Хотелите във Велинград-4

  • 90 147
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте,
Някой ходил ли е наскоро в Спа Хотел Клептуза? Имат много изгодна оферта за 14ти февруари, но не знам как е хотела. Четох мнения от предишни години и са много противоречиви newsm78
Подходящо ли е за бебе (имам предвид с количка дали е удобно) и има ли какво да се прави ако времето е лошо?
Много ще съм благодарна ако помогнете  Praynig
Търсих толкова много, но тази оферта за сега ми се струва най-изгодна.

Прочети мненията тук:
http://www.visit.bg/коментари_мнения/спа_хотел_клептуза/171/

# 691
  • Мнения: 555
Благодаря! Има време да помислим. Май ще се поровя още

# 692
  • Мнения: 556
Home raider, беше ли топъл басейна на Здравец, не само водата , но и цялото помещение?

# 693
  • София
  • Мнения: 1 833
Bliss, те мъжете са така - не им се занимава да се разправят. А ние си търсим правата. Naughty Laughing

Be_angel
, и водата беше топла и помещението. В Здравец не ми харесва, че тоалетните до басейна са много студени, особено като излезеш с мокра коса.

# 694
  • Мнения: 261
Днес във ФБ видях снимки от хотел Роял Спа. Явно хотелът е вече отворен.

# 695
  • Мнения: 36
Кой хотел във Велинград има най-хубави,най- топли и най-големи басейни?

# 696
  • Мнения: 97
И аз ще чакам отзиви за Олимп, имат изгодна оферта и се чудя.
Била съм в  Клептуза- нищо хубаво не мога да споделя ама наистина нищо - най-много бях разочарована от басейнчето с "топлата вода".

# 697
  • Мнения: 3 294
Здравейте , искаме да почиваме във Велинград в началото на месеца , но срещам големи трудности да намеря свободни места , бяхме харесали Акватоник , но той е напялно зает на 2 и 3 ти февруари . Много се разочаровах , пробвах в новия хотер Роял , изглежда много добре , но от там ми предложиха стая чак за края на месеца ... и сега се чудя много ....
Ще се радвам да споделите скорошни впечатления за Спа клуб Бор , там имат свободни апартаменти , това на което държа е да е добре отоплен , стаите , коридорите , спа центъра и водата в басейна да са топли , другите неща ги преживяваме , но понеже ще сме с деца ... това ни е най-важно .
Иначе досега сме били няколко пъти в Рич , доволни сме , топъл , на ниво , само спа и басейна са малки , но пък кухнятав таверната компенсира Simple Smile
Последно бяхме в Св Спас , там също ни хареса , басейните бяна добри , нъ тавана и около басейна си плачеше за ремонт , стаите чисти и поддъргани , от храната не сме мното очаровани , бяхме на полупансион .
Ще се радвам да ми помогнете с мнения за Бор , понеже съм малко разколебана , дали да не резервираме в Акватоник за по малко нощувки ....или да изберем Бор за целия период на отпуската ни ...
Благодаря предварително .

# 698
  • Мнения: 904
Кой хотел във Велинград има най-хубави,най- топли и най-големи басейни?


Макси, според мен!  Peace

# 699
  • Мнения: 348
Мами, малко актуално инфо за Велинград мога да дам. Пътят през прохода Варвара беше почистен завидно добре, въпреки че валеше сняг. Той е и доста нов, така че се пътува като цял без напрежение. Иначе бяхме в "Лъки Лайт" - малък хотел, 4 звезди, много много топло навсякъде. Добра оферта за Half Board и добра храна (обилна и разнообразна закусна и вечеря). Има външен функциониращ басейн - с "детска" гореща част и друга по-голяма, която ако се плува е ок. Това, естествено, за тези, които обичат външни басейни в студа, защото няма топла връзка с хотела. Има и изцяло вътрешен басейн, който не е голям (4 на 5 метра, мисля), но пък е горещ. Има и 4 местно джакузи. Персонал - отзивчив. Масажи - доста добри. Цените в ресторанта на свободна консумация са доста приемливи.

# 700
  • Мнения: 36
А някой който бил в хотел България- Велинград би ли споделил своите впечатления

# 701
  • София
  • Мнения: 1 365
Впечатления от "Енира"  моля  Hug
Опитах се прочета в темата, но не срещнах отзиви за този хотел

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Да питам хотел Здравец има ли детски басейн?А големия колко е дълбок?

# 703
  • София
  • Мнения: 1 833
Има детски басейн в Здравец. Големия започва ор 150 см до 175. http://hotel-zdravets.com/swimingpool.html

# 704
  • Мнения: 200
 Calm,много ти благодаря за инфото   bouquet.  Ако някой има още по-прясна информация,моля да сподели. Утре тръгваме за Велинград,в хотел Селект....където май напоследък мненията не са толкова добри.   Иначе ако не изпълнят описаното във ваучерите,какво ефективно можем да направим,при положение,че сме платили?

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 12:45 от milisa

Общи условия

Активация на акаунт