Хотелите във Велинград-4

  • 90 091
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Има детски басейн в Здравец. Големия започва ор 150 см до 175. http://hotel-zdravets.com/swimingpool.html
на снимките виждам само 1 голям вътрешен... Rolling Eyes Не ми стана ясно та затова потам,че децата ще ходят там на зелено у-ще.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 833
На снимка номер 3 на сайта им - най - отзад в снимката, в ляво  е детския басейн,  който е много малък. Ето това е всъщност:

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аааа,значи не ми върши работа Crossing Arms Как ще пуснат децата в дълбокия просто не ми го побира акъла Rolling Eyes Дори и с плувки да са са деца.

# 708
  • Мнения: 261
Може да не напълнят целия басейн  Peace

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Може да не напълнят целия басейн  Peace
Дано да е така...щото така или иначе ще са всички 1-ви класове от у-щето.

# 710
  • Мнения: 2 714
А за хотел Сарай нещо да кажете? И най-вече ме интересува басейна дали е топъл?

# 711
  • Мнения: X
   Иначе ако не изпълнят описаното във ваучерите,какво ефективно можем да направим,при положение,че сме платили?
През лятото на 2012 г. решихме пътьом,без предварително проучване,да отседнем за 2 нощувки в Пампорово и грабнахме набързо ваучер за 2 нощувки в х-л Евридика през Колектива.
Хотелът се оказа доста зле във всяко отношение ,но понеже и ние така си помислихме-нали сме платили,няма връщане,нощувахме едната вечер и на другия ден напуснахме хотела без да ползваме втората нощувка(беше със закуска и вечеря). Когато се върнахме у дома реших да пиша на Колектива,за да попитам как се процедира в такава ситуация,когато не си доволен и им споделих какъв е повода да ги питам.Те поискаха да опиша всичко подробно,което не ни е харесало,изредих всички забележки и ми върнаха парите за втората нощувка.

# 712
# 713
  • София
  • Мнения: 492
А за хотел Сарай нещо да кажете? И най-вече ме интересува басейна дали е топъл?

Имам познати, които са ходили за Коледа там и казаха, че водата е топла, а и също като цяло много са доволни от престоя си.  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 6 257
А за хотел Сарай нещо да кажете? И най-вече ме интересува басейна дали е топъл?

Имам познати, които са ходили за Коледа там и казаха, че водата е топла, а и също като цяло много са доволни от престоя си.  Simple Smile

Дано да е така. Защото преди две години беше ужасно.

# 715
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Може ли да ме посъветвате?Синът ми често прави ларингитни кашлици, хреми, бронхити.Къде е по-добре да го заведем на почивка, в Сандански или Велинград?Ако е във Велинград къде може да ми препоръчате, да не е много скъпо, защото ще ходим цялото семейство.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 746
rosinau, има нова тема за Велинград, но да се включа Simple Smile
За мен за бронхити е по добре Сандански. Но все пак ако се спрете на Велниград, евтини хотели, тук една съфорумка препоръчва (sisitons) Аз даже я разпитах за тях, защото съм гледала другите и ми идват скъпи. Може да прочетеш последните две страници на тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=728417.390

И новата тема за Велинград:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763119.0

Общи условия

Активация на акаунт