22-ро СОУ

  • 103 022
  • 492
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 112
Здравейте, някой да има информация кога ще е записването за плуване?

# 271
  • Мнения: 4 192
А някой да знае от колко часа е откриването на учебната година?

# 272
  • Мнения: 356
На сайта има инфо - 8:30 в училище, 9:00 откриване.

# 273
  • Мнения: 4 192
Благодаря. На сайта не го намерих.

# 274
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте, казаха ми, че в 22-ро се сформира нова паралелка в 5-ти клас, но не намирам потвърждение на тази информация. някой знае ли дали това е вярно?

И аз се присъединявам към питането, моля!  Hug

Обмислям да преместя дъщеря си в 5-ти клас там и всякаква информация ще ми е от полза - за дисциплина, отношение, учители... въобще - който за каквото се сети Simple Smile

Да попитам отново. Надявам се, със започването на учелната година да има раздвижване в темата. Хубав ден!

# 275
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте,

Обмислям да преместя дъщеря ми в това училище, ако има възможност - преди 4-ти или преди 5-ти клас, т.е. от учебна 2017-2018 или 2018-2019 г.

Бих се радвала да прочета мнения на родителите на вече малко пораснали дечица - дали сте доволни след 2-3 години в това училище?

Учениците до 4-ти клас на смени ли са, има ли занималня до 4-ти клас?

Благодаря предварително.

# 276
  • Мнения: 4 192


Учениците до 4-ти клас на смени ли са, има ли занималня до 4-ти клас?

1.Да. 2. най-вероятно да до 4-ти.
Учителките четат тука, ама няма да ти отговорят тука Blush Ще те чакат да идеш на място и да кажат "А, ти си Ирина от бг. мама, а? " Поради което открити отговори не вярвам да получиш на другите въпроси.  Laughing

# 277
  • София
  • Мнения: 8 932
Моята дъщеря е 4 клас там. Учат двусменно, имат занималня до 4 клас. Мога да кажа само за нейната учителка Ваня Борисова - доволна съм. За другите нямам информация. По някои предмети имат други учители, не е като в други училища всичко освен физическото и чуждия език да го води класната. Сега от пети клас ще имат и втори западен освен английския.

# 278
  • Мнения: 4 204
За мен Ваня Борисова е най- прекрасния човек и учител в начален курс. С най- най прекрасни чувства се сещам за нея. Само, че тя няма как да ви се падне.
Кой клас е детето?

# 279
  • София
  • Мнения: 334
Привет,

благодаря ви за отговорите.
В момента моето момиче е 3ти клас.

Ще трябва да отида на място и да говоря, за да видим има ли възможност.

# 280
  • Мнения: 4 204
Привет,

В момента моето момиче е 3ти клас.

Ще трябва да отида на място и да говоря, за да видим има ли възможност.
Значи г-жа Силвия Гърбева, изключително внимателна и блага, разбира децата и те много я харесват, много добър педагог.
Чувала съм ,че г-жа Бойкова е много взискателна в добрия смисъл на думата и класовете и постигат отлични резултати.
В общи линии 22- ро е известно с доброто ниво на начален курс, така че би трябвало да си спокойна. Освен това всяка година има по някое напуснало и съответно ново дете и ако говориш навреме и се спазят законовите изисквания за преместване ще успеете. Как става тази смяна обаче не знам. Детенце от класа ни се махна поради смяна на местоживеенето.

# 281
  • София
  • Мнения: 8 932
Дъщеря ми е там от 2 клас, а дори тази година имат 1 или 2 нови деца в класа. Така че постоянно има промени. Можете да говорите с Директорката за преместване.

# 282
  • sofia
  • Мнения: 66

[/quote]
Значи г-жа Силвия Гърбева, изключително внимателна и блага, разбира децата и те много я харесват, много добър педагог.
Чувала съм ,че г-жа Бойкова е много взискателна в добрия смисъл на думата и класовете и постигат отлични резултати.
В общи линии 22- ро е известно с доброто ниво на начален курс, така че би трябвало да си спокойна. Освен това всяка година има по някое напуснало и съответно ново дете и ако говориш навреме и се спазят законовите изисквания за преместване ще успеете. Как става тази смяна обаче не знам. Детенце от класа ни се махна поради смяна на местоживеенето.
[/quote]

Привет,
аз се интересувам от това училище за първи клас 2018/2019г. Би трябвало тези госпожи да поемат випуска, нали?
Доколкото разбрах, сте доволни от началното образование? Само английски ли учат до 4 клас?
Много ми е трудно да избера училище, не знам още една година как ще е...
За момента се колебая между 22 и 20 училище. Ако някой има мнение, ще се радвам Simple Smile

# 283
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 063
Значи г-жа Силвия Гърбева, изключително внимателна и блага, разбира децата и те много я харесват, много добър педагог.
Чувала съм ,че г-жа Бойкова е много взискателна в добрия смисъл на думата и класовете и постигат отлични резултати.
В общи линии 22- ро е известно с доброто ниво на начален курс, така че би трябвало да си спокойна. Освен това всяка година има по някое напуснало и съответно ново дете и ако говориш навреме и се спазят законовите изисквания за преместване ще успеете. Как става тази смяна обаче не знам. Детенце от класа ни се махна поради смяна на местоживеенето.
[/quote]

Привет,
аз се интересувам от това училище за първи клас 2018/2019г. Би трябвало тези госпожи да поемат випуска, нали?
Доколкото разбрах, сте доволни от началното образование? Само английски ли учат до 4 клас?
Много ми е трудно да избера училище, не знам още една година как ще е...
За момента се колебая между 22 и 20 училище. Ако някой има мнение, ще се радвам Simple Smile
[/quote]

С двете ръце гласувам за 22ро.

# 284
  • sofia
  • Мнения: 66
Благодаря! Единствено ми се искаше да учат немски, защото тя 2 години учи в детската и много и харесва. Но  в крайна сметка има и по-важни критерии, има време да учи пак немски по-натам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт