Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 21

  • 34 918
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 289
Здравейте на всички! От днес официално и аз влизам в отбора на бременеещите. Не мога да опиша щастието, което изпитах днес при гинеколога. Едва в 6 г.с съм и мисля да посещавам както по ЗК така и на частно и се спрях на МЦ Фемина, защото прочетох добри отзиви за д-р Славкова. Вие какво мислите относно този МЦ и за докторката ?
Честито  Hug
За сега ти е рано за ЖК, но аз тази седмица най-вероятно ще ходя на 4Д и сигурно ще е в тази клиника, така че ще докладвам с впечатления от там.
Моя приятелка беше доволна от Мазнейкова за ЖК, била много добра с ехографа, признали са й го и други добри лекари, но за раждане при нея ще се въздържа от коментар.

# 76
  • Мнения: 3
Здравейте,искам да попитам някой раждал ли е секцио скоро в МЦ Здраве гр. Пазарджик?Доволни ли сте от там и имате ли мнение за д-р Кирянова или д-р Коруева?Благодаря ви предварително.

# 77
  • Мнения: X
Здравейте,искам да попитам някой раждал ли е секцио скоро в МЦ Здраве гр. Пазарджик?Доволни ли сте от там и имате ли мнение за д-р Кирянова или д-р Коруева?Благодаря ви предварително.

Здравни заведения, специалисти

ЛЕКАРИТЕ В ПАЗАРДЖИК - 8

# 78
  • София
  • Мнения: 128
От вчера се започна с ужасен глад, такова чувство не съм изпитвала никога, а не е като да не съм яла..... а и не ми се ядат повечето неща, които по принцип ям.. и постоянно ми прилошава и се чувствам ужасно  Cry Някакъв съвет как да се справя с това?

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 21:32 от antoniyafire

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
 newsm78 хмм,та какъв е въпросът????

# 80
  • Мнения: 43
От вчера се започна с ужасен глад, такова чувство не съм изпитвала никога, а не е като да не съм яла..... а и не ми се ядат повечето неща, които по принцип ям.. и постоянно ми прилошава и се чувствам ужасно  Cry Някакъв съвет как да се справя с това?



Ами предните три месеца и аз изкарах със страховит апетит , не можех да се спра от хладилника за по-дълго от час  Embarassed , качих цели 3 кг  , накрая взимах ядки най-вече орехи много ги обичам ама сурови - ядях ги с голям кеф и то в неограничено количество и да ти кажа много засища! Пробвай ако обичаш ядки , каквито и да са засищат много не са като плодовете и зеленчуците! За съжаление  сега ми е доста трудно със храносмилането  Shocked лишавам се от вечерите умишлено ама пък ми е по-леко и не ми се повръща , повярвай ми не е хубаво наистина това тъпкане от начало и аз бях същата а сега с това гадене свалих си тея три килца дето си ги качих, че взех да се попритеснявам малко , др, седмица съм на АГ - то чакам с нетърпение! Успех ти пожелавам и се оптвай да обуздаваш звяра в теб Wink хихи  шегувам се!

# 81
  • Мнения: 1 214
От вчера се започна с ужасен глад, такова чувство не съм изпитвала никога, а не е като да не съм яла..... а и не ми се ядат повечето неща, които по принцип ям.. и постоянно ми прилошава и се чувствам ужасно  Cry Някакъв съвет как да се справя с това?

Това при някои жени е тъй нареченото гадене.Хапвай на често по малко.

# 82
  • Смолян
  • Мнения: 64
Валчева ти е дала добър съвет,но внимавай да ако решиш да консумираш повече адки да не вдигнеш нивата на калий,защото той играе роля при правилното функциониране на сърцето и бъбреците.

# 83
  • София
  • Мнения: 128
Това с ядките наистина действа, заситих се много бързо от тях, но ще гледам и да не прекалявам  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 289
Това с ядките наистина действа, заситих се много бързо от тях, но ще гледам и да не прекалявам  Hug
Те поне са и полезни и няма как да прекалиш, защото засищат много бързо.

# 85
  • Правец
  • Мнения: 94
Здравейте мами! Пиша ви, за да ви се похваля...На 31.05.13 в 13:00 се роди малкото ми съкровище 3кг и 50г., 50см малък фъстъчко Simple Smile Кръстихме го Лъчезар. Пожелавам си да ми е жив и здрав и много да слуша и да ни радва. А на всички родили мами- живи и здрави бебчета, а на не родилите все още им пожелавам успешно,безболезнено и бързо раждане. Най-голямото щастие на света е да ти се роди един мъник или мъничка Simple Smile

# 86
  • Мнения: 4 709
Здравейте мами! Пиша ви, за да ви се похваля...На 31.05.13 в 13:00 се роди малкото ми съкровище 3кг и 50г., 50см малък фъстъчко Simple Smile Кръстихме го Лъчезар. Пожелавам си да ми е жив и здрав и много да слуша и да ни радва. А на всички родили мами- живи и здрави бебчета, а на не родилите все още им пожелавам успешно,безболезнено и бързо раждане. Най-голямото щастие на света е да ти се роди един мъник или мъничка Simple Smile

Да ви е жив и здрав малкия Лъчо, и само щастие и радости да ви носи  Hug И благодаря за пожеланията.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 289
Здравейте мами! Пиша ви, за да ви се похваля...На 31.05.13 в 13:00 се роди малкото ми съкровище 3кг и 50г., 50см малък фъстъчко Simple Smile Кръстихме го Лъчезар. Пожелавам си да ми е жив и здрав и много да слуша и да ни радва. А на всички родили мами- живи и здрави бебчета, а на не родилите все още им пожелавам успешно,безболезнено и бързо раждане. Най-голямото щастие на света е да ти се роди един мъник или мъничка Simple Smile

Честито и от мен, с пожелание да расте здрав, хубав, умен и послушен  Hug

# 88
  • Мнения: 8 163
Най-голямото щастие на света е да ти се роди един мъник или мъничка Simple Smile
Наистина е така!

Честито и се наслаждавай на майчинството!

# 89
  • София
  • Мнения: 258
Привет, имам въпрос относно TSH хормона - правих го около 7г.с. и беше 1,25 док. каза ,че няма нужда повече да го следим.... Въпросът ми е нормално ли е да не се следи ,ако всичко е в норма при първото изследване?

Общи условия

Активация на акаунт