Лакове за нокти- 76

  • 52 058
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731


Последните дни съм се присетила за неоново зелено, това на средния е Gabrini Summer Edition M104 - някой да е срещал колекцията скоро? От преди 2 лета е и ме съмнява, че вече не ги зареждат.. Tired

# 677
  • Мнения: 221
Аз днес я видях в Елитиса във Варна, но пък не им обърнах внимание и незнам какви точно цветове имаше, но бяха доста

# 678
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз днес съм така:

Лакирала съм се все едно за пръв път виждам лак за нокти... Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 1
Скрит текст:


Последните дни съм се присетила за неоново зелено, това на средния е Gabrini Summer Edition M104 - някой да е срещал колекцията скоро? От преди 2 лета е и ме съмнява, че вече не ги зареждат.. Tired


Днес дъщеря ми си го е купила  Simple Smile

# 680
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ради, според мен цвета на Чайната си го уловила доста близко до истината  Laughing

Ивче, за хуабво плътно ярко зелено погледни и Flormar Supreshine 49.

Ето го:

Скрит текст:

Това ми е единствения зелен лак в колекцията, много е хубав  Laughing

# 681
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Лу, аз се сетих за него + неоновия Бруклин, но шишенцето на Габринито ми хареса повече и затова разпитвах за него.  hahaha Обаче сигурно ще взема него. Гледах и ChG Kiwi cool-ada, но като знам какви са желета изобщо не ми се поръчва.

# 682
  • Мнения: 556
Лу, аз се сетих за него + неоновия Бруклин, но шишенцето на Габринито ми хареса повече и затова разпитвах за него.  hahaha Обаче сигурно ще взема него. Гледах и ChG Kiwi cool-ada, но като знам какви са желета изобщо не ми се поръчва.
Ивче и аз съвсем скоро се сетих, че нямам зелен неон в колекцията и взех Бруклина, Габринито не съм го мяркала. Относно Флормара- на мен ми се струва, че той е маааалко по- светъл от неоните.

Лу, близко до истината, но не съвсем Laughing

# 683
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ивче, Kiwi Coolada съм го имала, но си иска три пласта и пак прозира на места, не го взимай  Laughing

Ради, като търсех в нета снимка на зеления Флормар и излезе и твоя снимка, на която не пишеше кое е зеленото, но беше по-светличко от Флормара  Laughing

# 684
  • Мнения: 556
Ивче, Kiwi Coolada съм го имала, но си иска три пласта и пак прозира на места, не го взимай  Laughing

Ради, като търсех в нета снимка на зеления Флормар и излезе и твоя снимка, на която не пишеше кое е зеленото, но беше по-светличко от Флормара  Laughing
Ами ето го при мен как стои- http://radi-d.blogspot.com/2012/06/electric-green-corset.html - доста по- светло от това, което е на първата снимка при теб newsm78

# 685
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 926
за зелен неон аз имам този на Флормар
Скрит текст:
, мисля е доста добър , но съм го ползвала само на един пласт .

А относно неоните на Бруклин имам два , но са мноого воднисти , и трябват няколко  пласта да станат добре , ако се сложат върху бял лакше е по - добре ( Аризона ги слага така) , но аз не съм пробвала  . Аз не ги харесвам .

Много хубави неша сте показали

# 686
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ради, точно тази  Laughing

На моите нокти стои по-ярко някак, но нямам снимка.

Неоните на Бруклин ги нося върху плътно бяла основа, стават страхотни  Peace

# 687
  • Мнения: 5 110
Ох, това Pool Party ooooh! Има ли бюджетен и не онлайн еквивалент или пак ще се поръчва? Rolling Eyes ц ц ц , ще ме изгонят вече от вкъщи.

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Харесах си един Golden Rose Jolly Jewels(123), но не мога да го открия по магазините (Стара Загора). Явно не ги зареждат всички цветове. На щандовете на Golden Rose в моловете го има, но там цената е с повече от лев отгоре...  #Crazy

# 689
  • Мнения: 5 681
С тези неони направо ще ослепея.
Иве, аз си взех М103 тези дни, мисля че няма да ти е трудно да го намериш.
От ГР Selective харесах Milky way Simple Smile доста плътно бяло.
Между другото заредих се аз с тюркази мат и обикновен лак. Пробвах го и се ужасих!!! Много отврстително ми седи този цвят. Ще му дам втори шанд, но досега не ми се беше случвало да не се харесам с нещо.

Общи условия

Активация на акаунт