Избор на хладилник

  • 40 474
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 006
eksipnos, много привлекателни оферти, наистина, но са с малка фризерна част, 92 л видях най-много, а ми трябват 110 или повече, явно тези модели са по-разпространени  Tired

Ами разгледай сайта де..Има много избор като гледам.

http://www.technohit.bg/technohit/stock/svobodno-stoyashi-hladilnici/


на тва цената му пише,че е 1600..Не знам до кви пари търсите,ама зе мен хубав хладилник и хубав фризер,без значение дали по отделно или "сайд бай сайд"си е около тези пари.На мен ми излезе 1000 на електролукс,ама са за вграждане.Два уреда по отделно.Доволен съм.Фризера е 130л а хладилника 220.

# 61
  • Мнения: 46 641
Разгледах, даже тези с цена над 1000 лв. са с фризерна част под 100...

# 62
  • Мнения: 7 006
Разгледах, даже тези с цена над 1000 лв. са с фризерна част под 100...

А ти какво точно търсиш?Какъв обем?

# 63
  • Мнения: 46 641
А ти какво точно търсиш?Какъв обем?

Малко по-напред пусках един примерен  Simple Smile
http://tehnomix.bg/07-whirlpool-wbe-3411-aw

# 64
  • Мнения: 18 057
А ти какво точно търсиш?Какъв обем?

Малко по-напред пусках един примерен  Simple Smile
http://tehnomix.bg/07-whirlpool-wbe-3411-aw

Аз не знам какво значат тия литри на практика, ама този много прилича на моя Убавец  Mr. Green, който има точно 2 чекмеджета и половина  Rolling Eyes

Сушилнята ми е от Технохит, много си я обичам, беше сдала багажа малко, но се оказа, че е от токов удар. Оправиха ми я за 30 лв, АЕГ, 600 лв беше срещу 1000 в Техномаркет  Peace

# 65
  • Мнения: 7 006
А ти какво точно търсиш?Какъв обем?

Малко по-напред пусках един примерен  Simple Smile
http://tehnomix.bg/07-whirlpool-wbe-3411-aw
Ами подвеждаш се в разликата от 10-ина литра във фризерната част,което е нищо разлика..Не се усещат кой знае колко .Урипола е 113 Горението например е 92 или 98..Но пък разликата в консумация на енергия между двата е цели 100кв.ч.За съотношението цена-качество пък изобщо няма да говорим..

Ако ви се дават пари,взимайте"един сайд бай сайд"и си решавате проблема

# 66
  • Мнения: 46 641
Под 650 лв. има само със 78-92, което е разлика 21-35 литра  Rolling Eyes

Относно консумацията на енергия, 1.75 лв. е месечно разликата, сметката ни е ниска по принцип, така че не ми е решаващо...

Към АЕГ съм леко резервирана, новите АЕГ-та, чупят се наравно с другите, поне от това, което виждам около мен. За Горението съм по-склонна, ако намеря бял ще го предложа за гласуване  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7 006
Не знам..Аз бях с АЕГ от същият магазин,купувано преди 10 години.Хубавото е,че внасят уредите от Германия.А нали се сещаш,че в немеца едва ли ще си купи АЕГ правено в Малайзия примерно..
Отделно имат много хубави марки,които са непознати на нашия пазар,но главно щот са безумно скъпи.Като Шолтек,Смег и др..

# 68
  • Мнения: 18 057

Отделно имат много хубави марки,които са непознати на нашия пазар,но главно щот са безумно скъпи.Като Шолтек,Смег и др..

А части за тези марки  newsm78, мен това ме притеснява, затова ги прескачам, когато гледам  Confused

# 69
  • Мнения: 7 006

Отделно имат много хубави марки,които са непознати на нашия пазар,но главно щот са безумно скъпи.Като Шолтек,Смег и др..

А части за тези марки  newsm78, мен това ме притеснява, затова ги прескачам, когато гледам  Confused
Има сервизи.На Индезит  и Аристон например имат части за Шолтес доколкото знам.

# 70
  • Мнения: 46 641
А всичко ли качват в каталога или на място има и други?

# 71
  • Мнения: 7 006
А всичко ли качват в каталога или на място има и други?
Всичко качават.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За сервиз - не зная, но мисля, че има части и всичко е ок.[/i]

аз ще я уредя Човечето в сервиза на Беко, ако вземе него. Обещавам  Grinning

Иначе съм фен на Либхер, макар да мога да си позволя всяка една марка (става дума, че не ме притесняват ремонтите  Laughing).
И правилно не желаеш no frost.  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 295
Шани, какво е твоето мнение- Либхер, Електролукс или Беко. За хладилник ( около 220 л) с фризер (не повече от 90) става въпрос. Знам, че има доста разлика в цената, но търся оптимален вариант цена/ качество/сервиз.

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
andy06 - имам 10г. Либхер, не се чува как работи. С един компресор е и не е no frost. Доволна съм, макар, че ни е време за нов... на 10-ина г. ги сменяме хладилниците, поради възраст.  Mr. Green
За останалите 2 марки - нищо конкретно.
Да речем, че имам някои връзки в сервиза на Беко и затова ще съдействам на Човечето, дано не стига до гаранционно обслужване, де.

Общи условия

Активация на акаунт