Отговори
# 660
  • Мнения: 155
за Варна са преведени

# 661
  • Мнения: 143
Здравейте, предстои ми да подам документи за детски, имам един въпрос, при положение че таткото за периода за който е необходима бележка за доходите имаше фирма и е бил самоосигурващо лице ,каква бележка трябва да имаме?

# 662
  • Мнения: 0
За Стара Загора Райфайзен банк има ли?

# 663
  • Варна
  • Мнения: 190
за Варна са преведени

Варна-Алианц- НЯМА ПРЕВОД

# 664
  • Мнения: 83
Здравейте, предстои ми да подам документи за детски, имам един въпрос, при положение че таткото за периода за който е необходима бележка за доходите имаше фирма и е бил самоосигурващо лице ,каква бележка трябва да имаме?
Бележка за това на каква сума е бил самоосигуряващ се.Няма значение че е имал фирма, важни са доходите.

# 665
  • Мнения: 1
за Варна са преведени

Варна-Алианц- НЯМА ПРЕВОД

Варна -Общинска Банка има превод на детски и чл.8 .Преди малко влязоха в банкирането.

# 666
  • Мнения: 0
Някой знае ли нещо за Пловдив??

# 667
  • Мнения: 0
В Стара Загора, Райфайзен банк има! Слава Богу!  Hug

# 668
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Варна Райфайзен - НЯМА

# 669
  • Мнения: 111
ОББ- Варна има ли ?

# 670
  • Мнения: 2 962
ЦКБ Варна - има

# 671
  • Мнения: 6
ОББ ВАРНА-НЯМА!

# 672
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Много ме е яд,че в Бургас ни задължават да ползваме само една банка,дано са го променили но преди четири години ми отказаха превод в друга банка и ме накараха да си извадя карта на Инвест банк,това не е ли противозаконнно?...

Няма закон, който да те задължава да получаваш парите си в определена банка.
Долу-горе и мен по същото време се опитаха да ме задължат, но не успяха.
Обадих се в централното им управление, подадох сигнал, писах едни писма възражения, медии виках и сега в Ямбол вече никой не е задължен. Това са решения на местно ниво, които не са въобще редни и ако си знаеш правата, може да им се опънеш.
Смени си банката, ако искаш, и копче не могат да ти кажат.

# 673
  • Мнения: 30
Пловдив Пощенска още няма

# 674
  • Мнения: 83
Пловдив ще има преводи утре.

Общи условия

Активация на акаунт