи. По принцип знам,че двете се въртят с различни скорости, но не знам какъв  е проблемът. Днес в горната кошница всичко беше неизмито,а в долната перфектно измито.
Ще тествам още веднъж и ако проблемът се повтори, ще търся техник. Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 18:20 от Джемма

# 786
  • до реката
  • Мнения: 295
Здравейте,можете ли да ми кажете ,когато включите машината да мие да мие на 1/2 как разбирате коя кошница ще измие,аз като я пусна така всичко е измито само дето вместо час и 20минути мие на половината и то пак със сушене,при вас така ли е и където слагате солта имате ли вода,защото в нашето упътване пишеше,че само преди първото зареждане със сол се налива и вода но не беше уточнено колко.

# 787
  • Мнения: 3 410
При първото зареждане в резервоара първо се налива вода и след това започва да се спива солта, като излишната вода излиза навън .

# 788
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Аз не съм наливала вода,но не го и пишеше в упътването.. Там просто си имаше някакво количесто и аз си изсипах 1 кг сол,колкото беше указано. Peace

# 789
  • Варна
  • Мнения: 448
В книжкятя ня моята миялна Беко пише
че дори и да използвам 1/2 зареждане
мога да използвам и двете кошници , случвало ми се е да имам не пълно заредена машина
и макар че е 45 см не искам да стоят до следващия ден , пускам я на половин
всичко е измито !
Аз пък да ви се оплача , много мислих каква машинка да си купя и сега на моменти съжалявам че
взех за вграждане Sad
така ми се иска да я виждам , да мога да следя на дисплея докъде е стигнала , а сега изглежда просто
като едно шкафче ,
може би разочарованието ми идва и от не правилния монтаж при мен
майстора -дърводелец който ми я монтира като че ли за първи път виждаше вградена миялна и през цялото време бучеше защо не съм взела свободостояща!
вратичката ми се отваря само на 45 градуса и цялата легнала, не може да стой отворена във всяко положение ,
да не казвам пък как изтърва една отверка и се появи лееееека вдлъбнатинка на вратичката отвътре естестнено , като точка е, но мен ме дразни !
винтовете които държат дървената врата също ми се виждат много затегнати , като кажа на милото той вика -много е добре и дотам.......
айде стига съм се оплаквала , иначе си обожавам уреда , дано работи без проблемно че вече не си представям дните без нея !!!

# 790
  • Мнения: 274
В книжкятя ня моята миялна Беко пише
че дори и да използвам 1/2 зареждане
мога да използвам и двете кошници , случвало ми се е да имам не пълно заредена машина
и макар че е 45 см не искам да стоят до следващия ден , пускам я на половин
всичко е измито !
Аз пък да ви се оплача , много мислих каква машинка да си купя и сега на моменти съжалявам че
взех за вграждане Sad
така ми се иска да я виждам , да мога да следя на дисплея докъде е стигнала , а сега изглежда просто
като едно шкафче ,
може би разочарованието ми идва и от не правилния монтаж при мен
майстора -дърводелец който ми я монтира като че ли за първи път виждаше вградена миялна и през цялото време бучеше защо не съм взела свободостояща!
вратичката ми се отваря само на 45 градуса и цялата легнала, не може да стой отворена във всяко положение ,
да не казвам пък как изтърва една отверка и се появи лееееека вдлъбнатинка на вратичката отвътре естестнено , като точка е, но мен ме дразни !
винтовете които държат дървената врата също ми се виждат много затегнати , като кажа на милото той вика -много е добре и дотам.......
айде стига съм се оплаквала , иначе си обожавам уреда , дано работи без проблемно че вече не си представям дните без нея !!!

Как така се отваря на 45 градуса? Shocked Нали има гаранция, както и този, който ти я монтирал - сигурно не ти е направил подарък, а е взел пари. Много бързо ги оправям такива майстори...като е взел пари, ще си свърши нещата от - до. На мен така сифони не ми бяха свързали както трябва, а умишлено викнат квалифициран и скъп майстор...та, беше почнал да ми казва: "е, то лесна работа...мъжът ти да затегне това, да затегне онова". Shocked Shocked Shocked Мъжът ми ще затегне, каквото трябва, ама защо му дадох една торба с пари тогава...образно казано, разбира се. ooooh!

# 791
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Нашата милото си я монтира - и ние имаме проблеми с вратата. Милото твърди, че е фабрично, но на мен не ми се вярва - отначало стоеше само напълно отворена, после баща ми го натисна да я оправи, и в момента стои и на 45 градуса. Но само толкова. Според него вратата, в която е вградена е много тежка и затова не стои. Сигурно е така - както и да е, сега е горе долу добре.

И да питам - ползвали ли сте еко препарати и откъде ги купувате. Аз съм взимала на Планет, от Карфур, обаче като не са промоция са много скъпи.

А и още нещо - купихме от ДМ препарат на прах - от него по колко слагате?

# 792
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Днес спря да ми се върти горната перка. Ето го първият проблем след безпроблемно 8 годишно ползване на уреда. Sad

Хм,редактирам се- белязах единият край с маркер и отварям периодично- все е на различни страни, но в момента на отварянето е спряла, а долната се движи. По принцип знам,че двете се въртят с различни скорости, но не знам какъв  е проблемът. Днес в горната кошница всичко беше неизмито,а в долната перфектно измито.
Ще тествам още веднъж и ако проблемът се повтори, ще търся техник. Mr. Green

просто си сложи ръката на горния капак... Трябва да усещаш водната струя, как блъска по него. Всичко друго е заблуда.

# 793
  • Мнения: 1
Благодаря на отговорилите! Този път след измиването нямаше останала вода на дъното и не се наложи да я източвам допълнително.

# 794
  • Варна
  • Мнения: 448
радос , каква марка е твоята
от сутринта докато пиша тук дискутирам и с мъж ми , гледаме и схемата за монтаж
и там е показано вратичката отворена в две положения
едното легнала изцяло и второто точно на около 45 градуса , но само скици в картинки , нищо не пише под тях
та според милото е монтирана точно както е показано  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт