90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 221

  • 25 513
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Да се запиша и да кажа, че се държа! И третия воден ще е успешен! Миналите два пъти пих чай, защото мислех, че е позволено, но днес само водица и съм екстра!Как са другите русалки?

# 46
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!

Днес съм на въглехидрати:
З - ябълка
О- спагети със сос болонезе без кайма, разбира се
В- малко бисквитена торта, парче печена палачинка и шоколад
Водата малко ми куца вчера и днес, малко по-малко от 2 л пия, но утре ще се поправя.

# 47
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Айде кухнята затвори! (както каза някой в предната тема) Кой ял- ял!  Laughing
Да се запиша и да кажа, че се държа! И третия воден ще е успешен! Миналите два пъти пих чай, защото мислех, че е позволено, но днес само водица и съм екстра!Как са другите русалки?
Позволено е чист чай. Поздравления за водния!
Кънтри, няма за какво да се извиняваш  Peace . Дай сега никой нищо да не пита, понеже ни е страх от ответен чаршаф  Mr. Green
Освен режимни краставички си купих и ленено брашно Simple Smile Ще си правя "Хляб без въглехидрати", или поне с малко такива за белтъчен ден.  Wink
Аз след обедната кулинарна фиеста цял ден съм с подут стомах и въобще не бях гладна вечерта, но все пак към 19 изядох една малка шопска салата и малко кисело мляко. От сега усещам плюса утре, но ... каквото е такова, ще опитам да чистя следващите дни.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте днес деня мина много добре плануваните картофи не ги сготвих правих салата от маруля, зелен лук, репичка и фасул от  консерва червен стана страшна.
Ох и ние започнахме ремонт на терасата и сякаш бомба е паднала и само ядове  Sad
Напоследък ме е налегнала и депресия и си търся някакво занимание да се скрия от проблемите

# 49
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Да се запиша и да кажа, че се държа! И третия воден ще е успешен! Миналите два пъти пих чай, защото мислех, че е позволено, но днес само водица и съм екстра!Как са другите русалки?
  Бравооо на теб ! Като ти гледам лентичката ,след 5 дни ще отчиташ постигната цел .Завид,завид  Laughing  bouquet                                Кънтри, душо , споко ,питай си ,ако нещо си те гложди ,няма да те бием ,ти не се чувствай виновна  Mr. Green                                 Айде , днес закъснях да заключа кухнята навреме ,ама смятам ,че сте били послушни и не сте пропуснали часа ,нали така . Grinning                  Днешния спор ме провокира да сравнявам 2 те книги от  1 ва страница - руската , дето се водим ние и българския превод , да ви кажа , в постовете на госпожата има доста истина . Обаче се натъкнах на интересен факт - в 36 ден за вечеря , в руската книга ,в  рубриката - Не ви е по вкуса-  са писали 800  Shockedграма кус-кус . Сега , ясно е ,че е печатна грешка ,но се развеселих .Представих си руска мамаша как набива толкова  кус-кус  newsm78 Joy

# 50
  • Мнения: 19
Здравейте, утре ми е белтъчен ден мога ли да ям млечна салата и пилешки бургери ?

# 51
  • Мнения: 56
два месеца на режима и минус 3кг

# 52
  • Мнения: 51
Здравейте, утре ми е белтъчен ден мога ли да ям млечна салата и пилешки бургери ?
Най- вероятно не, защото смесваш два белтъка. Пилешките бургери сама ли ще си ги правиш или полуготова храна, нещо не им се доверявам на боклуците  newsm78

# 53
  • Мнения: 19
Здравейте, утре ми е белтъчен ден мога ли да ям млечна салата и пилешки бургери ?
Най- вероятно не, защото смесваш два белтъка. Пилешките бургери сама ли ще си ги правиш или полуготова храна, нещо не им се доверявам на боклуците  newsm78

полуготова, тоест в нас ще си ги опържа, ако не може това риба става ли ?

# 54
  • Мнения: 12 569
Да бе, има и полезни неща в постовете на госпожата, но има и откровени глупости - като зеленият фасул и царевицата, които можели да се ядат всеки ден или като това, че не трябвало да се пие вода след 20:00 часа. Т.е. съвсем спокойно може да обърка някого от новите.

# 55
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Здравейте, утре ми е белтъчен ден мога ли да ям млечна салата и пилешки бургери ?
Най- вероятно не, защото смесваш два белтъка. Пилешките бургери сама ли ще си ги правиш или полуготова храна, нещо не им се доверявам на боклуците  newsm78

полуготова, тоест в нас ще си ги опържа, ако не може това риба става ли ?
Риба и зеленчукова салата на обяд , млечната - за вечеря . Заедно 2 те не може ,ТАня ти е казала защо

# 56
  • Мнения: 66
Как са другите русалки?
[/quote]
1-ви воден успешен Crazy
Не усетих глад,но се 4увствах страшно отпаднала ooooh!

# 57
  • Мнения: 4 011
Това за водата след 20ч.наистина е препоръчително.И друг път съм го срещала,а и имаше една фиданка Ника,с доста завидни резултати,тя също беше споделила,че до 20ч приключва не само с храната ,а и с водата и така се спасява от плюс.

# 58
  • Мнения: 12 569
Не мога да се съглася с това, Ванеса. Аз също се спасявам от плюсове, но не лишавайки се от вода.

# 59
  • Мнения: 98
Изаура, браво! Утре ще отчитаме минуси!

Сега вече и вода ли да не пия? Аз не съм гладна и жадна, ама това жестоко ми звучи! Аз до 1 часа съм будна и водата ме спасява, а сега.......

Общи условия

Активация на акаунт