Всякакви въпроси относно съдомиялните - 11

  • 57 636
  • 833
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 47 212
Аз мия на 70, така че едва ли е и от това...

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
...Аз си мия и кристалните чаши, пък нищо им няма (а има предупреждение да не се слагат кристални съдове, ако не се лъжа)

Ние нямаме кристал, защото сме толкова спънати в ръцете, че през ден трошим комплекта  Joy но баща ми пусна техните, въпреки че предупредихме, че не трябва. Ами - нищо им няма, всеки път си ги мият така  Simple Smile поредната градска легенда.
Проблема е основно в рязания кристал.

# 302
  • Мнения: 3 429
Е моят кристал всичкия е рязан - мия го на 50 градуса втора година и не е мръднал Peace

# 303
  • Балчик
  • Мнения: 9 312
Кристалът на 70 гр може да помътнее и да се спука на две.

# 304
  • Мнения: 220
Здравейте отново,
сега вече трябва да реша каква мивка да избера инокс  или цветна от някавъв материал /на мен ми прилича на пластмаса/, според майстора българска, качествена била  и по-добра от инокса. Хайде моля ви помогнете.
кухнята ще е общо 3 метра ,като в края мисля да сложа печката , която е свободно стояща и с газова бутилка заради котлоните. В останалата част ще има пераля и съдомиялна 60 см. Малко място за шкафове остово ,но това е положението. Тук има много полезни съвети и затова искам мнението ви за разположение.
За цета също се двоумя, бежови шкафове , малко по-тъмен плот и бял или мраморен гръб дали ще е добре.
Иначе много искам светло-бледо зелени шкафови и бели плотове, но не смея .
Пода ми е терикот в бежово и кафяво. Стените няма проблем ще ги боядисам. В момента са много светло ,млечно бежово.

Последна редакция: чт, 16 май 2013, 15:58 от s_la

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
Е моят кристал всичкия е рязан - мия го на 50 градуса втора година и не е мръднал Peace
Е тъй де, кристала се мие на по-меките програми, препоръчително на програмата за стъкло (на мен са ми нарисувани само чаши). Не на програмата за тенджери (нарисувани чинии и тенджери).

# 306
  • Балчик
  • Мнения: 9 312
Да не си сбъркала темата нещо, s_la?

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
Да не си сбъркала темата нещо?
Яко стана Simple Smile

# 308
  • Мнения: 29
Искам да попитам за таблетките Fairy, жълти на цвят, от едната страна са сухо вещество, от другата са течност. Пробвал ли ги е някой, добри ли са?

# 309
  • Русе
  • Мнения: 3 710
Платинума са супер. Има освен жълто и сухо, мисля синьо или зелено. Обикновените Феъри не съм ги пробвала.

# 310
  • Мнения: 220
наистина съм объркала темите, опитах да я изтрия ,но аз немога. Моля да я изтрие модератор.
Тази кухня ми взе акъла, вече.
Тук  гледам съдомиални, там кухни , и накрая , още нямам решение.
Между другото така и така към тук, дайте мнение за Горение /свободно стояща -12 комплекта. Видях само един модел/ и Аристон със същите параметри.
Сравнени двете марки коя ще предпочетете ,ако сега си купувате.

# 311
  • Мнения: 19 248
наистина съм объркала темите, опитах да я изтрия ,но аз немога. Моля да я изтрие модератор.
Тази кухня ми взе акъла, вече.
Тук  гледам съдомиални, там кухни , и накрая , още нямам решение.
Между другото така и така към тук, дайте мнение за Горение /свободно стояща -12 комплекта. Видях само един модел/ и Аристон със същите параметри.
Сравнени двете марки коя ще предпочетете ,ако сега си купувате.


Аристон  Peace

# 312
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Аристон!

Аз да си кажа-не намирам почистващият препарат на Грюн Греен, вече сигурно втори месец,
купих днес един на Апта,че си плача за основно почистване.
Вие ползватели го? Има ли го ?  Или само в моят Карфур е проблема?
За ГГ става въпрос, де Grinning

# 313
  • Мнения: 11 004
Аристон!

Аз да си кажа-не намирам почистващият препарат на Грюн Греен, вече сигурно втори месец,
купих днес един на Апта,че си плача за основно почистване.
Вие ползватели го? Има ли го ?  Или само в моят Карфур е проблема?
За ГГ става въпрос, де Grinning

Вчера си взех от Мола на Цариградко(Карфур) имат и таблети с бонус боя за яйца Joy

# 314
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Тамън и яйца да боядисаш,ако още не си. Laughing Бива ли ги таблетките на ГГ?
П.П.Много съм разочарована от нашия Карфур-няма никакви таблетки на Райд и изобщо против комари. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт