Лакове за нокти- 76

  • 52 023
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile Минавам и аз да се запиша в темичката и да попитам нещо.

Одеве за първи път се лакирах с неонов лак и се чудя да му слагам ли топ отгоре Rolling Eyes  Тъп въпрос -  знам, ама Laughing
Иначе лака е на Габрини, на два слоя, струва ми се добре  така и май няма нужда от трети слой...
Тия дни ще ходя и на дискотека, да му видя ефекта Laughing
Ето и от мен снимки
Скрит текст:

# 706
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте и аз днес съм на неонова вълна, лакирах се с Gabrini m104 и Flormar 420 Simple Smile Утре ще ми търсят оранжевият неон Gabrini m112!

Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 16:39 от eli_elichka

# 707
# 708
  • Мнения: 430
http://img818.imageshack.us/img818/4830/dsc01825i.jpg

Flormar duo 2X chrome DC 04

Пак ми се размекнаха ноктите и не мога да ги пусна дълги. Наложи се и да ги заобля леко, не ги харесвам, но нямам избор. Поръчах си минералният заздравител на Ивчето (не на Avon), че така е по известен. Simple Smile, дано помогне. Страхотни лакове и нокти отново, да не изброявам че няма да ми стигне цял ден.

# 709
# 710
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хей, аз се позагубих малко... Не съм сваляла оща патладжановия пясък... не че няма забележки, но тия дни постоянно съм навън и не ми остана време.
Днес се чудя с какво да го сменя.

# 711
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 658
Днес съм с няколко лака - Перфект 134 , Essence TRYIN' TO BE COOL , розов неон , Флормар неон 14 , накрая пак сложих Перфвкта ( така както съм ги написала съм си ги сложила от палеца до кутрето)

# 712
  • София
  • Мнения: 1 626
От мен Loreal Cafe St Germain




Ама как ще ми подхожда на обувките  Joy Извинете за спама, ама не се сдържах. От един месец ги разхождам с неподходящ лак  Joy
Скрит текст:

# 713
  • Мнения: 5 658
Мацата, много готини обувки Wink и лак Simple Smile.
Аз да питам има ли по магазините Макс Дактор 822 Angel nails и каква му е цената.
Бих се радвала на бюджетни предложения Simple Smile))

# 714
  • Мнения: 108
Искам да попитам за хубава база и топ лак. Намерих изгодно /поне според мен/ комплекта на ОПИ. но не знам дали да го взема.

# 715
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За топ лак препоръчвам Poshe , a за база зависи какво търсиш като ефект.

Нещо свежо от мен

# 716
  • Мнения: 303
От снощи съм със Sinful Colors Unicorn 953 - много приятно свежо жълто, ненатрапчиво ... но 4 пласта за пастелен цвят са си множко
http://media.snimka.bg/s1/1997/030238083.jpg?r=0



А предната седмица половината изкарах така
Повече инфо и снимки http://iiv-mortisha.blogspot.com/2013/04/medusa.html

# 717
  • Мнения: 13


Искам 36 и евентуално 48.
Тази серия май ще я има тук, защото снимката взех от страницата им във фейсбук.

# 718
  • София
  • Мнения: 90
Скрит текст:

Искам 36 и евентуално 48.
Тази серия май ще я има тук, защото снимката взех от страницата им във фейсбук.

Тази серия още онзи ден я бяха заредили на щанда в скай сити,а предполагам и в другите молове Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 1 790
Любимият ми жълт неон е на КК Yell-oh  Heart Eyes. Точно като текст маркер свети  Mr. Green, ето снимки /не са мои/
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт