Работа, CV-та, HR-и, съвети - 32-ра тема

  • 78 749
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 732
След малко пускам обявите. Няма да са брандирани.
Мале, мале, сега вече откъде ще намерите толкова народ за тези центрове, не знам... Mr. Green
Палмичка, за можене-може, ама хората явно нито имат време, нито имат желание да харчат ресурси и пари за обучение.
Вчера бях на счетоводен тест в Кока Кола Хеленик и се изложих. Не искам да се оправдавам, да речем, че не са ми стигнали силите и познанията, но тестът се проведе в помещение, тип оупън спейс, с над 15 работещи служители, които през цялото време викаха, обсъждаха и говореха на висок тон помежду си. Много лошо впечатление прави това. Да не говорим, че бяхме в близост до стая за игри, а оттам какво се чуваше...Абсолютно невъзможно е човек да се съсредоточи. Red, може да им намекнеш нещо по въпроса, че то направо срамота. Tired При цяла огромна сграда, един човек ли не можаха да отделят и да осигурят тихо място за работа?

# 46
  • Мнения: 1 446
Сабина,аз не работя с Хеленик  Peace Смисъл, даваме им кандидати, но само като имат огромна нужда.
А и то ако е такава средата, явно искат да пробват дали ще се справиш. Не знам...

Новият център няма да е с езици,засега само английски, и може малко руски език.  Peace За София е. Не може да се обучи,защото позициите са за reporting, главни счетоводители и прочие. Счетоводството не е различно от другите международни компании, работи се US GAAP и IFRS.  Peace

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Сабина,аз не работя с Хеленик  Peace Смисъл, даваме им кандидати, но само като имат огромна нужда.
А и то ако е такава средата, явно искат да пробват дали ще се справиш. Не знам...

Новият център няма да е с езици,засега само английски, и може малко руски език.  Peace За София е. Не може да се обучи,защото позициите са за reporting, главни счетоводители и прочие. Счетоводството не е различно от другите международни компании, работи се US GAAP и IFRS.  Peace

Само счетоводители ли ще търсят или и други позиции - IT, Мениджмънт?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 069
Да се разпиша и аз.

Сабина
, не се ядосвай, аз философски ги приемам нещата, а и това с търсенето/намирането на работа е свързано и с известна доза късмет.

buttinsky, честито за новата работа, успех на нея!

Аз вчера бях на интервю в много симпатична фирма, която е офис срещу офис с този на мъжа ми и със същото работно време  Simple Smile Twisted Evil Сигурно би било доста странно освен вкъщи да се гледаме и по работните си места.
Но големите ми надежди са свързани с конкурса за маркетинг позицията, викат ме отново следващия вторник. Минах първоначалния подбор по документи, есе, разговор с директор, отново писмена задача от вкъщи и сега се чудя от тази среща какво да очаквам  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 446
Сабина,аз не работя с Хеленик  Peace Смисъл, даваме им кандидати, но само като имат огромна нужда.
А и то ако е такава средата, явно искат да пробват дали ще се справиш. Не знам...

Новият център няма да е с езици,засега само английски, и може малко руски език.  Peace За София е. Не може да се обучи,защото позициите са за reporting, главни счетоводители и прочие. Счетоводството не е различно от другите международни компании, работи се US GAAP и IFRS.  Peace

Само счетоводители ли ще търсят или и други позиции - IT, Мениджмънт?

ИТ засега няма да има,може би по-натам.

Мениджмънт да.

# 50
  • Мнения: 1 732
Сабина,аз не работя с Хеленик  Peace Смисъл, даваме им кандидати, но само като имат огромна нужда.
За това пък изобщо не се бях сетила, възможно е! ooooh! Hug
За Пловдив, не знам обаче колко е достоверно. Може да се следи: http://www.blitz.bg/news/article/202177

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 13:00 от Сабина

# 51
  • Мнения: 1 446
Достоверно е.  Peace

# 52
  • Мнения: X
Имате ли отзиви за http://www.nitecfilters.com/

кандидатствах преди време -незнам има няма може би 10 дена, и ми се обадиха за интервю , странното беше че нито ми казаха адрес нито име за контакт, все пак стискайте палци  Wink

# 53
  • Мнения: 8 801
Изпуснах нишката, но пак се записвам. ще се постарая като пиша да не ползвам само за оплакване темата Simple Smile

# 54
  • Мнения: 6 549
Да попитам работодателите виждат ли предишни кандидатствания за тяхната фирма?
В случай преди 2 години съм си пускала CV заедно с мотивационно писмо по една обява. Сега 2 години по-късно виждам същата обява и ако пусна ще се вижда ли, че преди време пак съм кандидатствала и какво точно съм писала там или няма достъп до такава информация? Simple Smile
Мерси!   bouquet

# 55
  • Мнения: 356
Имам едно въпросче , на морето за сезона само какви заплати дават?

# 56
  • Мнения: 1 255
Зависи от .длъжността

# 57
  • Мнения: 356
Зависи от .длъжността
Калкулант за ресторант в Несебър. Завеждане на рецепти , отчети , следене на графици на персонал...

# 58
  • Мнения: 644
Red velvet, пусни линк към обявите ако са готови!

# 59
  • Мнения: 1 446
Да попитам работодателите виждат ли предишни кандидатствания за тяхната фирма?
В случай преди 2 години съм си пускала CV заедно с мотивационно писмо по една обява. Сега 2 години по-късно виждам същата обява и ако пусна ще се вижда ли, че преди време пак съм кандидатствала и какво точно съм писала там или няма достъп до такава информация? Simple Smile
Мерси!   bouquet

Ами зависи от фирмата. Аз в jobs.bg си виждам всички кандидати, откакто сме започнали да пуснаме обяви там  Peace В нашият сайт също. Но ако не гледат, и не са те запомнили, няма да разберат.
Но определено виждам всичко което е писано. Много ме радват различните сиви-та на един и същи човек с пропуснати длъжности, послъгване тук там и подобни.

Общи условия

Активация на акаунт