При вас как е /за бебеправищи/ ? *Б*

  • 8 149
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
До сега 2-3 пъти съм стояла с вдигнати крака(докато той се мие в банята естествено),защото както каза Ренци,ако ме види така ще ме бъзика яко. Laughing И да ви кажа този вариянт не ми хареса по 2 причини:първо,усетих се,че се чувствам адски тъпо(почти толкова,колкото изглежда тази стойка),и второ убедих се,че всичко си е божа работа!!!Излишно е да се тормозя с подобни неща. Sunglasses

ПП:Възглавничката би могла да помогне за по-голямо проникване на мъжа,но до там.... yes

# 16
  • Мнения: 4 362
Embarassed Ами аз го правех това с възглавницата ама Embarassed той каза 4е прили4ам на прилеп4е и се смя много  Embarassed и аз престанах ина4е и на мен сутринта ми изти4а вси4ко,а след половият акт си теква ама малко и на сутринта вси4ко се сти4а. Embarassed

# 17
  • Мнения: 4 212
..аз пък правих кълбо напред ¬ назад,няколко пъти.. Embarassed  Embarassed ...хууубаво да облее стените от вътре..Rolling Eyes
за първи път правя подобни неща и моя ме гледа станно известно време Shocked .... после се смя... Wink
..но се мия веднага ¬ не мога да търпя... Grinning

# 18
  • Мнения: 4 362
Za]o pyk kълбета това не бях го 4увала Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Deq
Za]o pyk kълбета това не бях го 4увала Rolling Eyes


ема тва си е мое хрумване,защо  трябва да си го 4увала Sunglasses
на...сега го 4уваш,ама то 4овек какво ли не прави за да стане бебето,но накрая става когато най малко о4акваш май.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт