Ново правителство, нов късмет

  • 920 096
  • 26 251
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Аз съм за президентшата. Laughing

А сериозно... нека да се концентрираме върху настоящото правителство. Peace

# 16
  • Мнения: 22 867

Вчера гледам  Илияна Раева оглавява партия "Обединена България" Thinking Предлагам да залагаме Laughing

Нещо ме издразни вчера, май се е взела много насериозно - само Наско Сираков можел да спаси "Левски", а само тя България ли? newsm78  Харесвах я, но защо не си се занимава с гимнастиката, от която, предполага се, разбира, а и тя се навира в политиката? Може да не съм далновидна, но не я виждам там.

Само да не е Мая Манолова! Че каквато е напориста и устАта........ Peace
Шшшшт! Тихо! Не дърпай дявола за опашката, моля теее! Praynig

Не посмях да и изброя останалите качества, че ще ме баннат. Права си, по-тихо трябва........ Grinning

А президентшата ми става все по-симпатична! Peace

# 17
  • Мнения: 6 311
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200182349984837&se … ype=1&theater

Много се смях на това. То не е смешно де.....

# 18
# 19
  • Мнения: 1 809
Пчеличката Мая е устата, но каквото казва, е на място казамо! Аз много я харесвам, нищо, че е от вековната партия. Simple Smile
Другарката Манолова се държи като махленка и плещи едно й също като другаря Станишев и компания. Сега от трибуната се хили като невминяема, демонстрийрайки задоволство. Пълно куку е, нищо че е устата. Между другото тези, които много дрънкат в повечето случаи казват много глупости.

# 20
  • Мнения: 22 867
Пчеличката Мая е устата, .........Simple Smile
Другарката Манолова се държи като махленка и плещи.....................................

+1! Не посмях да го напиша! Grinning   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 23 173



Много си е смешно, даже........ Joy И аз гледах снимката във ФБ, но се въздържах да я кача тук. Simple Smile

Как само гласуваха за новото правителство!!! Sad

# 22
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Пчеличката Мая е устата, но каквото казва, е на място казамо! Аз много я харесвам, нищо, че е от вековната партия. Simple Smile
Другарката Манолова се държи като махленка и плещи едно й също като другаря Станишев и компания. Сега от трибуната се хили като невминяема, демонстрийрайки задоволство. Пълно куку е, нищо че е устата. Между другото тези, които много дрънкат в повечето случаи казват много глупости.

Дядо ми казваше - "Най-силно дрънчат празните тенджери".  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 23 173
Не мисля, че е "празна тенджера". Има гънки в главицата си. Simple Smile

# 24
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
С министър- претседател жена Simple Smile


Само да не е Мая Манолова! Че каквато е напориста и устАта........ Peace

А Татяна Дончева  Laughing ?

# 25
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Заглавието можеше да се спре на запетайката.
Късметите са по Нова година, а дали ще го бъ-
де дотогава?

# 26
  • Мнения: 4 479
Вчера гледам  Илияна Раева оглавява партия "Обединена България" Thinking Предлагам да залагаме Laughing

Така широко рекламирания проект на Илияна ми намирисва на политическо инженерство. Някак ми  е много съмнителна работата.....
Дясното е в нокдаун и хоп, знакова фигура ще прави проект център-дясно, защото дълбоко се възмутила.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 173
Заглавието можеше да се спре на запетайката.
Късметите са по Нова година, а дали ще го бъ-
де дотогава?



Така, като гледам, май до по-малко от година пак ще тичаме да гласуваме.

# 28
  • Мнения: X
Знам, че темата е само за поплювки и нямам никакво намерение да се меся в шоуто ви, но ще ви чета за забавление.

# 29
  • Мнения: 2 176
Запис.
От новите министри май само Петър Чобанов ми вдъхва някаква
надежда.

Защото не си го гледала в сутришното предаване на Григорови, заедно с Менда Стоянова от ГЕРБ. Изглеждаше като смутен пубертет пред строгата си учителка по математика.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт