Работа, CV-та, HR-и, съвети - 32-ра тема

  • 78 757
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Какво трябва да представя на личния лекар като доказателство, че съм безработна и да не плащам потребителска такса?
Картончето от борсата, трудова книжка? Thinking

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 15:16 от dolly

# 31
  • Мнения: 397
Има сайтове за "тест агенти", където правиш тестове на онлайн сайтове за пазаруване и заплащането е повече от смешно за доста повече изисквания. Има и за "таен клиент", където положението е същото. И заплащане има, ако изобщо ти възложат поръчка-засега аз нямам нито една, регистрирана съм от месеци /и одобрена, уж/. За Пловдив-нищо. Виж за София моя приятелка ходи като таен агент-изкарва по нещичко допълнително.
Иначе такива, дето обещават милиони и искат пари Sick
Какво трябва да представя на личния лекар като доказателство, че съм безработна и да не плащам потребителска такса?  Thinking
Вероятно регистрация от бюрото по труда

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
 Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Има сайтове за "тест агенти", където правиш тестове на онлайн сайтове за пазаруване и заплащането е повече от смешно за доста повече изисквания. Има и за "таен клиент", където положението е същото. И заплащане има, ако изобщо ти възложат поръчка-засега аз нямам нито една, регистрирана съм от месеци /и одобрена, уж/. За Пловдив-нищо. Виж за София моя приятелка ходи като таен агент-изкарва по нещичко допълнително

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Има сайтове за "тест агенти", където правиш тестове на онлайн сайтове за пазаруване и заплащането е повече от смешно за доста повече изисквания. Има и за "таен клиент", където положението е същото. И заплащане има, ако изобщо ти възложат поръчка-засега аз нямам нито една, регистрирана съм от месеци /и одобрена, уж/. За Пловдив-нищо. Виж за София моя приятелка ходи като таен агент-изкарва по нещичко допълнително


А може ли да споделиш ,всеки ли може да стане ,и как става ?Към кого да се обърне ?
Благодаря !

# 35
  • Мнения: X
Влизам да се похваля. Днес ми беше първият работен ден.
Много съм доволна. Мисля, че попаднах на добро място и избрах най-подходящото предложение.

Пожелавам късмет и кураж на всички!

# 36
  • Мнения: 1 732
Влизам да се похваля. Днес ми беше първият работен ден.
Много съм доволна. Мисля, че попаднах на добро място и избрах най-подходящото предложение.

Пожелавам късмет и кураж на всички!
Браво на теб! Много се радвам, че си доволна. Дано да е все така! Hug

# 37
  • Мнения: 397
Има сайтове за "тест агенти", където правиш тестове на онлайн сайтове за пазаруване и заплащането е повече от смешно за доста повече изисквания. Има и за "таен клиент", където положението е същото. И заплащане има, ако изобщо ти възложат поръчка-засега аз нямам нито една, регистрирана съм от месеци /и одобрена, уж/. За Пловдив-нищо. Виж за София моя приятелка ходи като таен агент-изкарва по нещичко допълнително


А може ли да споделиш ,всеки ли може да стане ,и как става ?Към кого да се обърне ?
Благодаря !

Ето го единия сайт
http://client-x.com/bg/ -за тайни клиенти

ето другия, в който съм регистрирана:
www.Testagenti.com -за онлайн тест агенти, тук е нужен микрофон.

Както казах, засега нищо не съм правила за тези сайтове, но за първия имам отзиви от първа ръка.

# 38
  • Мнения: 1 446
Всички счетоводители и финансисти--нов център,от Септември,В София, започваме следващата седмица. Засега не казваме компания,но е мега голяма.  Peace

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Всички счетоводители и финансисти--нов център,от Септември,В София, започваме следващата седмица. Засега не казваме компания,но е мега голяма.  Peace

Интересно...

# 40
  • Мнения: 1 732
Всички счетоводители и финансисти--нов център,от Септември,В София, започваме следващата седмица. Засега не казваме компания,но е мега голяма.  Peace

Интересно...
Да, чакаме с нетърпение! Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 446
След малко пускам обявите. Няма да са брандирани.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
След малко пускам обявите. Няма да са брандирани.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕееееееееееееееееееее за Пловдив нещо няма ли ?

# 43
  • София
  • Мнения: 2 058
След малко пускам обявите. Няма да са брандирани.

Стига де, пак счетоводители...сега ще кажеш да са задължително със САП и финландски Crossing Arms, я открийте нещо по-свежарско моля  Crazy hahaha Hug

# 44
  • Мнения: 11
Всички счетоводители и финансисти--нов център,от Септември,В София, започваме следващата седмица. Засега не казваме компания,но е мега голяма.  Peace
А не може ли хора без счетоводство и контрол да бъдат обучени на основните дейнсоти? Тяхното фактуриране и без това ще е различно от това, което се учи тук.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт