Хотелите във Велинград-4

  • 90 151
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 0
Честно казано и аз се почувствах леко прецакана за парите които платих в Свети Спас. В предишния пост не споделих, че ателието в което ни настаниха на 5 етаж беше със счупено стъкло на балконската врата. И откровено си беше студено. За тези пари в Макси си е заслужавало. Не искам да бъда грешно разбрана - в никакъв случай това не са лоши хотели.Просто имат различни плюсове и минуси. Един човек по-лесно приема даден минус от друг.За това се постарах обективно да изкажа моите впечатления от хотелите които съм посетила. Няма пълно щастие - особено в България, където всички се стремим да оцелеем. Пожелавам на мамите от форума да дадат парите си за нещо което си заслужава и дечицата да са щастливи.

# 676
  • София
  • Мнения: 813
Актуални мнения за Здавец имате ли?

# 677
  • Мнения: 261
Mila Moia, изобщо не досаждаш с дългия си пост. За мен е изключително полезно да чуя мнение на човек бил в различни хотели  Peace

# 678
  • Мнения: 1 110
Здравейте, приятели ни поканихa с тях за уикенд през март в Роял Спа Велинград. Ние не сме отсядали досега в този хотел, бихте ли споделили мнение, благодаря!

# 679
  • Мнения: 261
Хотелът ще отвори на 31.01.

# 680
  • Мнения: 1 110
Благодаря, нямах представа. Снощи ни споменаха, но се разбрахме да го обсъдим допълнително. Разглеждах сайта им точно и мисля, че ми се ходи Grinning Благодаря!  bouquet

# 681
  • Мнения: 2 452
        В хотел "Рич",има голям ремонт на външния басейн.Всичко е изкопано и не е много приятно... Sad

# 682
  • Мнения: 41
Е как да има като отваря на 31,01  Whistling

Ок, благодаря Simple Smile Честно казано сега разбирам, че отваря врати тогава Simple Smile Той съпруга ми се е заел с организацията! Поздрави  Peace

# 683
  • Ямбол
  • Мнения: 23
Върнахме се от хотел "Велина". Бяхме там няколко дни и всичко беше чудесно. В целия комплекс е много топло. Обслужването и хигиената са на високо ниво. Всеки ден ни почистваха стаята и сменяха кърпите. При басейна също беше много топло и чисто. Храната също ни хареса. Сутрин закуската беше вкусна и разнообразна. Вечеряхме и в ресторанта, също беше вкусно. С удоволствие ще отидем пак.  newsm10

# 684
  • Мнения: 64
Привет на всички!
Има ли някой пътувал днес от София към Велинград , ако може да каже как е пътя има ли проблеми?

# 685
  • Мнения: X
Разочарована съм от Спас.

1. Беше по-мръсно около басейна от предния път.
2. Храната беше по зле. Не ми хареса лично.
3. Спрени са 2 от асансьорите.
4. В събота вечер на бара във фоайето нямаше никой. Трябваше да извикат от ресторанта за да ни обслужат след като чакахме 15 мин..
5. И върхът .... Бяха организирали в залата детски кът са аниматори. Хубаво. Отиваме да си плащаме на тръгване - 20 лв. анимация. Никъде нямаше написано, че детския кът се заплаща допълнително. Никъде. А иначе дъщеря ми първата вечер си тръгна от детския кът с цицина. И все пак за един хотел, който претендира за 5 звезди детския кът и анимацията със сигурност следва да са в цената на нощувката, т.е. безплатно. Не ми е за 20 лв., а за това че никъде не беше написано и когато оставяхме детето никой не ни уведоми за това.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 833
Bliss, много неприятно с детския кът. Какво ти казаха на рецепция като им каза, че не си предупредена, че услугата е платена? Преди доста време съм била в св. Спас и ми беше харесало, но сега чета много негативни отзиви - най -вече за хигиената.
Ние бяхме този уикенд в Здравец. Като цяло беше добре, но  в ресторанта не им се получава нещо - постоянно свършват неща и  никой не следи да зареди. Дразнещо е да си искаш салфетки, да си искаш бял хляб, кафе на закуската.

# 687
  • Мнения: X
Bliss, много неприятно с детския кът. Какво ти казаха на рецепция като им каза, че не си предупредена, че услугата е платена? Преди доста време съм била в св. Спас и ми беше харесало, но сега чета много негативни отзиви - най -вече за хигиената.
Ние бяхме този уикенд в Здравец. Като цяло беше добре, но  в ресторанта не им се получава нещо - постоянно свършват неща и  никой не следи да зареди. Дразнещо е да си искаш салфетки, да си искаш бял хляб, кафе на закуската.

За съжаление аз разбрах от мъжа ми за това на изхода на Велинград. Той направи чек-аута и плати.  Mr. Green А той е по-малко конфликтния от мен.  Mr. Green

Между другото това което пишеш за Здравец се случваше и в Спас. Последния половин час от закуската и вечерята никой нищо не зарежда.

# 688
  • Мнения: 5 513
Да ми кажете нещо за х-л Олимп.Искам да повторя.Но не искам и да се разочаровам.Въпреки
 че първия път гледах повече човека до мен,отколкото около мен...

# 689
  • Мнения: 555
Здравейте,
Някой ходил ли е наскоро в Спа Хотел Клептуза? Имат много изгодна оферта за 14ти февруари, но не знам как е хотела. Четох мнения от предишни години и са много противоречиви newsm78
Подходящо ли е за бебе (имам предвид с количка дали е удобно) и има ли какво да се прави ако времето е лошо?
Много ще съм благодарна ако помогнете  Praynig
Търсих толкова много, но тази оферта за сега ми се струва най-изгодна.

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 18:32 от Bertichka

Общи условия

Активация на акаунт