Лакове за нокти- 76

  • 52 057
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря на всички. Hug

Моля тези, които имат Габринито да кажат дали на 3 слоя е ок, защото 4-ти вече ще ми дойде в повече, а и като сложа дебел слой топ. Laughing Да пращам да ми го издирват. Blush

Лу, точно такива спомени имам, че ти и май Ноарчето го имахте, заедно със Sun Worshiper, мотаха се из размените преди години.

Наси, не се бях сетила за този Флормар, но сякаш не съм го мяркала. Трябва да се разходя да проверя.
Бруклините точно затова ги отбягвам, защото са воднисти. Разгледах по-рано снимките на Аризона и тя наистина ги слага върху бяла основа, но защо ми се струва, че при мен си личи отдолу и няма да стои никак добре. Tired Имам един пъпешов неон на Перфект, S22 мисля беше, страшно прозрачен е.

Някой спомена за Pool Party по горе - днес една съфорумка ме осведоми, че го получила и каза непременно да го поръчам, защото е много хубав - ярък, но не като обиквените розови неони. Така възторжено го описа, няма начин да не го взема. ooooh! Crazy Mr. Green

Освен зелен неон, реших че ми се носи и неоново жълто. Спрях се на Флормар 420. От снимките на Аризона харесах и Бруклинския, но и под него трябва бяла основа. Tired
Искам също светлосин неон (като Орли Фриски) и неоново лилаво (като Orly Cashmere Cardigan). Няма ли да измислят такива цветове, че ми се носят много. Mr. Green

# 691
  • Мнения: 2 143
ето една що-годе реална снимка на пул партито, така и не го снимах на ноктенца миналото лято, но го носих много - страхотен е
Скрит текст:
а това е снимка на супершайн флормара (по-светлото, отгоре е с матовия топ на римел) и на бруклин (по-тъмното, но е върху бяла основа)
Скрит текст:

# 692
  • Мнения: 5 109
Много ми харесва това парти. Сега гледах тези нови ГР. Ето тук май ги има всички. Дали партито прилича на 40? Или пък на 18? На два различни монитора гледах тук снимките и не мога да преценя хич.

# 693
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ивче, на тази снимка (която вече съм показвала) съм точно с Флормар 420 - взимай го няма са съжаляваш  Grinning

Скрит текст:

Като съм с него винаги ме питат кой е лака  Heart Eyes

blackisback,  Партито не прилича на нито един от двата GR. Хубавото е, че го има в Мориа, така че можеш да го видиш на живо.

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Точица, благодаря за снимките. Hug Бруклина ми харесва повече, защото е по-наситен цвета. Blush

Днес разглеждайки суочове на летните Зои от Stunning & Iressistible, реших че искам златната (Kerry) и синята (Hazel) - макар да имам Crystal & FeiFei и да си приличат ooooh! (зеления Rikki също не е лош) и зеления крем (Josie). Embarassed

http://www.seriouslyswatched.com/2013/04/double-vision-zoya-summ … r-collection.html

Сега пък попаднах на този (41) от новите ГР Селектив и поне от снимките ми прилича на Zoya Rikki

http://double-blush.blogspot.com/2013/01/golden-rose-atomic-green-41.html

http://kosmetyczneremedium.blogspot.com/2013/01/golden-rose-sele … c-green-41-i.html

Този розов (номер 32) не е лош също. Grinning

Скрит текст:

Лу, едвам ме нави. Laughing Спомням си я тази снимка, много е хубава. Heart Eyes Hug


# 695
  • Мнения: 221
Хубав зелен неон, който доколкото помня покриваше на 2 пласта е на перфект S19, но не намерих снимка на която съм с него. ето го в шишенцето

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Хубав зелен неон, който доколкото помня покриваше на 2 пласта е на перфект S19, но не намерих снимка на която съм с него. ето го в шишенцето

Краси, благодаря ти. Мъчех се да си спомня дали имат зелен неон Перфект, но сега виждам. Laughing
Оранжевия вчера го пробвах и с 2 слоя може да мине, но прозира - с 3 също е хубав. Не че е перфектен откъм покривност, но е неон и на мен не ми пречи.

# 697
  • Мнения: 38
Момичета,днес докато бях в ДМ забелязах някакви нови лакове на Римел. Серията е Кейт мос. Ето тези:


Имаше  едно доста симпатично коралово-червено (сигурно е това на горния ред в дясно), но нямах време да ги оглеждам.
Сега се присетих и реших да ги разгледам в нета и попаднах на някаква друга 'коктейлна' серийка, но доста непокривни ми се виждат от снимките в нета. Първо помислих, че са холограмни заради стикера, но ц...нищо общо Grinning Така или иначе едва ли ще ги видим на живо, но все пак  Mr. Green


http://www.beautynl.nl/2013/02/24/rimmel-london-cocktail-colour-nailpolish/

# 698
# 699
  • Мнения: 556
...
Някой спомена за Pool Party по горе - днес една съфорумка ме осведоми, че го получила и каза непременно да го поръчам, защото е много хубав - ярък, но не като обиквените розови неони. Така възторжено го описа, няма начин да не го взема. ooooh! Crazy Mr. Green
....
Не само спомена, ами подкрепи и със снимки този някой Mr. Green - http://radi-d.blogspot.com/2013/04/bright-flowers.html В шишето розовее, но на нокти стои по- оранжев, а на снимките пък си бие направо на оранжево. Но наистина е лак, който не остава незабелязан- толкова, колкото и ФФФ. Peace
Мисля, че от по- бюджетните варианти Флормар 422 се доближава най- много до него на нокти.

Тези коктейлни Римели ми харесват май само в шишенцата newsm78

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
...
Някой спомена за Pool Party по горе - днес една съфорумка ме осведоми, че го получила и каза непременно да го поръчам, защото е много хубав - ярък, но не като обиквените розови неони. Така възторжено го описа, няма начин да не го взема. ooooh! Crazy Mr. Green
....
Не само спомена, ами подкрепи и със снимки този някой Mr. Green - http://radi-d.blogspot.com/2013/04/bright-flowers.html В шишето розовее, но на нокти стои по- оранжев, а на снимките пък си бие направо на оранжево. Но наистина е лак, който не остава незабелязан- толкова, колкото и ФФФ. Peace
Мисля, че от по- бюджетните варианти Флормар 422 се доближава най- много до него на нокти.

Тези коктейлни Римели ми харесват май само в шишенцата newsm78

Аааа видях ги аз снимките вчера. Mr. Green
Една друга съфорумка е виновна и ме подкокороса вчера. Naughty ooooh!

# 701
  • Мнения: 2 143
Точица, благодаря за снимките. Hug Бруклина ми харесва повече, защото е по-наситен цвета. Blush
Моля за нищо  Hug Бруклина е по-наситен защото е върху основа, иначе е много блед и не знам колко пласта трябват за да стане така както е на снимката  Crazy сега като се замисля май имам и неоновото зелено на флормар
ако помня правилно този коктейл го правих точно с него, но трябва да поровя из кашона за да не ви подведа (много станаха лаковете и май скоро ще пусна нещо в размените)
Скрит текст:
ето едно ново китайче, което открих в Елитис във Варна оня ден

# 702
  • Мнения: 5 109
Лу, мерси са инфото. Аз се опитвам да избягвам Мориа-та, защото като отида оставям около 100лв. там  Embarassed Но ще мина, защото ме развълнува този лак.

Тези коктейлни римели ми харесват, но като видях суочовете, достигнах до закючението, че това е такава нареченията cheer leaders effect  Mr. Green

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Точица, благодаря за снимките. Hug Бруклина ми харесва повече, защото е по-наситен цвета. Blush
Моля за нищо  Hug Бруклина е по-наситен защото е върху основа, иначе е много блед и не знам колко пласта трябват за да стане така както е на снимката  Crazy сега като се замисля май имам и неоновото зелено на флормар
ако помня правилно този коктейл го правих точно с него, но трябва да поровя из кашона за да не ви подведа (много станаха лаковете и май скоро ще пусна нещо в размените)
Скрит текст:
ето едно ново китайче, което открих в Елитис във Варна оня ден
http://media.snimka.bg/s1/1993/030230036.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1993/030230035.jpg?r=0

Много сладка комбинация. Hug
Преди малко ми взеха Габринито от Елитиса и Флормар 420. Не че тук сигурно ги няма, но по-добре да не ходя, за да не купя още някой. hahaha
Сега умувам над едно неоново оранжево Габрини от новата лятна колекция, която гледах миналата седмица. Странното е, че имаше много малко цветове тук (около 6-7), явно не са заредили всички и половината бяха тъмни. Tired

# 704
  • Мнения: 514
Момичета,днес докато бях в ДМ забелязах някакви нови лакове на Римел. Серията е Кейт мос. Ето тези:




Аз си взех третия на втория ред. Малко по- ярък е от шишенцето. Четката е широка. като че ли старите четки повече ме кефят. Някои цветове се повтарят с малките шишенца, даже и имената са същите.

Общи условия

Активация на акаунт