Парфюмни размисли и страсти - 172

  • 50 504
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Здравейте

Можете ли да ми кажете нещо за този парфюм

http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Alien-Essence- … bsolue-15452.html

пръснах си снощи, вечерта беше прекрасен около мен, сега още го усещам. Не мога да дам описание но адски ми хареса. Консултантката ми каза че е изключително траен и че трябвало едва ли не само по една капчица да се слага...но в топлото щял да се изпарява, нещо ме обърка ...

Обичам парфюми с  ванилия, и търся траен парфюм, нямам навик да нося в чантата  Blush,

но дали наистина ще е подходящ за горещини newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 602
didishh, наистина е прекрасен и ужасно траен. Пробвах го и в топло време и в студено. Ами страхотен е и въобще не изветрява. Но аз съм си пристрастна. Обожавам ванилия.  Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте, дами!

Може ли да помоля за съвет? Искам да купя за подарък един от следните парфюми, но не ги познавам. Подаръкът е за жена на около 45 г., която общо взето харесва всичко, с изключение на убийствени, супер тежки аромати. Може ли, ако някоя от вас лично ги е ползвала или подушвала, да каже мнение. Парфюмите са:

1) Elizabeth Taylor - Diamonds and Sapphires

2) Elizabeth Taylor - Diamonds and Emeralds

3) Elizabeth Taylor - Diamonds and Rubies

От третия почти се отказах, след прочетен коментар на Бижу някъде, че е "лепкав и гнил".

Мерси предварително!  Simple Smile

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Всичките са точно това, което дамата не харесва. Че и ретро.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 658
Подкрепям Карен, няма да й харесат в никакъв случай.

# 50
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Днес имах невероятния шанс да се запозная отблизо с 1826 Histoires де Parfums  Crazy Crazy Crazy. Господи! Как съм живяла без него?! Този парфюм пише парфюмна история! Невероятен, безкрайно красив и елегантен аромат! Той е горска самодива, зовяща да я последваш с изкушаващия аромат на красива жена, на гора, на меко дърво, краката й потънали в меко анасоново легло и изкъпани в роса. Носи се ефирно по горски пътеки, посипани с борови иглички и в сърцето си знаеш, че си омагьосан, завинаги!
Той е страстна любовница, танцуваща край огъня! Желаеш безкрайно огнените й очи, кръшното тяло, заоблените меки форми, дългата грива, вплетени в страстен танц с огъня! Протегнеш ли ръка, ще изгориш!
1826 е най-красивото от любимите ми М7, Bois d`Iris, Hinoki и Background, взети заедно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Нежна, елегантна и ужасно женствена комбинация. Прекрасна смес между топло сухо дърво, мек кехлибар, много елегантен тамян, вкусен и леко остър джинджифил, с леки анасонови проблясъци! Кара ме да притварям блажено очи и да мечтая! Crazy Heart Eyes Колкото повече стои на кожата ми, толкова по-красив става. Иде ми сама да се прегърна! Уникален! Не знам как ще доживея до утре без него Crazy Crazy Crazy

# 51
  • Мнения: 17 546
Мале! Shocked Ковачева, поклон до земѝ! omm Получаваш приза "Златна матара за парфюмно описание", сигурна съм, че Натали няма да оспори, а този парфюм(трябва да погледна името, че не го запомних), го искам! Joy А вярвам и всички останали в темата! Laughing У-ни-кал-но описание! Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 21:01 от Бижy

# 52
  • София
  • Мнения: 421
Ковачева, утре задължително на среща, с парфюма!  Twisted Evil

# 53
  • на терасата
  • Мнения: 680
kovatcheva, след това описание бъди сигурна, че това е новият форумски най-търсен парфюм! Аз започвам веднага да търся начин да го помириша и/или придобия! Ако имаш впечатления  от други парфюми на марката, моля, пиши Praynig

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 21:07 от рак-щрак

# 54
  • Мнения: 31 392
Днес имах невероятния шанс да се запозная отблизо с 1826 Histoires де Parfums  Crazy Crazy Crazy. Господи! Как съм живяла без него?! Този парфюм пише парфюмна история! Невероятен, безкрайно красив и елегантен аромат! Той е горска самодива, зовяща да я последваш с изкушаващия аромат на красива жена, на гора, на меко дърво, краката й потънали в меко анасоново легло и изкъпани в роса. Носи се ефирно по горски пътеки, посипани с борови иглички и в сърцето си знаеш, че си омагьосан, завинаги!
Той е страстна любовница, танцуваща край огъня! Желаеш безкрайно огнените й очи, кръшното тяло, заоблените меки форми, дългата грива, вплетени в страстен танц с огъня! Протегнеш ли ръка, ще изгориш!
1826 е най-красивото от любимите ми М7, Bois d`Iris, Hinoki и Background, взети заедно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Нежна, елегантна и ужасно женствена комбинация. Прекрасна смес между топло сухо дърво, мек кехлибар, много елегантен тамян, вкусен и леко остър джинджифил, с леки анасонови проблясъци! Кара ме да притварям блажено очи и да мечтая! Crazy Heart Eyes Колкото повече стои на кожата ми, толкова по-красив става. Иде ми сама да се прегърна! Уникален! Не знам как ще доживея до утре без него Crazy Crazy Crazy
Заедно! Ти за 1826, аз за Мулен Руж. Heart Eyes
Аз пък се чудя защо живях 3 години без Мулен Руж.

Марта, мен искаш ли ме с другия? Той е по-твой! Whistling

# 55
  • София
  • Мнения: 421
Задължително, с теб!  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 85
Karen, Атти, мерси много за мненията! Отказах се от тези и се насочих към нещо познато.

# 57
  • София
  • Мнения: 64
Ковачева 1826 е прекрасен, но го пробвай добре няколко пъти на кожа, защото аз получих обрив от него. В смисъл буквално, малки червени точки. Разбира се - да не ти попарвам ентусиазма - това е индивидуално, но просто едно на ум.

# 58
  • Мнения: 644
Ехаа, Ковачева, това описание е уникално, какъв ли ще да е парфюмът?  Crazy Laughing

По темата - повечето ми парфюми седят толкова близо до кожата при мен, че де факто са си съвсем лични. Някои любими яки шипри час след напръскване се усещат на по-малко от ръка разстояние. Номера със шлейфа не ми се получава  Sunglasses 

# 59
  • Мнения: 233
Момичета, късно се включвам, но...частен ли, Атти? Нямам такъв. Насаме предпочитам да остана със себе си. Все по-често. Къпя се и така. На чисто. Благодаря за темата, но май няма да имам огромен принос. Занимавам се с какво ли не и непрекъснато съм с главоболие.
Днес, обаче, носих Шанел 5 едт и едп  - основно едт, но с едп на едната китка. Мииииииии, и двата ми харесват, пък! Различни...
Ковачева, Ковачеваааа, вдъхновение, а? Аз си припаднах по Бялата Виолетка, но и виолетката в 1862 не беше за пренебрегване...Що ли ми трябва да отварям и да ровя, чудя се искрено аз!

Общи условия

Активация на акаунт