Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 503
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Мис Нели, благодаря за новата тема   bouquet

По повод на NARS и прасковено-розовите ружове исках още веднъж да кажа - не се подвеждайте само по популярността на тези два ружа на NARS (Orgasm и Super Orgasm) - по моето скромно мнение те определено НЕ отиват на всеки! В зависимост от подтона на кожата и интензивността на тена могат да стоят доста розово и доста далеч от търсения ефект.
Ако имате малко по-тъмна кожа и жълтеникав подтон и ако целта наистина ви е прасковено-розов руж, а не студено розов такъв, по-добре търсете другаде. Аз лично колкото и да исках да си купя Orgasm и колкото и да му се любувах в кутийките, всеки път, когато съм го пробвала на бузите си, съм се ужасявала колко розово стои и съм се убеждавала, че не е правилният избор за мен. Лично за мен Coralista на Benefit е много по-удачен (благодаря на Мис Нели за тази находка), а за голяма моя изненада Rose Gold на Sleek се оказа най-удачен при моя тип кожа за целите, които описах. Ето и една снимка, на която дори при значително по-светла кожа с по-неутрален подтон си личи ясно колко по-розов е Orgasm и колко по-прасковен е Rose Gold.
http://snimki.be//store/1/721364461511.JPG
Не искам да налагам мнението си на никого, просто исках да споделя впечатления, за да ги имат дамите с моя тип кожа предвид и особено тези, които въздишат, че не могат така лесно да се сдобият с цвят, който може да се окаже много далеч от представите им  Peace

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 11:08 от Mila Farfalla

# 16
  • Мнения: 176
Оф, темата се изписа за няколко дни и 2/3 са само глупости. Моля да се върнем към обсъждане на гримове и продукти, и да игнорираме провокаторите.
Чудя се само защо се наказват потребители които са написали някъде запис, а не се наказват потребителки които пишат по всички теми и дразнят и провокират останалите потребителки. Въпросът ми е риторичен.  Peace

# 17
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Здравейте и тук  Grinning
И на мен ще ми е интересно да споделите за коя козметика знаете, че има вредни съставки  Peace

# 18
  • Мнения: 331
Аз споделям малко нови придобивки, като съм особено доволна от спиралата (цвят виолет):
Скрит текст:
  и няколко молива, водоустойчиви, в различни нюанси на лилавото:

Бих искала и да споделите отзиви от матиращите червила на Севънтийн, ако някой вече ги е пробвал  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 428
Момичета, кажете как са спиралите на Севънтийн  Rolling Eyes Покрай покупката на Норе се сетих за тях. Търся нещо за обем и добро разделяне. Преди време ми беше попадало мнение, че някоя от техните спирали била много добра в това отношение, но нямам спомен коя беше  newsm78

# 20
  • Мнения: 94
Благодаря за темата!  Peace

# 21
  • Мнения: 908
Като заговорихте за ружове,бихте ли ми препоръчали ежедневен за светла кожа с жълт подтон?Мис Нели  bouquet

# 22
  • Мнения: 331
Веси, аз си взех и ето такава спирала на Севънтийн - много съм доволна! (от Конкорд-а , на Янко Сакъзов) Черна:
Скрит текст:

Забравих да добавя - лилавата е със силиконова четка, а тази - с обикновена! Като цяло не съм фен на силиконовите четки, но понеже лилавата я ползвам само за цвят, като я слагам върху един слой черна, не ми пречи четката  Peace

# 23
  • Мнения: X
Аз споделям малко нови придобивки, като съм особено доволна от спиралата (цвят виолет):
Скрит текст:
 
Много е хубава тази спирала. От кога чакам да се запролети, че да я поднося.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 31 226
За мен и моя тен Оргазма на Нарс е най-хубавия руж, който съм купила последните месеци, а те са наистина доста. Ще купя и Супер оргазма.
Мис Нели благодаря за темата. Hug  bouquet

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 719
И да не е само запис, показвам днешния грим.
За първи път се осмелих да сложа червилото на Есенс, което получих зимата (от колекцията Home Sweet Home) - Redy to Relax. Струваше ми се доста ярко (цвета е един тон по-светло от класическото червено, отива към коралово) и ме беше страх да излезна с него, но днес дори го поднових няколко пъти. И най-странното е, че дори след като обядвах не беше помръднало, а не е сухо като дълготрайното на Ейвън и Римелските Кейт Мос напр. Стои супер лъскаво и като усещане е меко, нанася се лесно и е направо мечта. Heart Eyes Не сложих молив понеже бързах, но не се разтече грам. Crazy И прави устните едни сочни. Whistling
Очите ми бяха само с Блекбърито, исках да съм с нещо като pin-up визия/





Оххх, гледам Мила хвали Rose Gold - днес пак съм с него, наистина е страхотен. Blush
Не се разпрашва изобщо и може да се напластява в зависимост от това какъв ефект се търси. Блести много готино и макар да съм го ползвала поне 5-6 пъти кажи речи не личи почти. Shocked

# 26
  • Мнения: 331
По отношение на ружовете - те са ми слабост, имам тонове, на всевъзможни марки (Шанел, Диор, ЕЛ, Пупа, корейски бухали, котки и сие). От както обаче пробвах кремообразни ружове, прибрах всичко в чехмеджетата. В момента използвам на Катрис 2 коралови ружа и не искам и да чувам за други!  Peace Няма черти, стоят перфектно естествено, кадифено, не стават на петна, а се преливат плавно в кожата - страхотни са!  Heart Eyes

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря за темата Мис Нели!

Мила, снимката с ружа на НАРС не се вижда, а аз определон се заинтригувах от описанието ти  Peace

# 29
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
С благодарност към Надето, днес се радвах на ванила пигмента на МАС   bouquet





Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт