Отговори
# 660
  • Мнения: 27
Аз за това моя не го и изпращам. Simple Smile

# 661
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Pina Colada, голямо  newsm81 за прическата Simple Smile направо кърти миФки Grinning Поздрави за смелостта, мен щеше да ме е страх да му доближа машинката до главичката Simple Smile

Глория, личи си, че Жорката е батко на всичките тука. На тази снимка бих се заклела, че изглежда на 1 годинка Simple Smile Честит ви празник, да сте живи и здрави Simple Smile

Адел, честито зъббббченце  tooth Дано лесно ги изкара всичките!

А да питам, лесно ли се научиха да седят седнали? За Крум не съм сигурна дали виждам правилно на едната снимка, дали е столче, но Жоро определено изглежда комфортно. Аз Симеон още не съм го слагала дори полулегнал в количката, смятам да започна като стане на 6м.

Относно мъжете - вашите поне помнят за какво са отишли. За повече от 3 артикула задължително се пише шопинг лист, че то един акъл за какво по-напред я Simple Smile а ако са под 3, се връща с препълнена торба и ми се жалва, че изхарчил 25лв щото нам си кво било на промоция Grinning У тях каталозите с промоции на Кауфланд, Била, Лидл и тн заемат почетно място на масата в хола, та все го бъзикам "Майка ти няма да е сама..." Grinning (бел. ред.  Тя е от Габрово) Grinning

Ние май ще излизаме. Приятен ден на всички santa2

П.П. Жена казва на мъжа си: "Скъпи вземи от магазина половинка сирене."
Той се връща с шише ракия.
Жената: "Какво е това?!"
Мъжът: Ами за половинката стигнаха парите, ма за сирене не останаха" Grinning

# 662
  • София
  • Мнения: 118
Момичета,мерси Hug  Boubou ,Maybelline  специално мерси Laughing ,ама средният ръст на мъжете и в моя и в рода на таткото е над 180,даже над 185... и освен лакомията и генът си казва своето за маминия исполин  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 27
Maybelline, с ножицата мен ме е много страх, защото Крум не седи много мирен. А с машинката не мога нищо да му направя, освен крив гребен. Simple Smile А на едната снимка е в шезлонг, още не можем да седим сами, а възглавниците нещо не му допадат.

# 664
  • Мнения: 4

Сандра thumbsup
В едно планинско село покрай Серес живея. Защо? Да не би и ти да се подвизаваш по Елада?


Кости за съжаление не Simple Smile  в София съм аз Simple Smile  но мислех, че ако си някъде покрай морето че ще можем да ви посети  по време на почивката през август.

благодаря, че ме добави при мамите в началото Simple Smile 

# 665
  • Мнения: 74
Относно мъжете - вашите поне помнят за какво са отишли. За повече от 3 артикула задължително се пише шопинг лист, че то един акъл за какво по-напред я Simple Smile


Моя го пращам с шопинг-лист и пак се връща с половината неща  smile3537

# 666
  • Мнения: 16
gloria_calcar11 честита месечинка с малко закъснение,страхотен юнак е  Hug
Адел на вас честито първо зъбче Hug
Всички бебчовци са невероятни по снимките,стават все по сладки Simple Smile
Да ви се оплача и на вас момичета ние с ММ понеже сме големи умници и решихме онзи ден да включим малко климатика в стаята на детето да разхлади,че вътре беше 30 градуса и след това уж го оставихме на висока температура и той заспа там малко,но вечерта веднага му текна нослето.Направо нямам думи как межем да сме толкова загубени #2gunfire и сега миличкия киха постоянно и му тече нослето. Слава богу лекарката каза ,че му няма нищо само с морска вода да промивам нослето и това е .И естествено две вечери вече си е кисел само му смърча нослето и неможе да си спи детето Sick SickСамо се мята като някой риба,то без това откакто се върти по гръб не може да спи спокойно ами като иска да се обърне и почва рев,а сега е чудо.И вчера сутринта вече не ми издържаха нервите и се наревах едно хубаво,той плаче и аз плача,но поне после ми олекна.
Хайде стига толкова да съм се оплаквала,хубав и слънчев ден на всички от нас Hug

# 667
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Момичета, има ли неща, които вашите бебета обичат да правят и мислите, че са специфични само за тях? Борисчо обича например да чеше всичко - дивана, дрехите си, масата, абе всичко. Ноктенцата са му винаги изпочупени от драскане. Споделете.


Симеон откри, че е яко да се драска, когато веднъж го обърнах по корем на повивалника за да го мажа и започна хрът-хрът по нея мушама. От тогава изпробва де що пипне текстура Grinning Единствения случай в който не ми е смешно, е сутрин в 5:30 като сучем легнали и като започне да ме гъделичка със свободната си ръка...аз използвам че суче за да дремна, то... Grinning

А иначе, това което не съм го виждала все още при други бебета е следното: като лежи по гръб си вдига левия крак във въздуха, свива го в коляното и с пета започва да си рита памперса точно между краката, където са му топките  Shocked Майка ми до едно време казваше "Споко, нали е с памперс, няма да си причини болка умишлено", ама той взе да го прави и докато е гол. Изтрещява си чурата, ама не реве, даже ми гука и се хили...Не го прави непрекъснато ама все пак се притеснявам...надявам се да му омръзне скоро...

# 668
  • Мнения: 74
Това което Косето прави не мога да го преразкажа , трябва да го заснема някой път и да ви го покажа .Изглежда все едно на беззъб дядка току-що са му свалили протезата  hahaha

# 669
  • Мнения: 508
Всички са мишлета и всяко си има своя си номер и за нас разбира се е много забавно и интересно. Днес видях на улицата едно бебче на около 1,5-2 месеца и някак си ми стана странно, че вече сме толкова големи. Аз все още си я възприемам като много малко бебенце, а тя вече е голяма Слава Богу newsm30

# 670
  • sofiq
  • Мнения: 111
здр katelinka ние днеска бяхме на преглед на ушен профилактично всичко ни е наред но там имаше няколко бебета по на 2 месеца и намен ми се струваха малки в сравнение с Борко и му викам "виж мамо едно бебенце" а баща му се смее и вика "а той какво е на 5 месеца "но може да са 5 ама аз имам чувството че е с мен цял живот ръстат толкова бързо че неусещаме Simple Smile
да се похваля най накрая се обарнахме от гръб по корем и разбира се без никой да го види той мъжа ми до него ама зяпа в телевизора и ми вика след малко ела че Борко се е обърнал ама повече неще ще видим утре дали ще си спомня как го е направил Simple Smileлека от нас

# 671
  • Мнения: 1 798
Веси, така ми стана жал за детето, дано бързо се оправя душичката!  Hug Пък на вас вече ще ви е обица на ухото това с климатика...ама какво да правиш, човек се учи от грешките си.  Sad И мен много ме е страх от тоя климатик, от ония дни в жегите термометъра в стаята показваше 28 градуса, пуснах климатика на 27 и пак духаше  студено пущината! И по някое време гледам термометъра в стаята показва 26...е как става тоя номер, като съм нагласила климатика на 27? Та искам да кажа - много лъжат тия климатици, правят си каквото си искат. Та и вие може би не сте толкова виновни, нагласили сте го на висока температура, ама той доколко е охладил само той си знае...
Аз преди малко кръцнах бретона на Косара, и понеже съм много смотана фризьорка уж малко малко, пък отрязах до кожата, сега изглежда много странно Joy Нищо, ще порасне...
При нас интересното е, че докато се кърмим и тия дни се е научила да протяга свободната си ръка нагоре и да ме хваща за носа или устата докато цока. Баща й вика, че искала да е сигурна, че няма да избягам  Crazy

# 672
  • Мнения: 74

При нас интересното е, че докато се кърмим и тия дни се е научила да протяга свободната си ръка нагоре и да ме хваща за носа или устата докато цока. Баща й вика, че искала да е сигурна, че няма да избягам  Crazy


И ние научихме тоя номер  Joy

# 673
  • Мнения: 0
Здравейте мами  Hug ,влизам да се похваля че вече втори ден се кърмим отново,беше трудно но мина надявам се,че съм на контролен преглед чак на 01,07 дано няма изненади пак,че и без друго доста намаля кърмата.Надето не се отказва обаче сучи си детето и така се успокои на мама златната, почти две седмици не можеше да заспи по 2 часа вечер сега си спинка сладко до мама  Simple Smile
Големи са ни бебчетата вече и стават все по-забавни  Heart Eyes
Веси незнам дали е от температурата която е направил климатика или е от течението което прави,но аз не смея да го пускам.Тук също е много топло но отварям вратата на терасата и спим така в най-горещите нощи, естествено гледам да няма течение и си ме е страх и нон-стоп ставам да проверявам да не се е изпотила,открила абе ужас а като допълнение ММ само мрънка,че му било горещо и нямало да оживее така цяло лято  ooooh!
 Я и ние да се включим в конкурса за най-дълга коса Simple Smile)
Тук е на гости на мамината работа,да си спомни къде порасна на мама в коремчето Simple Smile Това не съм аз а колежката,да уточна  Peace


А така най- си обича  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 496
Малеее, какви са косички, какво е чудо! Че чак с прически.  Wink Много хубави деца. Растат неусетно.

Кателинка, надявам се да не ми се разсърдиш, знам, че не е моя работа и всеки сам преценя, но на твое място нямаше да слушам ТМ. Защо да се лишаваш от тази прекрасна близост, която представлява кърменето? То не е просто хранене, то е и милувка, и успокояване и топлина. Един мъж не може никога, ама никога да го проумее...

Дидче, поздравления и за теб и подновеното кърмене!   bouquet

За климатика - аз пускам чат-пат, защото в Пловдив през по-голямата част от лятото не се живее другояче. Най-важното е струята да не духа в тях и да не е много нисък градуса. И все пак действително е гадно да се спи на климатик, самата аз хич не обичам. Предпочитам да отворя вратата към хола и да влиза от там хладно, но не и да работи климатика в спалнята.
Аз тази седмица съм с едно дете, понеже каката е на море с баба си и дядо си до сряда, та ми е по-широко около врата, но пък вече много ми липсва!
Иначе при нас захранването върви мноооого бавно... Така ще се захранваме до 1ви клас мисля...

Общи условия

Активация на акаунт